הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

מילי אביטל

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום חמישי, מרץ 30, 1972
תחום : סרטים


        
מילי אביטל
צפיות : 2233

(נולדה ב-30 במרץ 1972), היא שחקנית ודוגמנית ישראלית-אמריקאית. מילי ובעלה, התסריטאי צ'ארלס רנדולף, מתגוררים בניו יורק ולוס אנג'לס.

אביטל נולדה בירושלים, גדלה התחנכה בתל אביב. בנעוריה למדה בבית הספר לאמנויות "תלמה ילין". ב-1989, בגיל 17, שיחקה בהצגות שונות בתיאטרון "הקאמרי". הופיעה לראשונה בסרט קולנוע עלילתי מלא בשנת 1991, כששחקה בסרט "מעבר לים", של יעקב גולדווסר. על משחקה בסרט זה, זכתה אביטל ב"פרס אופיר" (פרס האוסקר הישראלי). בשנת 1993 שיחקה בסרט "גרופי" והייתה מועמדת בשנית ל"פרס אופיר". בשנת 1994 עברה להתגורר בניו יורק ובאותה שנה השתתפה בסרט "סטארגייט" לצד קורט ראסל וג'יימס ספיידר. בשנת 1995 שיחקה בסרטו של ג'ים ג'רמוש "דד מן" לצד ג'וני דפ וב-1996 שיחקה בסרט "חדירה לפרטיות".

בשנת 1997 חזרה לארץ והשתתפה בהפקה האמריקאית-ישראלית "מוסד" לצד דן תורג'מן וענת עצמון. לאחר מכן חזרה לאמריקה והשתתפה בסרטים האמריקאיים "הסוף לאלימות" ו"חתונה פולנית" (לצד קלייר דיינס) ו"חיות וטולקיפר".

ב-1998 ככבה, לצד דייוויד שווימר (כוכב הסדרה "חברים") בסרט האמריקאי "נשיקה בין חברים". באותה תקופה החלה מערכת יחסים רומנטית עם שווימר. לאחר מכן השתתפה בסרט "הנערה הצעירה והמונסון", גילמה את דמותה של שחרזאדה במיני סידרה "אלף לילה ולילה" והשתתפה בסרט "פרסטון טילק". ב-1999 התארחה בסדרת הטלוויזיה "חוק וסדר" מספר פעמים. בשנת 2001 נפרדה אביטל משווימר ושיחקה בשני סרטי טלוויזיה אמריקאיים "אחרי הסערה" ו"עולה". התארחה באותה תקופה בסדרה "רדופים" והשתתפה בסדרת הטלוויזיה הישראלית "שבתות וחגים".

בשנת 2003 השתתפה בסרט האמריקאי "הכתם האנושי" לצד ניקול קידמן, וב-2004 בסרט הישראלי "אהבה קולומביאנית" לצד אסי כהן. באותה שנה ביימה, הפיקה וערכה סרט קצר בשם "אני חושב את עצמי כצעיר". בשנת 2005 שחקה בסרט אמריקאי נוסף בשם "מתי אנו אוכלים". בשנת 2007 שיחקה בסרט הישראלי "נודל" של איילת מנחמי, לצד ענת וקסמן ואלון אבוטבול. בשנת 2010 שיחקה בסדרה "חטופים".

שם הסרט שנת הוצאה  
נודל 2007 כשמירי, דיילת בת 37 ואלמנה פעמיים, נתקעת עם בנה בן השש של העוזרת הסינית הלא -חוקית שלה ומגלה שהאמא גורשה בחזרה לסין, היא מבינה שניצבת בפניה ברירה אחת בלבד - להחזיר את הילד לזרועות אימו. הסרט הוא דרמה קומית המפגישה בין שתי דמויות אבודות, רחוקות כמזרח ממערב, העוזרות זו לזו לחזור לחיים.
במאי: איילת מנחמי.
שחקנים: מילי אביטל, באוקי צ'ן, אלון אבוטבול, סיניה בן-דור, יפתח קליין, דפנה שפיגלמן, שרית וינו-אלעד.
סלבס נוספים: אלון אבוטבול,
הוסף תיאור לסרט
מתי אוכלים? 2005 סיפורו של אב מהדור הישן שמנסה להיות קשוח לילדיו כשם שאביו היה קשוח כלפיו. בליל הסדר אחד מהבנים שם לאביו כדור של אקסטזי במטרה לעורר אותו ולתת לו פרספקטיבה שונה על החיים כמובן בלא ידיעתו. האם מביאה לארוחת החג זר שנראה טוב והילדים מתווכחים זה עם זה. האב בנתיים חושב שהוא משה של ההווה ומתעקש על לקחת את המשפחה הרעבה אל ארץ מחילת המשפחות.ליל סדר שלא ישכח.
במאי: סלבדור ליטבק.
שחקנים: מייקל לרנר, לזלי אן וורן, ג'ק קלגמן, מרדיט סקוט לין, שירי אפלבי, מילי אביטל, בן פלדמן.
הוסף תיאור לסרט
אהבה קולומביאנית 2004 אורי וטלי הם זוג כבר כמה שנים, ובחתונה של החברה הכי טובה שלה (אחרי שהיא מגלה מה עשו הגברים בערב שקדם לחתונה עם החשפנית במסיבת הרווקים), מתפרצות בעיות מהן הם התעלמו כבר זמן רב. טלי זורקת את אורי מהבית, כשהוא מבין שהוא עומד לאבד את אהבת חייו, הוא מציע לטלי נישואין.
במאי: שי קאנוט.
שחקנים: יעל אפלבאום, מילי אביטל, ליריט בלבלן, אשרף ברהום, איתי ברנע, שמיל בן ארי, אלינור בן חיים.
הוסף תיאור לסרט
הכתם האנושי 2003
הוסף תיאור לסרט
אחרי הסופה 2001 הרפתקן וחבר מהעולם התחתון מתכננים פשיטה על שרידים של יאכטה טבועה, שבבטנה מצוי אוצר של תכשיטים. לשניים מצטרפות בנות הזוג שלהן, ביניהן אחת המגולמת על ידי מילי אביטל הישראלית. מותחן על פי סיפור של ארנסט המינגוויי, שביים גאי פרלאנד.
במאי: גאי פרלאנד.
שחקנים: בנג'מין בארט, ארמנד אסנטה, מילי אביטל, סימון-אליס גירארד, סטפן לאנג, נסטור סראנו, ארטור ג'יי נסקארלה.
הוסף תיאור לסרט
לילות ערב 2000 גרסת הולמרק הנפלאה(3 שעות) לאגדת"אלף לילה ולילה". הסולטן ניצל מהתנקשות שקשרה אישתו כנגדו ומתה בזרועותיו. זועם ופראונאיד, מתוך רצונו לא לאבד את כסאו וטירופו, הוא מתכונן להנשא לנשות ההרמון ולהוציאן להורג למחרת. שחרזדה(מילי אביטל) בת הוזיר, המאוהבת בו מילדות, מתנדבת להנשא לו ולעצור את ההוצאות להורג כשהיא מתחילה לספר לו אגדות בשעות הלילה ומפסיקה במחצית הסיפור. הסולטן דורש לדעת את הסיום והיא מוכנה לספר לו רק בלילה הבא ומתחילה חצי סיפור נוסף. כך היא מספרת לו מעשיות על עלי בבא ו 40 השודדים, ועל אלדאדין ומנורת הקסמים בתקווה שיקבלה כאישתו הנאמנה. שחרזדה חייבת לרתק את המלך כל פעם מחדש, אם תכשל רק בסיפור אחד, זה יהיה רגע חייה האחרון.
במאי: סטיב ברון.
שחקנים: מילי אביטל, אלן בייטס, ג'יימס פריין, צ'אקי קאריו, ג'ייסון סקוט לי, ג'ון לגוויזמו, ונסה מיי.
הוסף תיאור לסרט
נשיקה בין חברים 1998 מקס וג'יי הם החברים הטובים ביותר, כאשר ג'יי מקבל עורכת חדשה, סמנתה, שתעזור לו לסיים את הכתיבה, הוא משדך אותה מיד לחברו הטוב מקס. השניים מתאהבים ומחליטים להתחתן. אבל אז מחליט מקס, ליתר בטחון, לבדוק את נאמנותה של סמנתה ומבקש מחברו הטוב ג'יי לעזור לו במבחן ולנסות לגרום לסמנתה לבגוד בו לפני החתונה. ג'יי לא ממש מוכן לשתף פעולה אבל אז הוא מגלה שהוא מסובך עמוק יותר ממה שרצה.
במאי: דאג אלין.
שחקנים: מילי אביטל, ג'ייסון לי.
הוסף תיאור לסרט
חתונה פולנית 1998
הוסף תיאור לסרט
על חיות ובני אדם 1997
הוסף תיאור לסרט
מינוטאור 1997
הוסף תיאור לסרט
חדירה לפרטיות 1995
הוסף תיאור לסרט
איש מת 1995
הוסף תיאור לסרט
סטארגייט 1994 עבר ועתיד מתערבבים בסרט המד"ב הזה, ובו מכשיר מסתורי שנמצא במצרים אי שם בתחילת המאה העשרים, מתגלה בסוף המאה כמשגר לעולמות אחרים (להלן "סטארגייט"). קבוצה של חיילים אמריקאים ואגיפטולוג אחד יוצאים למסע ומגיעים לכוכב הרחוק שנות אור, בו מתקיימת תרבות המזכירה את זו של מצרים העתיקה. וזוהי רק ההתחלה.
במאי: רונלד אמריש.
שחקנים: קורט ראסל, ג'יימס ספיידר, אלקסיס קרוז, ויויקה לידנפורס, מילי אביטל, ג'ון דיל, לאון ריפי.
הוסף תיאור לסרט
גרופי 1993 כוכב רוק בינלאומי מגיע להופעה חד פעמית בישראל. מיכל, נערה מושכת ופרובוקטיבית מעיירת פיתוח, היא מעריצה מסורה שנוסעת לעיר הגדולה, נחושה לפגוש את האליל פנים אל פנים, ולהפיל אותו מהרגליים. האבטחה הכבדה המוצבת סביב המלון בו שוהה הכוכב מונעת ממיכל וממעריצים נוספים את הכניסה. מחוץ למלון מתיידדת מיכל עם מעריצים מאוכזבים. סוערת, כריזמטית ומנהיגה מלידה, היא מדברת עם הבנות על נסיונות רציניים להגיע לגיבור שלהן. זהו לילה מאוד ארוך ואינטנסיבי. כשהשחר עולה, מיכל היא בוגרת.
במאי: נדב לויתן.
שחקנים: מילי אביטל, דנה דבורין, הדס גיל-בר, איילת גלוברמן, צחי גראד, יצחק גבילי.
הוסף תיאור לסרט
מעבר לים 1991 בבימויו של יעקב גולדווסר שיצא לאקרנים בשנת 1991. הסרט הוא דרמה משפחתית העוסקה ביחס של ניצולי השואה לישראל בראשית ימיה ובהתלבטות האם להישאר בארץ או להגר ממנה, כפי שהם נראים דרך עיניו של ילד.
שחקנים ראשיים: אריה מוסקונה, דפנה רכטר,מילי אביטל.
מוזיקה: שלמה גרוניך
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר