הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

בר רפאלי טובלת בהוט טאב של "האח הגדול" / יום שני, פברואר 7, 2011

בר רפאלי טובלת בהוט טאב של "האח הגדול"
צפיות : 4565
בר רפאלי הגיעה היום למתחם בית "האח הגדול" ונכנסה לוילה, לרגל השתתפותה במשימת בית המלון של השבוע.
מערכת ראשי : עודכן ב - יום שני, פברואר 7, 2011

את פניה קיבל הבל בוי לי-עוז שעזר לה לסחוב את המזוודה ופתח בפניה דלתות. את דרינק הצהריים הכין לה תומר הברמן, וכהוקרת תודה זכה לכך שתשב אצלו על הבר ותנהל עמו סמול טוק.

רפאלי גם התעניינה במסאז'ים, וביקשה מעמיר שיפרט את כל שירותי המלון. כמו כן ביקשה ממנו שישלחו מישהי שתפרוק לה את המזוודה, וסיון מיד נחלצה למשימה. לאחר התרעננות קצרה, הפתיעה בר את כולנו וירדה בבגד יד שלם לטבילה בהוט טאב, שם ניהלה שיחה על שאר הדיירים עם ג'קי ונופר.

כניסתה של בר רפאלי לבית נולדה ביוזמתה ולא במוחם היצירתי של עורכי התכנית, כפי שהיה נדמה לנו. על פי המקורבים לדוגמנית, היא רצתה להיכנס לבית על מנת לשפר את תדמיתה שהפכה לבעייתית בעקבות תקריות אחרונות עם צלמי הפפראצי המקומיים. ואם תוסיפו השתמטות מהשירות הצבאי שלא מפסיקה לרדוף אותה, אז אכן דרוש איזה צעד חיובי בקריירה. על פי המקורבים להפקה, בביקור שערכה בר בבית האח טרם כניסתה הרשמית, היא הובילה את השיחה לכך שהייתה שמחה לקחת חלק באחת המשימת של הדיירים, מה שהדליק את הפלורסנט אצל האנשים הנכונים שתפרו משימה שתתאים למידותיה - בית המלון. בהמשך, הוזמנו אורחים נוספים.

עדים צופי ערוץ 20 בשעות אחר הצהריים (ראשון). ושימו לב לעוד פרט - על פי המקורבים לסופרמודל, היא עשתה זאת בחינם אין כסף. לכן הייתה לה גם הזכות המלאה לקבוע את חוקי המשחק.

אז את הביקיני הזה לא ראינו באח הגדול :
בר רפאלי 

לינקים קשורים


בר רפאלי בר רפאלי
האח הגדול 3

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר