הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

מיה דגן

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום ראשון, אוקטובר 26, 1975
תחום : סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
מיה דגן
צפיות : 4613

קומיקאית ושחקנית ישראלית.  דגן נולדה והתחנכה בעיר בני ברק. במהלך שרותה הצבאי, היא שרתה בלהקת הנח"ל ובתיאטרון צה"ל.

ב-1995, לאחר שרותה הצבאי, היא החלה את לימודיה בבית הספר למשחק "בית צבי", שבמסגרתו השתתפה במספר הצגות. כמו כן שיחקה ב"תיאטרון הספרייה" בהצגות "אחים בדם", "יוסף וכותונת הפסים", "קיץ אחרון", "עד התביעה", "הגנרל של השטן", "הפלייבוי של עולם המערב" ו"ערב שירי אנדרו לויד וובר". לאחר ששיחקה ב"תיאטרון הספרייה" החלה לשחק ב"בית ליסין", שבו השתתפה בהצגות: "טוב", "עשו עלייך פעם סרט?", "פיאף", "מכתב לנועה", עליו קיבלה את פרס התיאטרון הישראלי כשחקנית המבטיחה של השנה.

בשנת 2000 היא החלה להשתתף בתוכנית ההומור הטלוויזיונית "דומינו" ששודרה בערוץ 2, לצדם של עדי אשכנזי, ענת מגן, אילן פלד, יובל סמו וקומיקאים שונים. בהמשך כתבה יחד עם עדי אשכנזי, את מופע הסטנד אפ של אשכנזי, איתו היא הופיעה בתיאטרון "צוותא".

בשנת 2004 היא השתתפה בצילומי שתי עונות של תוכנית הטלוויזיה "השיר שלנו" המשודרת ביס ובערוץ 2, שם היא שיחקה את דמותה של מיקי אפלבוים. בסוף שנת 2004, היא נבחרה לשחק את דמותה של "ולמה קלי" בהצגת התיאטרון "שיקגו" לצדם של ריטה וששי קשת. באותה שנה היא הנחתה את טקס פרס התיאטרון הישראלי לצד מוני מושונוב. כמו כן, הופיעה באותה שנה בתוכנית הילדים "ג'ונגל" בערוץ ניקולודיאון.

בין השנים 2005 ו2006, הופיעה בסדרה "אמא'לה" לצדם של אורנה בנאי, תיקי דיין, אלון אבוטבול ואחרים. באותה שנה שחקה במחזמר "ברנשים וחתיכות" בתיאטרון בית ליסין לצידו של צביקה הדר. בנוסף התארחה במספר תוכניות של התוכנית "מה זה השטויות האלה?" של חברתה, עדי אשכנזי. כמו כן היא הופיעה בתוכנית הסאטירה "מועדון לילה", המשודרת בערוץ 2. במקביל השתתפה בתוכנית הקומית "גומרות הולכות" לצדן של ענת וקסמן ואיילת זורר ובסדרה האקס המיתולוגי, שאף הן שודרו בערוץ 2. בשנת 2006 דיבבה את סאלי בסרט "מכוניות", והיא מדבבת את סיביל טרלוני בסדרת סרטי "הארי פוטר".בשנת 2007 קיבלה תפקיד קולנועי ראשון וגילמה את תמרה בסרט אבידות ומציאות שהופק גם כסדרת טלוויזיה. מינואר 2008, מופיעה דגן במחזמר "מייק" על חייו של מייק ברנט.

מיה דגןמיה דגן וערן פפר מטיילים עם אמיליהמיה דגן וערן פפר מטיילים עם אמיליהמיה דגן מתאפרת
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
שם הסרט שנת הוצאה  
אבידות ומציאות 2007 שתי האחיות מיה (שרה אדלר) ותמרה (מיה דגן) נפגשות מחדש אחרי שנים של נתק, כדי לטפל באביהן החולה. מיה שמגיעה לארץ לאחר שהתגוררה במשך שנים בניו יורק, משתכנת בבית אחותה ומוצאת את עצמה מתאהבת בבעלה הפסיכיאטר, דודי (אלון אבוטבול). מיה ודודי עושים כל שביכולתם כדי להתרחק זה מזו ולהדחיק את האהבה הבלתי אפשרית. מיה עוברת לגור עם חבר נעוריה גילי (זהר שטראוס), ודודי מנסה להציל את חיי הנישואים שלו עם תמרה, אך ללא הועיל. לחיים יש תוכניות אחרות בשביל כולם. במאי: שבי גביזון שחקנים: אלון אבוטבול, זהר שטראוס, שרה אדלר, ליאור אשכנזי, מיה דגן, לירון (וייסמן) שפרמן, גיל פרנק, שמיל בן ארי, מיכל גבריאלוב, אלברט אילוז
סלבס נוספים: ליאור אשכנזי, עפר שכטר, אלון אבוטבול,
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר