הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

ארז טל

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום חמישי, יולי 27, 1961
תחום : טלויזיה


לגלריית התמונות        
ארז טל
צפיות : 2936

ארז טל הוא איש בידור וטלוויזיה ישראלי.

טל נולד וגדל בתל אביב למשפחת בן טולילה, משפחה מסורתית. לקראת סוף שנות השבעים החליף את שמו ל"ארז טל" כאשר החל את דרכו בתחנת הרדיו "קול השלום" בהיותו תיכוניסט בבית הספר עירוני א'. משם המשיך טל לגלי צה"ל, שם הגיש מדי יום את התוכנית "מה יש" יחד עם אברי גלעד, ואף כיהן כראש מחלקת הקריינים בתחנה.

הוא המשיך לטלוויזיה כאשר הנחה את המגזין "רואים 6/6" בטלוויזיה החינוכית ואת התוכנית "מי לה שיא" בערוץ הראשון.

בהמשך עבר לערוץ 2 הניסיוני עם הקמתו, והנחה את תוכנית ההומור והסאטירה "העולם הערב" עם אברי גלעד ועינב גלילי.

עם הקמת ערוץ 2 המסחרי, הצטרף טל לקבוצת קשת בראשות אלכס גלעדי כמנהל תוכניות.

באמצע שנות התשעים היה ארז טל ממקימי קבוצת רדיו תל אביב שהתמודדה וזכתה במכרז "הגל השני" של תחנות הרדיו האזוריות. בהמשך שידר בתחנה מספר תוכניות רדיו.

בהמשך הנחה את השעשועון עתיר הרייטינג "גלגל המזל", ואת התוכניות "העולם המופלא", ו"הכספת". את פורמט "הכספת" הגה בעצמו, ואף מכר אותו למספר ערוצי טלוויזיה ברחבי העולם. אחת התוכניות המשפיעות בשנים שבין 1998 ו-2003 בתרבות הישראלית הייתה תוכנית הסאטירה "רק בישראל" אותה הגיש עם השחקנית אורנה בנאי בדמות 'לימור'. התוכנית רצה במשך ארבע שנים וזכתה להצלחה גדולה.

עם הקמת ערוץ 10, חתם טל על חוזה לפיתוח ולהגשת תוכניות בערוץ זה, אך החוזה לא יצא לפועל עקב חוסר יכולתו של הערוץ לעמוד בהוצאה הכספית שהייתה כרוכה ברעיונותיו של טל. אחרי תקופת בטלה מאונס, לה היה מחויב במסגרת החוזה והתשלום שקיבל, חזר טל לערוץ 2. מאז חזרתו לערוץ 2 הגיש את תוכנית ההומור והסאטירה "איפה אתה חי?!", לצידו של אסי כהן ובהמשך הנחה את השעשועון "המוח". שתי התוכניות לא זכו להצלחה.

החל בחודש מאי 2006 הנחה את תוכנית הבידור "מועדון לילה" אותה גם ערך, ולאחר מכן הגיש את "ציפורי לילה", אותה עזב לצורך הכנת שמונה פרקים של התוכנית "רק בישראל" בנושא "40 שנות טלוויזיה בישראל" ששודרו החל בנובמבר 2007. לצד תוכנית זו עלתה התוכנית "איפה צדקנו?" שבה ראיין טל ידוענים.

בינואר 2008 חזר להגיש את התוכנית ציפורי לילה, ומאוחר יותר באותה שנה הנחה את תוכנית הריאליטי "האח הגדול" כשלצדו אסי עזר, כמו גם את עונת "האח הגדול VIP" במרץ 2009. בקיץ 2009 הנחה את העונה השלישית של תוכנית הבידור "מועדון לילה". בנובמבר 2009 הנחה את העונה השנייה של "האח הגדול" שהסתיימה במרץ 2010. מחודש יולי באותה שנה מנחה את העונה הרביעית של תוכנית הבידור "מועדון לילה". ב-13 באוקטובר 2010 התחיל להנחות את השעשועון "אל תפיל את המיליון" בערוץ 2.

ב-2005 נישא טל לאשת ההיי-טק גילי לוי, ובאותה שנה נולדה בתם.

ארז טלארז טל עם גיל לוי אישתו
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר