הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

בר רפאלי וכוכבות הוליווד במוזיאון המטרופולין / יום רביעי, מאי 4, 2011

בר רפאלי וכוכבות הוליווד במוזיאון המטרופולין
צפיות : 4250
לאירוע הגאלה השנתי שנערך במוזיאון המטרופולין לאמנות בניו יורק והוקדש לזכרו של המעצב אלכסנדר מקווין, הגיעו גדולי הסלבס, ביו היתר: מדונה, ביונסה, ריהאנה, ג'ניפר לופז, דמי מור, קייט הדסון, ליב טיילור וכוכבות הוליווד נוספות שהשקיעו בהופעה בלתי נשכחת. בין כולן, בר רפאלי הייתה זו שגנבה את ההצגה.
מערכת סלבס : עודכן ב - יום חמישי, מאי 5, 2011
בר רפאליאירוע גאלה חגיגי התקיים במוזיאון המטרופולין בניו יורק: תערוכה בשם "אלכסנדר מקווין: יופי פראי", לזכרו של המעצב הנודע שהתאבד. המנחים בערב היו קולין פירת' זוכה האוסקר, סלמה הייק, סטלה מקרתני ואנה וינטור, עורכת "ווג".
באירוע נכחו כמה מהשמות הגדולים ביותר בתעשיית הבידור והאופנה. הנציגה הישראלית, בר רפאלי, נראתה זוהרת ומהפנטת עוד יותר מהרגיל עם שמלה מטאלית מעוצבת במיוחד, וגנבה בקלות את ההצגה. מלבד בר, הכוכבות ההוליוודיות לא אכזבו בהופעתן: מדונה, מלכת הפופ, הגיעה בשמלה צנועה למדי ועם זאת נראתה מדהים, כרגיל. ריהאנה דאגה שאיש לא יוכל להסיר ממנה את העיניים כשהגיעה לבושה בשמלה שחורה חצי שקופה ועם צמה ארוכה. גם ביונסה דאגה ללכוד גם כן את תשומת הלב הכללית עם המחשוף בשמלתה השחורה. שרה ג'סיקה פרקר הגיעה לבושה בשמלה בעיצובו של מקווין עצמו, פנלופה קרוז הפתיעה עם גזרה מושלמת ארבעה חודשים בלבד לאחר הלידה, וקייט הדסון הייתה מהממת, כרגיל, כשהבטן ההריונית רק מוסיפה לקסם שלה. בין הסלבס הנוספים שבלטו בנוכחותם בערב המושקע היו גם אורלנדו בלום, ג'ניפר לופז, דמי מור, נעמי קמפבל, ליב טיילר ורבים נוספים. מדונה
ריהאנה


 

לינקים קשורים


אורלנדו בלום אורלנדו בלום
שרה ג'סיקה פרקר שרה ג'סיקה פרקר
פנלופה קרוז פנלופה קרוז
ג'ניפר לופז ג'ניפר לופז
ליב טיילר ליב טיילר
קייטי פרי קייטי פרי
ביונסה נואלס ביונסה נואלס
ריהאנה ריהאנה
מדונה מדונה
בר רפאלי בר רפאלי

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר