הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

מיכאלה ברקו

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום שישי, מרץ 31, 1967
תחום : דוגמנות


לגלריית התמונות        
מיכאלה ברקו
צפיות : 4262

מיכאלה ברקו (נולדה ב-31 במרץ 1967) היא דוגמנית ושחקנית ישראלית. עד לשנת 2007, לפי המגזין "את", הייתה ברקו הדוגמנית הישראלית שזכתה להצלחה הבינלאומית הגדולה ביותר. ‏‏

מיכאלה ברקו נולדה בתל אביב, והתגלתה בגיל 13 על ידי הצלם מנחם עוז. בהיותה בת 15 עברה לגור בפריז לצורך קריירת הדוגמנות שלה. זכתה להצלחה בינלאומית כדוגמנית, מיוצגת על ידי סוכנות הדוגמנות "עלית". ברקו דגמנה בשערי המגזינים "ווג", "הארפר'ס בזאר", "קוסמופוליטן", "אל", "סאנדיי טיימס", "ניו יורק וומן", "מדמוזאל" ו"גלאמור". הצטלמה ב- 1990 לגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד . עשתה קמפיינים לחברות "לוריאל", "ולנטינו", "רבלון", "רושא", "טיירי מוגלר" ו"רוק".

הופעתה הידועה ביותר על גבי מגזין היא על גבי שער העיתון ווג של נובמבר 1988. בתמונת השער לבשה ברקו חולצת טישירט מעוטרת בתכשיטים של כריסטיאן לקרואה (Christian Lacroix) שעלותם 10,000 דולרים, וג'ינס דהוי. היה זה שער העיתון הראשון שערכה אנה וינטור לאחר שמונתה לעורכת של הווג, ושער זה חולל מפנה בחזות העיתון, אחרי שהעורכת הקודמת, גרייס מיראבלה, הציגה תצלומי שער פורמליים וסולידיים יותר. הייתה זו גם הפעם הראשונה בה צולמה דוגמנית על שער הווג לבושה בג'ינס.

כשחקנית הופיעה ברקו בסרט "דרקולה" של פרנסיס פורד קופולה משנת 1992, כאחת מנשותיו של דרקולה. כן השתתפה בטלנובלה הישראלית "בובות" בתפקיד לאנה אהרונסון, אהובתו של אריק (דודו טופז).

ברקו נשואה לאיש העסקים רון צוקרמן ולהם לארבעה ילדים.

מיכאלה ברקומיכאלה ברקומיכאלה ברקומיכאלה ברקו
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר