הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

הסלבס שכדאי לעקוב אחריהם בטוויטר / שבת, ינואר 28, 2012

הסלבס שכדאי לעקוב אחריהם בטוויטר
צפיות : 2210
הטוויטר כבש גם את סלבס ארצינו, ועכשיו הגיע הזמן להכריז: אצל מי אפשר למצוא את הציוצים הכי מעניינים?
מערכת סלבס : עודכן ב - שבת, ינואר 28, 2012
יותר ויותר סלבס ישראלים מתמכרים לטוויטר ודואגים לעדכן את העוקבים שלהם בציוצים מחייהם. חלקם דואגים לעידכונים שוטפים בזמן אמת של כל מה שקורה להם, אחרים מנצלים את האתר כדי להעביר מסר, ויש כאלה שפשוט אוהבים לעשות בלאגן. אז מי היו המצייצים המעניינים ביותר בתקופה האחרונה?

בגלל הריבים: אביב גפן


אביב גפן
דואג שלא יהיה לו משעמם בטוויטר. המנטור של "דה ווייס" לא דופק חשבון לאף אחד, ומשתלח בסלבס אחרים דרך המקלדת. כבר ראינו אותו מתכסח עם כמה מצוות השופטים של תוכנית הריאליטי המתחרה, "אייל גולן קורא לך": יוסי גיספן, ירון אילן וחיים רביבו. בעוד שעם חיים רביבו מדובר היה בעקיצות ציניות בלבד, הריב המוסיקלי עם ירון אילן ויוסי גיספן התדרדר לעלבונות אישיים: "יוסי גיספן אמר עלי שהמוזיקה שלי היא פח זבל, עדיף להיות פח זבל מאשר לייצר אותו" - צייץ אביב, וירון אילן לא עבר בשתיקה על העלבון של הקולגה שלו וענה על זה מיד: "אתה אפילו לא כוכבית ליד האפס".
לאחרונה ראינו גם איך אביב גפן קטל בטוויטר את האירוסים של יוצאת "האח הגדול" ליהיא גרינר, ובקיצור, הבחור לא מסתיר לרגע את מה שהוא חושב.

אביב גפן


בגלל האקשן: בר רפאלי

בר רפאלי
משקיעה בעוקבים הרבים שיש לה בטוויטר. היא דואגת לעדכן אותנו בכל מה שהיא עושה, מציינת כל מדינה שהיא מבקרת בה ומעלה תמונות מכל אירוע משמעותי שקורה לה. אנחנו כמובן מחכים דווקא לתמונות מהחופשות שלה. ואם זה לא מספיק לכם, גם בר לא נוטה להבליג בטוויטר על דברים שמפריעים לה: אפשר למצוא אצלה ציוצים בנושאי אקטואליה (כמו למשל אותה פניה לעיתונות בבקשה שיעזבו את גלעד שליט במנוחה לאחר חזרתו מהשבי), נושאים חברתיים ולא מעט אקשן מסביב. אחד המקרים הזכורים ביותר מהשנה האחרונה היה הויכוח שהתעורר בין רפאלי לבין אחת העוקבות שלה בעניין "חוק לשון הרע" והזיקה שלו לצילום פפראצי, אחד הנושאים הכאובים ביותר עבור בר. הויכוח הכעיס אותה כל כך שהיא הטיחה בעוקבת: "טיפשה". אקשן זה כאן.

בר רפאלי קוראת לתקשורת להניח לגלעד שליט


בגלל הדיווחים: הטוויטר של פליטי הריאליטי

וגם אם אתה פליט ריאליטי - חובה שיהיה לך חשבון טוויטר כדי לספק עידכונים שוטפים לכל מי שרק רוצה לקרוא. בין המצייצים החמים כאן ניתן למצוא את אלין לוי, שמשתפת את העוקבים שלה בחיים בעיר הגדולה ובאירועים הגדולים שקורים לה: החל מהצגות ועד לצניחה חופשית. כוכבות אחרות שדואגות שנהיה מעודכנים בחייהן: השורדת נטלי דדון, יוצאת "הדור הבא 24/7" קרן שחם, וכמובן - ליהיא גרינר.
הציוצים האלה נותנים לנו הצצה אל לבה של הביצה המקומית הגועשת. מי המצייץ האהוב עליכם?


 

לינקים קשורים


אביב גפן אביב גפן
בר רפאלי בר רפאלי

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר