הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

הראל מויאל

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום ראשון, אפריל 12, 1981
תחום : זמר/זמרת
ארץ לידה : ישראל

לגלריית התמונות        
הראל מויאל
צפיות : 4873

הראל מויאל נולד בשנת 1981 בירושלים להוריו אתי ויוסי מויאל. כשהיה בן חצי שנה, המשפחה עברה להתגורר במעלה אדומים. עוד מילדותו נמשך הראל אל עולם המשחק והמוסיקה, ואף למד לבדו לנגן בגיטרה. את לימודיו סיים הראל בהצטיינות במגמת האדריכלות, תחילה באורט ירושלים, ולאחר מכן במכללה בהרצליה. בצבא הראל שירת כמדריך ספורט ביחידה של משמר הגבול.

החשיפה הגדולה של הראל מויאל התרחשה בעקבות השתתפותו בתוכנית "כוכב נולד 2" בשנת 2003. לאודישנים הראל הגיע לאחר שקרוב משפחה שלו רשם אותו מבלי לספר לו, כך שלא היו לו ציפיות גבוהות מהתוכנית. עם זאת, הראל הפך במהרה לאחד הפייבוריטים המובהקים ועשה את כל הדרך אל הגמר בניצנים. אותו גמר הוגדר על ידי המנחה צביקה הדר כ"מהפך", כשהראל מויאל ניצח בגדול עם השיר "נר על החלון" של להקת סטלה מאריס, תוך שהוא עוקף במספר הקולות שקיבל את יריבו הראל מויאל עד אותו רגע נחשב למתמודד המוביל.

לאחר הזכייה בכוכב נולד, החל הראל מויאל להופיע בהפקות רבות, ביניהן הפסטיגל בשנת 2004. אלבום הבכורה הראשון שלו, "הראל מויאל", יצא בשנת 2005, בהפקתם המוסיקלית של נדב ביטון ושמוליק דניאל. עם יציאתו, זכה האלבום להצלחה מסחררת: תוך חמישה ימים הוא הגיע למעמד של אלבום זהב, וסינגלים מתוכו הושמעו רבות בתחנות הרדיו השונות. רוב השירים באלבום נכתבו והולחנו על ידי הראל.

האלבום השני של הראל מויאל, "לבדי" יצא בשנת 2007. גם אלבום זה הצליח ביותר, וסינגלים מתוכו כגון "באה אליי" ו-"לא מכירים אותך" יצאו לרדיו והושמעו רבות. גם האלבום הזה נכתב על ידי הראל עצמו והופק בעזרתו של נדב ביטון.

הראל מויאל נישא לשמרית לאחר 12 שנות מערכת יחסים ב15 ביולי 2008, וב-2009 נולדה בתם הבכורה.

ב-27 בפברואר 2011 יצא אלבומו השלישי של הראל מויאל, "מתחיל מחדש".הראל מויאל

הראל מויאל - אחד שתאהביהראל מויאל וגליקריה - לבדיהראל מויאלHarel Moyal
שם האלבום שנת הוצאה  
מתחיל מחדש 2011
מתחיל מחדש
לבדי 2007
באלבום 13 שירים שנכתבו על ידי הראל מויאל. נדב ביטון השתתף בהפקתו.
מתוך האלבום יצאו להיטים כגון "באה אליי" ו"לא מכירים אותך".
לבדי
הראל מויאל 2005
מפיקי האלבום: נדב ביטון ושמוליק דניאל.
האלבום כולל 13 שירים, שניים מהם אנסטרומנטליים. רוב האלבום נכתב והולחן על ידי הראל מויאל עצמו.
האלבום זכה להצלחה רבה, הגיע ל"אלבום זהב" בשבוע הראשון ליציאתו, ושירים מתוכו כגון "אמצע הלילה בכפר" ו"סימנים" הפכו ללהיטים ברדיו.
הראל מויאל
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר