הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

אדיר מילר

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום ראשון, יוני 16, 1974
תחום : טלויזיה


לגלריית התמונות        
אדיר מילר
צפיות : 2584

אדיר מילר הוא שחקן, תסריטאי וקומיקאי ישראלי.

מילר החל את דרכו המקצועית כמגיש בתוכנית הטלוויזיה בערוץ 1 - זאפ לראשון. בשנת 1999 הופיע בסדרת הסטנד אפ "דומינו", לצד אסי כהן, גורי אלפי וקומיקאים אחרים. לאחר ירידת התוכנית החל להופיע במופע בידור בשם "אפקט הדומינו" ובתוכניתו של דודו טופז "הראשון בבידור", ששודרה בערוץ 2, גם כן בפינת הסטנד-אפ. בשנת 2000 החל להופיע במופע הומור משלו בשם "אדיר מילר", ובפינת ההומור בתוכנית האירוח של יאיר לפיד, ששודרה בערוץ 2. בשנת 2002 החל להנחות תוכנית אירוח הומוריסטית בשם "ערב אדיר". בשנת 2005 הנחה והשתתף בתוכנית "הסרט שלנו" ובתוכנית הסאטירה "היכל התרבות", בה הופיע ביחד עם שלישיית מה קשור. בשנת 2007 הנחה טקס פארודי בשם משפט-הזהב, שבו הוענקו פרסים למשפטים "המבריקים" ביותר של השנה.

בשנת 2008 יצר וכתב ביחד עם התסריטאי רן שריג את הסדרה הקומית המצליחה "רמזור", המשודרת בערוץ 2, ועוסקת בחייהם של שלושה חברים גברים הנמצאים בסביבות גיל ה-30: האחד נשוי, השני גר עם חברתו והשלישי רווק מושבע. מילר גם מופיע בתפקיד הראשי בסדרה, בתור אמיר רוזנר לצד ליאור כלפון ונירו לוי. בשנת 2010 זכתה הסדרה בפרס האקדמיה לטלוויזיה בקטגוריית הסדרה הקומית הטובה ביותר והיתה גם לסדרת הטלוויזיה הישראלית הראשונה שזוכה בפרס האמי הבינלאומי בקטגוריית הקומדיה הטובה ביותר.

בשנת 2006 הופיע במחזמר "הלהקה" בתפקיד פול אביב, אותו שיחק בסרט הקולנוע טוביה צפיר. ב-2009, מופיע מילר בתפקיד הראשי לצד דבורה קידר בהצגה "החותנת" בתיאטרון הבימה.

ב-2007, שיחק בסרט הקולנוע "הסודות". ב-2010, שיחק תפקיד ראשי בסרטו של אבי נשר "פעם הייתי" וזכה עליו בפרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר לשנת 2010.‏

מילר נשוי ואב לשתי בנות.

אדיר מילר בשחוראדיר מילר בשחוראדיר מילר
שם הסרט שנת הוצאה  
הסודות 2007 ארבע נערות דתיות יוצאות ללמוד במדרשה שבעיר הקודש צפת. נעמי (אניה בוקשטיין) ביתו המבריקה והאהובה של רב חשוב המאורסת לתלמיד ישיבה הנחשב לעילוי בעולם התורני, עושה כל שהיא יכולה לדחות את החתונה כדי ללמוד תורה, וחולמת בסתר אודות עולם חרדי בו לנשים תפקיד משמעותי יותר מהבאת ילדים לעולם. שיינה (טלי אורן) דווקא רואה במדרשה סיכוי אחרון למצוא בעל, ומקווה ללמוד במדרשה איך מנת משכל גבוהה לא תרתיע חתנים פוטנציאלים. סיגי (דנה איבגי) חוזרת בתשובה - מחפשת בצפת את הדרך לגאולה להארה ולמחילה על השנים הפרועות שעברה. מישל (מיכל שטמלר) המתגוררת עם הוריה החרדים בליון, צרפת, נשלחה למדרשה בצפת אחרי "מרדנות בלתי הולמת" בניכר, בתקווה שבמחיצת הבנות המהוגנות והרציניות הלומדות שם, היא תחזור לדרך הישר. במהלך שנת הלימוד עוברות הארבע תהליך חניכה שונה לחלוטין מהצפוי. פגישה אקראית עם אישה צרפתייה מסתורית, שריצתה מאסר בגין רצח, ומחפשת בצפת תיקון לנשמתה המיוסרת, מטלטלת את עולמן הטהור של הבנות ותובע מהן לחקור ולחוות את גבולותיו הנסתרים של עולם החטא ותשוקותיו.
במאי: אבי נשר.
שחקנים: פאני ארדן, אניה בוקשטיין, מיכל שטמלר, אדיר מילר, גורי אלפי, עלמה זאק, תקווה דיין.
סלבס נוספים: אניה בוקשטיין,
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר