הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

ניר לוי

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום שישי, יוני 28, 1968
תחום : סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
ניר לוי
צפיות : 4096

ניר (נירו) לוי שחקן ישראלי , לאחר שירותו הצבאי למד משחק בבית הספר למשחק בית צבי, ואתו סיים בשנת 1995. בשנת 1996 שיחק את דמותו של מיקו בסדרת הטלוויזה "הפוך". בשנת 1997 שיחק בסרט הקולנוע "ג'נטילה". בשנת 1998 שחק בסרט הטלוויזיה של איתן ענר "הצל של החיוך שלך". בנוסף שיחק בהצגות התיאטרון "פילומנה" בתיאטרון בית ליסין, ב"השיבה מהמדבר" וב"פריילופ", שעל משחקו בה זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל עכו.

בשנת 1999 השתתף בסרטו של אריק קפלון "החברים של יאנה". משחקו בסרט זיכה אותו בפרס השחקן הראשי הטוב ביותר, לצד הסרט עצמו שזכה בפרס הסרט הטוב ביותר, בטקס פרסי האוסקר הישראלי לאותה שנה. בשנת 2000 שיחק בסרט הקצר "מוש" שזכה במספר רב של פרסי קולנוע, וב-2001 ב"כיכר החלומות". בשנת 2002 שיחק בסרטו של אילן הייטנר "חוכמת הבייגלה".

בשנת 2003 שיחק בטלנובלה "משחק החיים" לצד יעל שרוני בערוץ 3 וב-2004 בטלנובלה "מיכאלה". באותה שנה שחק ב"אהבה קולומביאנית" וב-2005 ככב בסרטו של מנחם גולן "ימים של אהבה". בסוף 2005 הוציא אלבום מוזיקלי עם אחיו המוזיקאי ערן לוי, הנקרא "האחים לוי".

בסוף שנת 2007 שחק על בימת תיאטרון בקומדיה "בן בהפתעה". בשנת 2008 הופיע בסדרת הדרמה חמישה גברים וחתונה בערוץ 10, ובימים אלה מככב לוי בסדרה הקומית רמזור בערוץ 2 לצד אדיר מילר וליאור כלפון.

בשנת 2009 שיחק בסרטו של יגאל בורשטיין, "אצבע אלוהים".

ב-20 במאי 2010, נישא לבת זוגו הדוגמנית קארין כהן.

ניר לוינירו לוי - stopקארין כהן ונירו לוי בפתיחת החנות של "רחלי"נירו לוי
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
שם הסרט שנת הוצאה  
ימים של אהבה 2005 סיפור אהבתם של זמר הרוק המצליח דודו בן-דוד (ניר לוי) ומרגלית דהאן (מיה בוסקילה), בחורה רגילה מאשדוד, וכמובן זמרת עם שאיפות גדולות המתפרנסת כמלצרית במסעדה של אביה, יוסף (יוסף שילוח). דודו בן דוד, זמר הרוק הכי מצליח במדינה, מגיע להופעה בעיר של מרגלית והוא מבטיח להפוך אותה לכוכבת מצליחה. דודו פורש חסותו על מרגלית הן כזמרת והן כבת זוגו. האהבה פורחת, אבל זה לא יהיה קל. במאי: מנחם גולן. שחקנים: מאיה בוסקילה, ניר (נירו) לוי, יוסף שילוח, צחי נוי, מורן אטיאס, נטלי עטייה, רן בכור.
סלבס נוספים: נטלי עטיה, מורן אטיאס,
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר