הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

עמיר גולדברג

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום שני, מאי 10, 1982
תחום : דוגמנות,אחר
ארץ לידה : ישראל

לגלריית התמונות        
עמיר גולדברג
צפיות : 4756
עמיר גולדברג הוא דוגמן ישראלי ויוצא תוכנית הריאליטי "האח הגדול 3".

עמיר גולדברג נולד במטולה במלחמת שלום הגליל. ילדותו עברה עליו בסימן המלחמה בצפון.
הוא שירת בחיל הים: תחילה ביחידה למשימות תת ימיות, ולאחר מכן ביחידה לביטחון נמלים. לאחר שירותו הצבאי, עמיר עשה תואר ראשון במנהל עסקים.

מהצפון עמיר החליט לעבור למרכז, החלטה שהובילה אותו ללב חיי הלילה של תל אביב, שם הוא צבר ניסיון רב בתחום הבר והמסיבות. לעמיר יש היום מועדון בת"א בבעלותו (בשותפות).

את קריירת הדוגמנות שלו עמיר התחיל ב- L.A Models בארה"ב ובצילומים לפוקס וג'ט.

עמיר נבחר להיות אחד מדיירי בית האח הגדול 3, תוכנית הריאליטי המצליחה. בתוכנית הוא הפך במהרה לאחד הפייבוריטים של הצופים, כשהפגין רגישות גבוהה מצד אחד, וכושר מנהיגות וכריזמה רבה מצד שני בכל הנוגע להחלטות שהתקבלו בבית. סיפור האהבה בינו לבין סיוון אברהמי שהתפתח במהלך התוכנית הפך גם כן לנושא לשיחה. בגמר האח הגדול, עמיר הגיע למקום הרביעי והמכובד.

לאחר יציאתו מבית האח הגדול, עמיר ממשיך לקדם את קריירת הדוגמנות שלו, ואף קריירת משחק בתעשיית הקולנוע ההוליוודית, בייצוגה של הסוכנות "יולי".

בחייו האישיים, עמיר מתאר את הרגע הקשה ביותר שעבר בחיים בתור הרגע בו הוא נפרד מבת זוגתו לאחר מערכת יחסים ארוכת שנים. עמיר עצמו הגדיר זאת כפספוס של חייו.
בנוסף, מערכת היחסים של עמיר וסיוון אברהמי במהלך "האח הגדול" ריתקה את כל צופי התוכנית למסך. לאחר יציאתו של עמיר מבית האח הוא התנצל בפני סיוון על כל מה שקרה במהלך התוכנית, והשניים נשארו בסטטוס של ידידים טובים, על אף שמועות על התקרבות מחודשות וזוגיות בין השניים.
עמיר גולדברג וליהיא גרינרעמיר גולדברג - stopעמיר וסיוון בהשקה של Besoעמיר גולדברג עם נופר מור
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר