הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

לואיסנה לופילטו

ארץ לאום : ארגנטינה
נולד : יום שני, מאי 18, 1987
תחום : דוגמנות,סרטים


לגלריית התמונות        
לואיסנה לופילטו
צפיות : 11046

לואיסנה לורליי לופילטו (Luisana Loreley Lopilato; נולדה ב- 18 במאי 1987) היא שחקנית ודוגמנית ארגנטינאית. נולדה וגדלה בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה.

לאחר מספר ניסיונות להתקבל לתוכנית הילדים "קטנטנות" (בספרדית Chiquititas) החליטה המפיקה, כריס מורנה, לתת ללופילטו הזדמנות נוספת וקיבלה אותה לעונה החמישית של הסידרה בשנת 1999. לואיסנה לופילטו גילמה ילדה (שנקראת גם לואיסנה. לופילטו שיחקה בסדרה עד תומה של העונה השביעית. בשנת 2001. בסוף אותה שנה יצא גם לקולנוע בדרום אמריקה וכן בישראל ,"קטנטנות הסרט", שלופילטו השתתפה בו.הסדרה והסרט זכו לאהדה רבה בקרב הקהל הצעיר.

לאחר הסידרה "קטנטנות" המשיכה לואיסנה לעבוד עם כריס מורנה על טלנובלה בשם "המורדים" (Rebelde way). הטלנובלה זכתה להצלחה בכל דרום אמריקה ובישראל, ושודרה בין השניים 2002 ל-2003, ובארץ עד שנת 2004. לופילטו כיכבה באחד מארבעת התפקידים הראשיים, שלצידה כיכבו גם השחקנים פליפה קולומבו קמילה בורדונובה ובנחמין רוחאס. ב"המורדים" גילמה לואיסנה את מיה קולוצ'י, בת לסוכן דוגמניות עשיר, היא הנערה המקובלת והיפה ביותר בבית הספר. "המורדים" שודרה במשך שתי עונות, ובסיום הסדרה יצא סרט המבוסס על הדמויות מן הסידרה. הסרט נקרא "המסע אל החלום" ("Cuatro Caminos") שיצא בשנת 2004.

במסגרת ההצלחה של הסידרה "המורדים" בארץ, הגיעה לופילטו ויתר כוכבי הסדרה להופעות בארץ. השחקנים הגיעו בפסח ב-2003 ובפסח של שנת 2004. כאשר לופילטו גם הגיעה לבדה בחנוכה של שנת 2003 כדי לקדם את המופע שהתקיים בחג הפסח שלאחר מכן.

לופיטו המשיכה לסדרה קומית יומית שהופקה על ידי חברת "פול-קה" בשנת 2005. שם היא שיחקה לצד השחקן דאדי בריברה. הסידרה נקראה "הסודות של אבא" ("Los secretos de papa") וגילמה דמות בשם קמילה ובהמשך קמילה מחליטה לצאת לחיפושים אחר אביה. לאחר מכן שיחקה לופילטו בגרסה הארגנטינאית לתוכנית "נשואים פלוס" ("Casados con hijos") ששודרה בארצות הברית בשנות ה-90. דמותה של לופילטו נקראת פאולה והיא מקבילה לקלי בגרסה האמריקאית. שגם הוא שחקן במקצועו. לסדרה צולמו שתי עונות ושודרה עד סוף שנת 2006. לופילטו במקביל גם שיחקה בסדרה "אלמה פיראטה" ("Alma pirata") מבית היוצר של כריס מורנה שם שיחקה לצד בנחמין רוחאס הסדרה שודרה ממרץ 2006 ועד דצמבר של אותה שנה. בשנת 2007 לופילטו הצטלמה לטלנובלה "אל קאפו" ("El capo"), בכיכובם של ג'יאנלה ניירה ומיגל אנחל רודריגז. מפיקי הסדרה הם אותם מפיקים שהפיקו בעבר את "מונטה כריסטו". כיום לופילטו חברה של הטניסאי חואן מונקו. ב2008 נבחרה לגלם את הדמות הראשית, קנדלה, בסדרה שגם נושאת את שמה של דמותה, ולוהקה לתפקיד סינדרלה בהפקה מיוחדת לתיאטרון. בסמוך לסיום שנה זו, לואיסנה גילמה את דמותה של נינה לסז'ה, בטלנובלה הארגנטינאית "Atracción x4". יחד איתה משחקת גם השחקנית קמילה בורדונובה, ואחיה של לואיסנה, דריו.

מלבד היותה שחקנית, לופילטו עובדת גם כדוגמנית. היא הובילה במשך 3 עונות, את קמפיין החורף של אחת החברות בארגנטינה - 47 סטריט. בזמן שהותה בישראל השתתפה בקמפיין בגדי ים של המותג "גוטקס" ובקמפיין לפרסומת לדאודורנט "כיף".

לואיסנה לופליטו מדגמנת הלבשה תחתונהלואיסנה לופליטו מדגמנת הלבשה תחתונהלואיסנה לופליטו מדגמנת הלבשה תחתונהלואיסנה לופליטו מדגמנת הלבשה תחתונה
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר