הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

אסי עזר

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום ראשון, יוני 10, 1979
תחום : טלויזיה


לגלריית התמונות        
אסי עזר
צפיות : 3633

אסי עזר הוא מנחה טלוויזיה ישראלי.

עזר נולד בחולון. בתחילת דרכו כתב שירים וסיפורים באתר במה חדשה. הוא הנחה בתוכנית האינטרנט "KIK", אך זאת ירדה אחרי חצי שנה של שידורים. בשנת 2004 השתתף בתחרות בחירת מנחה שותף בתוכנית אקזיט, ובאפריל נבחר על ידי צופי התוכנית להצטרף אל המנחים לאחר פרישתו של מיכאל הנגבי.

באפריל 2005 הכריז בגלוי על נטייתו המינית ההומוסקסואלית בתקשורת בראיון לעיתון "ידיעות אחרונות"‏‏‏‏. בקיץ 2005, בסיומה של העונה השלישית של "אקזיט", פרש עזר מהתוכנית יחד עם שירי מימון ומלי לוי.

בשנת 2006 השתתף בתוכנית המציאות בערוץ 10, "The Show", אשר נכשלה והורדה לאחר שתי תוכניות. באותה שנה החל לשמש ככתב שטח בתוכנית הערב בכבלים "ערב טוב עם גיא פינס" והגיש במקביל את התוכנית "האלופה חדר הלבשה" (עונה שנייה). בהמשך הגיש את תוכנית הסאטירה "מלכוד 24" בערוץ 24. לאחר שבערוץ הוחלט להוריד את התוכנית, היא עברה באביב 2008 לערוץ ביפ בשינויים קלים. בביפ התוכנית נקראה "דבר עם הסוכן שלי" והיא שודרה בערוץ במשך עונה אחת (18 תוכניות), עד שהוחלט להוריד גם אותה.

בהמשך חתם עזר על חוזה טאלנט בזכיינית קשת והנחה מספר שידורים, ובספטמבר 2008 החל להנחות את תוכנית הריאליטי "האח הגדול" לצד ארז טל. בחודש דצמבר 2008 העלתה רשת את השעשועון "תשיר את זה" בהנחייתו, אשר צולם בטרם נחתם חוזה הטאלנט עם קשת. בחודש יוני 2009 שב לערוץ 24 והחל להנחות את התוכנית "מה ש'תה שומע".

באוקטובר 2009, הכתיר המגזין האמריקאי "אאוט" את אסי עזר כאחד מ-100 ההומואים והלסביות המשפיעים ביותר בעולם לשנת 2009‏ בזכות העובדה כי תרומתו מכרעת כהומו מוצהר המגיש תוכנית מרכזית בפריים טיים של ערוץ שידור מרכזי בישראל. מדובר במגזין התרבות לקהילה ההומו-לסבית הנחשב והנפוץ בעולם, שמכתיר מדי שנה את 100 ההומואים והלסביות המשפיעים בעולם.

באוגוסט 2010 החל להגיש את תוכנית התרבות הלילית "בואו נדבר על זה" בערוץ 2.

בר רפאלי ואסי עזרבר רפאלי ואסי עזראסי עזר
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר