הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

אניה בוקשטיין

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום שני, יוני 7, 1982
תחום : סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
אניה בוקשטיין
צפיות : 5760

שחקנית קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון, זמרת ודוגמנית.

בוקשטיין נולדה בעיר מוסקבה, בירת רוסיה. עלתה לארץ יחד עם משפחתה בשנת 1990, כשהייתה בת שמונה. בנעוריה למדה במגמת התיאטרון בבית הספר התיכון לאמנויות "תלמה ילין" בגבעתיים.

בשנת 1994, כשהייתה בת שתים-עשרה בלבד, שיחקה לראשונה בסרט הקולנוע "ארץ חדשה" של הבמאית אורנה בן-דור לצדם של שולי רנד ואתי אנקרי. על משחקה זה זכתה למועמדות מכובדת לפרס אופיר ובכך הפכה למועמדת הצעירה ביותר לפרס אופיר, המקבילה הישראלית לפרס האוסקר. ב-1998 שיחקה בהצגת הילדים "צב צב המלך".

עם סיום לימודיה שירתה בלהקת חיל האוויר. לאחר שירותה הצבאי, בשנת 2002, השתתפה בהצגה "בעלת הארמון" (על פי לאה גולדברג) באנסמבל הרצליה. כן שיחקה במספר פרקים בסדרת הטלוויזיה וב"שבתות וחגים" ודיבבה את סרט ההנפשה פיטר פן 2: בחזרה לארץ לעולם לא.

בשנת 2001 ועד 2006 דיבבה בסדרה "טוטלי ספייס" את דמותה של קלובר, אך הוחלפה בשירי גדני בעונה הרביעית של הסדרה.

בשנת 2003 השתתפה בסרטו של דובר קוסאשווילי "מתנה משמיים". כן השתתפה בהופעותיו של תומר יוסף כזמרת. במקביל, באותה שנה דיבבה בסדרה המצוירת "הובוס - ספר הקסמים הגדול", ובסדרת הפעוטות"קובידוביות".

בשנת 2005 כיכבה בוקשטיין בסרט הקולנוע של שמואל הספרי "שושלת שוורץ", ועל תפקידה הייתה מועמדת פעם נוספת לפרס אופיר. באותה שנה אף שיחקה בעונה הראשונה של סדרת הילדים "ראש גדול", וכמו כן השתתפה בהצגת הילדים "צלילי המוזיקה". באותה שנה החלה גם לשחק בהצגה הדרמטית "מלחמה" בתיאטרון הבימה. על משחקה ב"מלחמה" זכתה בפרס התיאטרון הישראלי, כשחקנית המבטיחה של השנה.

בשנת 2006 הצטרפה לצילומי העונה השלישית של הסדרה "השיר שלנו". באותה שנה גם דיבבה את סרט האנימציה בבימויו של לוק בסון, "ארתור והמינימונים".

בשנת 2007 כיכבה בדרמה "הבורר", ובסדרה "מסכים". במקביל שיחקה בסרטו של אבי נשר "הסודות".

בטקס "אנשי השנה" שנערך ב-6 בספטמבר 2007 זכתה בפרס אשת השנה בקולנוע, על הסרט "הסודות" בו השתתפה.

 

אניה בוקשטיין ודותן ויינראניה בוקשטייןאניה בוקשטיין עם רונה ליאניה בוקשטיין בסרט סודות
שם הסרט שנת הוצאה  
הסודות 2007 ארבע נערות דתיות יוצאות ללמוד במדרשה שבעיר הקודש צפת. נעמי (אניה בוקשטיין) ביתו המבריקה והאהובה של רב חשוב המאורסת לתלמיד ישיבה הנחשב לעילוי בעולם התורני, עושה כל שהיא יכולה לדחות את החתונה כדי ללמוד תורה, וחולמת בסתר אודות עולם חרדי בו לנשים תפקיד משמעותי יותר מהבאת ילדים לעולם. שיינה (טלי אורן) דווקא רואה במדרשה סיכוי אחרון למצוא בעל, ומקווה ללמוד במדרשה איך מנת משכל גבוהה לא תרתיע חתנים פוטנציאלים. סיגי (דנה איבגי) חוזרת בתשובה - מחפשת בצפת את הדרך לגאולה להארה ולמחילה על השנים הפרועות שעברה. מישל (מיכל שטמלר) המתגוררת עם הוריה החרדים בליון, צרפת, נשלחה למדרשה בצפת אחרי "מרדנות בלתי הולמת" בניכר, בתקווה שבמחיצת הבנות המהוגנות והרציניות הלומדות שם, היא תחזור לדרך הישר. במהלך שנת הלימוד עוברות הארבע תהליך חניכה שונה לחלוטין מהצפוי. פגישה אקראית עם אישה צרפתייה מסתורית, שריצתה מאסר בגין רצח, ומחפשת בצפת תיקון לנשמתה המיוסרת, מטלטלת את עולמן הטהור של הבנות ותובע מהן לחקור ולחוות את גבולותיו הנסתרים של עולם החטא ותשוקותיו.
במאי: אבי נשר.
שחקנים: פאני ארדן, אניה בוקשטיין, מיכל שטמלר, אדיר מילר, גורי אלפי, עלמה זאק, תקווה דיין.
סלבס נוספים: אדיר מילר,
הוסף תיאור לסרט
תנועה מגונה 2006 גל זייד הוא מיכאל קליינהאוס - ה"השכן ממול" הממוצע. בבוקר יום השואה, קצת לפני הצפירה, אשתו של מיכאל (קרן מור), מעצבנת את דרייפוס חמום המוח (אשר צרפתי), גיבור מלחמה לשעבר שמקושר היטב במשטרת ישראל. בתגובה דרייפוס דוהר עם מכוניתו השחורה אל תוך דלת המכונית הפתוחה של מיכאל וכמעט ודורס את תמר. מיכאל מנסה לטפל במצב אך מגלה ש"שבוע הצפירות" - מיום השואה ועד ליום העצמאות - הופך לסיוט הפרטי שלו כשכל בעיותיו האישיות מתנקזות לתוך מאבקו בדרייפוס. במאי: צחי גראד. שחקנים: יעקוב אילי, אניה בוקשטיין, טל גרושקה, רבקה מיכאלי, קרן מור, אשר צרפתי, גל זייד.
סלבס נוספים: קרן מור,
הוסף תיאור לסרט
שושלת שוורץ 2005 אבישי, נער דתי בן 24, נצר לשושלת הרבנים שוורץ המפוארת, מתפרנס מחזנות בערבי סדר פסח לישראלים בחו"ל. אבישי מתגורר יחד עם סבתו במושבה קטנה אליה מגיעה אנה, צעירה רוסיה יפיפייה בת לאב יהודי ולאם נוצרייה, שהגיעה לישראל כדי למלא אחר בקשתו האחרונה של אביה - שאפרו ייקבר בארץ הקודש. לאנה מתברר שלמלא אחר בקשתו של אביה זהו דבר לא פשוט וכדי שתותר הקבורה עליה להוכיח לרשויות הדת כי אביה אכן היה יהודי. המפגש בין השניים מעלה על פני השטח את הקונפליקטים הקיימים במושבה הקטנה כביטוי לחברה הישראלית המפולגת של שנות האלפיים. במאי: אמיר הספרי, שמואל אספרי. שחקנים: מרים זוהר, טל פרידמן, יהודה לוי, אסף אשטר, חנה אזולאי-חספרי, אניה בוקשטיין, שרון אלילך.
סלבס נוספים: יהודה לוי,
הוסף תיאור לסרט
מתנה משמיים 2003 משפחה אחת, חמישה סבלים, ארבעה קילו יהלומים ושני פראיירים. סיפור שיכול היה להיות שוד קלאסי, אלמלא היו גיבורי הסרט שבויים ביצרים של עצמם. מפקד המבצע, "בחו", לא שולט על הזין שלו, מבקש לתקוע את אברו בכל אישה שהיא לא אישתו. יד ימינו, אחיו- ואז'ה, שרוי באמצע ההכנות לנישואיו, כאשר אהובתו האמיתית היא לא דווקא הכלה המיועדת, אלא אמה האלמנה היפה. אוטרי, גיסם, מתחנן לאישתו, ציאלה, שתחזיר אותו הביתה. מריתה הבת הקטנה, מביאה בחור חדש, ולא גרוזיני למשפחה. ממוקה נמצא על גבול השפיות וחושב שהוא מייק טייסון. פונציקה מהמר על החיים שלו, כאשר הארנק שלו, מלא בנייר טואלט במקום מזומנים, ומעל לכל החבורה המוצלחת הזו יושב גיאורגי, אבי המשפחה, המנסה לעשות סדר גם במשפחה וגם בתכנית המבצע. במאי: דובר קוסאשווילי. שחקנים: יובל סגל, רמי הוייברגר, מוני מושונוב, ליאור אשכנזי, אניה בוקשטיין, אורית שר, איאן פישר.
סלבס נוספים: ליאור אשכנזי,
הוסף תיאור לסרט
ארץ חדשה 1994 דרמה.אנה בת ה - 8 ויאן אחיה בן ה- 14 עולים לבדם לארץ בתקווה למצוא בה את אמם לאחר מלחמת העולם ה - 2, במהלכה נספה אביהם. עם: שולי רנד, אתי אנקרי, אניה בוקשטיין. במאי: אורנה בן- דור ניב. שחקנים: אתי אנקרי, גדליה בסר, גאי בראכה, אניה בוקשטיין, רמי דננון, מיכאל פלמן, שולי רנד.
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר