הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

כוכבי הריאליטי שעשו לנו את שנת 2011 / יום שישי, דצמבר 23, 2011

כוכבי הריאליטי שעשו לנו את שנת 2011
צפיות : 13876
לכבוד סוף השנה המתקרב, זה הזמן להיזכר שוב בכל פליטי הריאליטי שהיה הכי כיף, מעניין ומרגש לעקוב אחריהם על המסך...
מערכת סלבס : עודכן ב - יום שישי, דצמבר 23, 2011
השנה האחרונה הביאה לנו לא מעט רגעי ריאליטי בלתי נשכחים, ניצוצות אהבה מפתיעים יותר ופחות והרבה שעות מול המסך. אז מי הם גיבורי הריאליטי שלנו לשנת 2011?

האח הגדול - העונה שהייתה


לפני לפני תחילת השנה האזרחית החדשה, ואיתה גם העונה החדשה של האח הגדול, זה הזמן לחזור אל הדיירים שעשו לנו את השנה הזו להרבה יותר מעניינת. מי היה שם ומי נשאר באור הזרקורים?

ג'קי מנחם היה זה שלקח את המיליון בגמר של האח הגדול, אבל דווקא חבריו לבית האח היו אלה שהמשיכו לעשות כותרות בגדול: ליהיא גרינר, גם לאחר פיצוץ הרומן עם הדייר עתי שולברג, המשיכה להראות בכל השקה ואירוע מתוקשר בארץ, כשהשם שלה הגיע גם לחו"ל בתור כוכבת ריאליטי ישראלית (בקרוב: ליין מוצרי טיפוח חדש על שמה, כל הפרטים כאן). עתי, אגב, הספיק מאז היציאה מהוילה להחזיק זוגיות ממושכת עם איגי וקסמן, ואף להכניס אותה להריון. הדיירים עמיר גולדברג וסיון אברהמי אמנם לא החזיקו מעמד כזוג בחיים האמיתיים, אבל כן החזיקו בנפרד קמפיינים, אירועים ואף הזדמנויות לתרום לקהילה לאחר היציאה מהוילה. גם את נופר מור לא שכחנו, ואף היא המשיכה לראות מדי פעמים באירועים. ואיך אפשר בלי להזכיר את הריב ההיסטורי בין פרידה הכט לדנה רון (שהספיקה מאז לקבל תוכנית בוקר משלה). הכל, כמובן, נגמר בסולחה.

ליהיא גרינר:עמיר גולדברג וסיון אברהמי, כי כיף להיזכר:השורדים

העונה החמישית של "הישרדות" באיי הקמרינס סיפקה לנו גם הפעם הרבה אקשן. בין היתר הכרנו כאן את גב פשטי (שעוד נשוב לראות השנה ב"דור הבא 24/7", אבל גם אותו וגם את יניב ניצחה אירית רחמים בגמר.היפה והחנון

זוכרים? במפגש השנתי בין החנונים ליפות יצא לנו להכיר השנה, בין היתר, את (וסיפור האהבה הבלתי אפשרי שלה עם אורהמתמטיקאי, שלא שרד את העולם האמיתי), את חופית טייב שהביאה לנו סצינות בלתי נשכחות עם הכלבה האחת והיחידה שלה, סטייסי, ואת ליטל סמדג'ה שלקחה את הגמר ביחד עם בן זוגה החנון, אלצ'קו. שלושתן, אגב, החליטו אחר הגמר לעשות הגדלת חזה. קבלו כמה תמונות ששוות כל רגע:

נלה גולדברג מדגמנת את ההגדלה:חופית טייב חושפת יחד עם הכלבה סטייסי:וגם ליטל סמדג'ה לפני ואחרי ההגדלה:הצד המוסיקלי: כוכב נולד ו"חי בלה לה לנד"

בצד המוסיקלי של תוכניות הריאליטי, היו לנו השנה 2 זוכים גדולים: הזמרת חגית יאסו שזכתה בתואר "הכוכבת הנולדת" וריגשה את המדינה, והזמר והראפר אלון דה לוקו, שהשתתף בתוכנית הריאליטי החדשה "חי בלה לה לנד", וזכה בחוזה הקלטות בארה"ב. גם את רגעי הקסם שראינו על המסך בין ג'ולייטה לאביהו שבת קשה לשכוח...

חגית יאסו נותנת שואו:ורגע הזכייה של אלון דה לוקו ב"חי בלה לה לנד":"הדור הבא 24/7" - הרומנטיקה...

הפצצה של המחצית השנייה של השנה הייתה ללא ספק "הדור הבא 24/7". ההתאהבויות, התככים, הריבים, מה לא היה שם. הזוג המנצח, גב פשטי (הבחור הזה מ"השרדות" שהגיע באמצע העונה וזכה בגמר) ובת הזוג קרן שחם אמנם התחלקו במיליון, אבל זוגיות אמיתית לא החזיקה אצלם מעמד. דווקא איתן אורבך, הרווק המרכזי, ודניאל טרקאי אמנם לא יצאו מנצחים, אך הם מציגים זוגיות יציבה ואוהבת, ואפילו החליטו לעבור לגור ביחד. ככה, לכבוד השנה החדשה. ואיך אפשר שלא להיזכר מיד בסיפור האהבה של ליהי רום ובן זלץ: השניים האלה, שלא היו צריכים אפילו את הגמר, ממשיכים להוכיח לנו כל פעם מחדש כמה שהאהבה שלהם אמיתית: בין מגורים משותפים לחופשות רומנטיות בחו"ל, השניים מחזיקים זוגיות חזקה וצמודה מתמיד ונראים מעולה ביחד, הוכחה נוספת לכך שזוגיות ריאליטי יכולה להצליח בגדול.

איתן ודניאל:ליהי ובן:ומה צפוי לנו בשנה הבאה?

השנה האזרחית הקרובה נפתחת עם העונה החדשה של "האח הגדול": דיירים חדשים, משימות חדשים, אהבות חדשות. גם בתחום המוסיקה מצפה לנו שנה מעניינת: לאחר סוף העונה הנוכחית של "בית הספר למוסיקה", האחות הקטנה של "כוכב נולד", מצפה לנו הגירסה הישראלית של התוכנית The Voice, וכמובן העונה החדשה של "כוכב נולד". גם מהשורדים יש למה לצפות, ובכלל, מסתמן שהשנה הקרובה תהיה מעניינת לא פחות מהאחרונה...


 

לינקים קשורים


אביהו שבת אביהו שבת
ג'ולייטה ג'ולייטה
אלון דה לוקו אלון דה לוקו
חגית יאסו חגית יאסו
ליהיא גרינר ליהיא גרינר
סיון אברהמי סיון אברהמי
עמיר גולדברג עמיר גולדברג
"הדור הבא 24/7": הזוגות והחיים שאחרי
איתן אורבך ודניאל טרקאי חזקים בזוגיות
הישרדות 5 איי קמרינס
נלה גולדברג מציגה את החזה החדש
ליטל סמדג'ה מגדילה
חופית טייב חושפת שוב
גב פשטי וקרן שחם נפרדו

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר