הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

האח הגדול 5 / יום שלישי, יולי 16, 2013

האח הגדול 5
צפיות : 8283

העונה החמישית של האח הגדול התחילה ! האם אתם מוכנים להפתעות חדשות מבית האח הגדול ? האם זו עונת הזוגות הגדולה ? 18 נכנסו לבית האח הגדול ורק אחד נשאר.


מערכת ראשי : עודכן ב - יום שלישי, אוגוסט 27, 2013
גמר: 27.8.2013: הערב גמר האח הגדול 5: טהוניה, ליאון, דור, איתי, לבנה
- איתי יוצא ראשון.
- דור יוצא שני.
- לאון יוצא שלישי.
- לבנה יוצאת רביעית.
- טהוניה הזוכה הגדולה של העונה !
 
הדחה אחרונה: 20.8.2013: ירדן ואבי הם המודחים האחרונים של העונה הזאת. חמישיית הגמר: לבנה, טהוניה, לאון, דור, איתי , בהצלחה לחמישייה !
הערב הדחה כפולה אחרונה מבית האח הגדול 5, כאשר לבנה זוהרים היא הדיירת היחידה שהבטיחה את מקומה בגמר הגדול !
דורין מודחת: 13.8.2013: דורין מודחת מבית האח הגדול והיא תוכל לחזור לשלושת ילדיה שמתגעגעים אליה.

מועמדים להדחה: 11.8.2013: נותרו עוד שבועיים וחצי עד הגמר הגדול, השבוע מועמדים אותם מתמודדים מהשבוע שעבר, איתי,דור, דורין, טהוניה,, לאון .
הדחה כפולה: 6.8.2013: הדחה כפולה גם הערב, יניב וביז'ו נפרדים מבית האח הגדול, הפתעה ? כנראה ששניהם כבר עשו את שלהם, הם לא מעניינים מספיק את הקהל, ולראשונה הדיירים החדשים שורדים את ההדחות.
מועמדים להדחה:

4.8.2013: השבוע שוב הדחה גדולה, איתי, ביז'ו, דור, דורין, טהוניה, יניב, לאון , שניים מהן יעזבו ביום שלישי הקרוב את בית האח הגדול.


הדחה כפולה הערב: 30.7.2013: דידי לוזון מראשון לציון, אחת מהדיירים החדשים שנכנסו רק לפני שלושה שבועות, היא המודחת הראשונה הערב. אור דניאל הדוגמנית, גם כן אחת מהדיירים החדשים, היא המודחת השנייה הערב.
נותרנו עם 10 דיירים בלבד, כאשר  נותרו רק שני דיירים "חדשים".
מועמדים להדחה: 28.7.2013: דידי, אור, טהוניה, יניב. ביום שלישי הדחה כפולה !
האם השבוע יצאו שני דיירים חדשים? או שמא אחד מהדיירים הותיקים טהוניה/יניב יצאו ? 
מוטי מודח: 23.7.2013: מוטי גלזר הוא המודח הערב מבית האח הגדול, מוטי הוא הראשון מבין הדיירים החדשים שמודח, האם שאר הדיירים החדשים בעקבותיו ?
ענת מודחת !: 16.7.2013 : ענת מודחת מבית האח הגדול, אחרי שהצטרפו הדיירים החדשים לבית האח הגדול, ואחרי שבלופ של האח הגדול נחשף וכולם יודעים שלא היה באמת בית נוסף, ביז'ו,ענת,טהוניה ויניב הועמדו להדחה וענת שלאחרונה זגזגה בין קבוצת טהוניה ולקבוצת "מיילי" נאלצה להפרד מהבית.
הדיירים החדשים נכנסים: 9.7.2013 : אחרי שבוע שבו הדיירים הותירים של האח הגדול קיבלו הודעה שיש שני בתים והם בתחרות מול הבית השני, סוף סוף הדיירים החדשים נכנסים לבית האח הגדול, שטיח אדום נפרס וכולם מוכנים לכניסת הדיירים החדשים : אור,ירדן,מוטי,איתי,דידי , בהצלחה לכם ...
הדיירים החדשים !: 2.7.2013: אחרי ההדחה של גילי מיילי לא הייתה הדחה נוספת השבוע, אבל השבוע ייכנסו 5 דיירים חדשים.
הדיירים התבשרו ברמיזה שיש בית האח הגדול נוסף והתרגשות הייתה גדולה. 
הכירו את הדיירים החדשים:
מוטי גלזר, בן 62 מת"א, גרוש. שירת בצבא כמפקד טנק ובעל תואר ראשון בספרות עברית ומקרא.
ירדן עוז, בת 22 מרמת גן, רווקה. ירדן עובדת כברמנית וגרה אצל אימה.
איתי וולך, בן 26 מת"א, רווק. סטודנט לכלכה ומדעי המחשב ולפני כן שירת כלוחם בצנחנים.
דידי לוזון, בת 28 מראשון לציון, נשואה. דידי עלתה לישראל מארה"ב לפני חצי שנה. היא בעלת עסק למוצרי שיער וטיפוח בארה"ב, במקור מאוהיו.
אור דניאל, בת 24, רווקה, במקור מבאר שבע. דוגמנית. הגיעה לבית האח הגדול הישר ממקסיקו. בגיל 17 עזבה את בית הוריה ועברה להתגורר במרכז.
גילי מיילי מודח: 30.6.2013: האח הגדול מדיח בעצמו את גילי מיילי ! כנראה שהריבים, הכעסים, הצעקות והקללות עברו את כל הגבול והאח הגדול החליט להדיח גם את השני לבית משפחת מיילי.
שלי ורוד מודחת: 25.6.2013: שלי ורוד היא המודחת הערב, נותרנו עם 10 דיירים בלבד, והשבוע מצפה לדיירים אולפיאדת האח עם משה גרטל בעמדת הפרשן/שופט.

שלי ורוד
מקור: IMDB
משימת הפקחים וטוויסט בעלילה: 23.6.2013: השבוע הדיירים קיבלו שתי משימות, משימת הפקחים שבה על הדיירים לשמור על חוקים מוזרים כמו לשחות עם ציוד בריכה מלא, לבשל עם חליפה,כפפות ומלקחיים, לא לשבת וגולת הכותרת לדבר עברית תקנית (טוב, ענת מורה לעברית), כל "פסילה" הדיירים קיבלו דו"ח מהפקחים וכל פסילה שהפקחים לא זיהו, הדיירים קיבלו פסילה במשימה ולבסוף הם קיבלו רק 8 פסילות וזכו בתקציב מותרות. המשימה השנייה: "משימת הברכות לשמעון פרס" במשימה הזו הדיירים כתבו ברכות לשמעון פרס, לכבוד יום ההולדת שלו, ואילו לבנה הייתה צריכה לקבל טלפון מנשיא מדינת ישראל ! רק מי שהיה בצד השני היה גילי מיילי בתור חקיין, לבנה "אכלה" את המתיחה והדיירים זכו במשימה (פינוקים של האח הגדול).
טוויסט בעלילה: גילי מיילי השלים על לבנה זוהרים (בעקבות משימת החיקוי של שמעון פרס) , וענת וטהוניה כבר לא צמד חמד, כאשר לענת נמאס מהצעקות והצרחות והיא רוצה לעבור לקבוצה השנייה.
מועמדים להדחה השבוע: ביד'ו, גילי, לאון, שלי. 
פאו פאו מודחת: 17.6.2013: פאולינה מודחת הערב מבית האח הגדול, אחרי שהפסידה בתחרות "מאסטרשף" מול טהוניה, גם את בחירת הקהל היא הפסידה ופאולינה היא המודחת החמישית של האח הגדול.
מועמדים להדחה: 16.6.2013: השבוע מועמדים להדחה : גילי,טהוניה,ביז'ו,פאולינה.
השבוע הדיירים קיבלו תקציב מותרות, אך החליטו להפריד את התקציב לשני מחנות בבית, הקבוצה של גילי, והקבוצה השנייה שמייצגים את טהוניה. המאבק על האוכל לא היה כל כך נעים אבל כאשר הקרב הגיע למטבח, טהןניה ופאולינה בישלו במקביל ולבסוף האח הכריז על תחרות "מאסטרשף", כאשר מיכל אנסקי הגיע לשפוט בינתיהם ולאחר קרב צמוד טהוניה ניצחה.
הערב: הדחה נוספת: 11.6.2013: דנה רן היא המודחת הערב, עד עכשיו ההדחות היו די צפויות, האנשים הכי "משעממים" הם הראשונים לצאת, אז מתי האקשן מתחיל ? הרשימה הולכת ומתקצרת ...
מועמדים להדחה השבוע: 9.6.2013: חוץ מאבי שנבחר לדייר האהוב, כל הדיירים מועמדים להדחה השבוע. גילי מיילי שנבחר על ידי הדיירים לדייר ה"רודן" נבחר ע"י האח הגדול להיות השליט של הבית במשימה השבועית, אבי ולאון הפכו להיות השומרים שלו וכל דיירים הבית יצטרכו לשרת אותו ...
בני מודח מבית האח הגדול: 28.5.2013 : המודח השלישי מבית האח הגדול הוא בני, ובכך ביז'ו טהוניה ולאון נשארו שבוע נוסף בבית האח הגדול, וכמובן שגילי שכבר ניצל אתמול מהדחה.
מועמדים להדחה שלישית:

27.5.2013: במסגרת משימת "הישאחדות" העמידו השבוע הדיירים להדחה מחוץ לחדרו של האח הגדול, בטקס מיוחד במהלכו נכנסו זה אחר זה מאחורי פרגוד וכתבו על פתק את שמות המועמדים שלהם. הפתקים נספרו, ורשימת המועמדים להדחה כוללת השבוע את ביז'ו, בני, גילי, טהוניה ולאון. הצביעו כדי להשאיר את הדייר שלכם בבית.
לאחר ספירת הקולות ביום הראשון, גילי ניצל מהדחה.  


מירי הודחה מבית האח הגדול: 21.5.2013 : המודחת השניה מבית האח הגדול היא מירי חן, לאון ואבי העמידו אותה להדחה ונותרנו עם 14 דיירים בלבד, אחרי השבוע גם רוני הודח מבית האח הגדול, הפעם ע"י ההפקה.
רוני מיילי מגורש: 20.5.2013 : בהודעה דרמטית של האח הגדול, רוני מילי מודח מבית האח הגדול בעקבות התנהגות לא נאותה. רוני דיבר לא יפה אל לבנה, ואחרי שכבר בשבוע הראשון בתקרית עם טהוניה הוא כבר הוזהר והתנצל, האח הגדול החליט לא להבליג פעם נוספת והדיח אותו מבית האח הגדול.
מחר תהיה הדחה נוספת כמתוכנן. 
מועמדים להדחה שניה: 19.5.2013 : המועמדים להדחה השניה בבית האח הגדול : 1 - גילי , 2 - דנה , 3- טהוניה , 4 - מירי , 5 - ענת , 6 - רוני .
אחרי שהרוחות התחילו להתלהט בבית, ומסתמן שרוני וגילי ישארו תמיד בלב העניינים ובאופן טבעי גם טהוניה וענת מהצד השני של המתרס. וחוץ מזה, במשימת התקציב הם זכו ... 
הדחה ראשונה !: 13.5.2013 : דני רייכנטל הוא המודח הראשון מהעונה החמישית של האח הגדול, קדמה לו קרין שעזבה מסיבות אישיות ואנחנו מוצאים אותנו עם 16 דיירים בלבד כבר אחרי השבוע הראשון.
קרין בן גלים פרשה מ"האח הגדול" : קרין בן גלים, בת ה-24 שנכנסה השבוע כאחת המתמודדות לבית "האח הגדול" ביקשה לעזוב את התוכנית בשל סיבות אישיות בתיאום עם ההפקה. האח הגדול כינס את דיירי הבית והודיע ליתר המתמודדים על עזיבתה של קרין. המתמודדת טהוניה רובל נתבקשה לארוז את חפציה.
הכניסה לבית !: ראשונים נכנסים לבית האח הגדול המחודש :
אבי לוי, 57 טבריה, נשוי כבר 32 שנה, +2 ילדים, אינסטלטור.
דורין סגול, 26 חולון, נשואה, מעצבת חליפות חתן, בעלת סלון חתנים.
ענת צאיג, 40 תל אביב, רווקה, מורה פרטית לעברית.
דני רייכנטל, 46 תל אביב, גרוש, מוסיקאי - מלחין ומפיק.
פאולינה אלברשטיין, 28 תל אביב, רווקה, דוגמנית הלבשה תחתונה.
לאון שוובסקי, 27 רמת-גן, רווק, מנהל חנות בגדים.
בני גולדשטיין, 35 אשקלון, גרוש +3 , ממציא פטנטים וכותב ספרי ילדים.
דנה רן, 40 קרית טבעון, גרושה פעימים +5 ילדים, מנהלת חשבונות.
לבנה "זוהרים" גוגמן, 29 תל אביב.
אהרון "ביז'ו" צאצאשווילי, 36 קרית חיים, מפיק אירועים.
שלי ורוד, 35 לוס אנג'לס, פסיכולוגית.
יניב אויזרץ, 32 חיפה.
טהוניה רובל, 25 בית שמש, רווקה, דוגמנית.
קרין בן גלים, 23 תל אביב, רווקה, בעלת מותג האופנה KBG.
דור דמרי, 23 פתח-תקוה, רווק, מדריך גלישה.
מירי חן, 48 חיפה, גרושה +2 ,מפיקה ומנחה פרויקט כישרונות צעירים בקניונים.
רוני מיילי, 66 פרדס כץ, אבא של גילי, מכינים שלטי פרסום.
גילי מיילי, 37 פתח תקווה, נשוי+2 ,הבן של רוני, מכינים שלטי פרסום. 
האח הגדול 5 בפתח, מסתמן שיהיו שני וילות מקבילות שהמתמודדים ידעו על זה רק בזמן איחוד כלשהוא, איזה עוד הפתעות מכינה לנו ההפקה ? נמתין ונראה ...
קותי זכה באח הגדול 4 , ג'קי זכה באח הגדול 3, אלירז זכה באח הגדול 2, שפרה זכתה באח הגדול 1 , ובאמצע היה גם דודי מליץ שזכה בעונת ה vip של האח הגדול.

העונה החמישית של האח הגדול תעלה לשידור ב 5.5.2013 , בצל פרשת הכדורים הפסיכיאטרים והביקורת הציבורית והטלויזיונית על הפיקוח הלקוי לשמירת בריאות המתמודדים, סער שיינפיין הגיע לפשרה והעונה החמישית יכולה לצאת לדרך !
 


האח הגדול 5
מקור: לוגו רשמי
לחץ לתמונה מלאה
 

לינקים קשורים


גמר האח הגדול 5
יניב אויזרץ ועדן אטיאס זוג ?
שלי ורוד הלכה לספר
אור דניאל - האח הגדול 5
טהוניה רובל - לפני האח הגדול עושים קמפיין
פאולינה אלברשטיין - האח הגדול 5
שלי ורוד - מהוליווד לבית האח הגדול !

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר