הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

היידי קלום

ארץ לאום : גרמניה
נולד : יום ראשון, יולי 1, 1973
תחום : דוגמנות


לגלריית התמונות        
היידי קלום
צפיות : 4808

 (בגרמנית: Heidi Klum; נולדה ב-1 ביוני 1973) היא שחקנית קולנוע, דוגמנית על, מנחת טלוויזיה, מעצבת אופנה ואמנית גרמנייה.

קלום נולדה בעיר ברגיש גלאדבך (Bergisch Gladbach) הסמוכה לקלן שבנורדריין-וסטפאליה, גרמניה בשנת 1973. ב-1992, השתתפה קלום בתחרות דוגמניות והגיעה למקום הראשון. היא זכתה בחוזה דוגמנות בשווי 300,000 דולר. בעקבות הזכייה היא ויתרה על לימודים בבית ספר לעיצוב אופנה.

ידועה בהופעותיה בגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד ובקטלוג ותצוגות של חברת ההלבשה התחתונה ויקטוריה'ס סיקרט. מלבד דוגמנות, היא הופיעה במספר סדרות טלוויזיה, ביניהן ספין סיטי וסקס והעיר הגדולה. היא שיחקה כדוגמנית שיער חמת מזג בסרט "ראש בראש", ענקית בסרט "הקסם של אלה" ולוהקה בתור אורסולה אנדרס בסרט "חייו ומותו של פיטר סלרס".

בדצמבר 2004 היא נהייתה המנחה של תוכנית המציאות פרויקט מסלול בתחנת הטלוויזיה האמריקאית בראבו. בתוכנית מתחרים המשתתפים על חוזה לעצב בגדים לחברה Banana Republic. הבגדים שעיצבה מופיעים בקטלוג הגרמני "Otto", שאת פריטיו ניתן להזמין בדואר. עיצבה נעליים לבירקנשטוק, תכשיטים ל-Mouawad ובגדי ים שהופיעו בגיליון בגדי הים של המגזין Sports Illustrated ונמכרים באתר הבית שלה.

מינואר 2006, היא מנחה את התוכנית "הדוגמנית הבאה של גרמניה".

היא ציירת שאפתנית וציוריה הופיעו בעיתוני אמנות שונים בארצות הברית.

אחרי נישואיה למעצב השיער ריק פיפינו מספטמבר 1997 עד נובמבר 2002, היו לה מערכות יחסים עם גברים מפורסמים וביניהם אנתוני קידיס, סולן להקת ה-רד הוט צ'ילי פפרז, ובעלים של קבוצת פורמולה 1 בשם פלאביו בריאטורה. יחסיה עם בריאטורה נותקו בזמן הריונה עם בתה לני. קלום הודיעה על אירוסיה לזמר הבריטי סיל (Seal) ב-4 בינואר 2005 והם נישאו ב-10 במאי 2005.

בתה של היידי קלום, לני (על שם סבתה של היידי), נולדה ב-4 במאי 2004. אביה הוא פלאביו בריאטורה. לקלום ולסיל שני בנים: האחד, הנרי שנולד ב-12 בספטמבר 2005, והשני ג'והן אשר נולד ב-22 בנובמבר 2006.

ב-16 באפריל 2005 היידי יצרה רעש תקשורתי רב סביבה כיוון שהודיעה שהטיפול בילדיה היה משימה פשוטה מאוד: "תינוקות דואגים לעצמם - הם יודעים לחרבן בעצמם".

Heidi Klum for Vogue RussiaHeidi Klum for Vogue RussiaHeidi Klum for Vogue RussiaHeidi Klum for Vogue Russia
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר