הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

ויקה פינקלשטיין

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום רביעי, דצמבר 1, 1982
תחום : דוגמנות,סרטים


לגלריית התמונות        
ויקה פינקלשטיין
צפיות : 7546

אחת השורדות מסדרת הטלויזיה המצליחה "הישרדות" , היא אמנם הודחה כבר בשלבים המוקדמים , אבל היא חדרה לתודעה הציבורית כדוגמנית והשתתפה גם בריאלטי של רוקדים עם כוכבים .

ויקה נולדה בסיביר שברית המועצות במשקל נמוך של שני קילוגרם שהיווה סכנה ממשית לחייה. בילדותה למדה ציור וריקוד ופיתחה קריירה של רקדנית מקצועית בלהקת בת דור. בגיל 9 עלתה לישראל והוקפצה לכיתה ד' ומגיל 18 חיה בגפה. מתגוררת בתל-אביב.

ויקה היא כיכבה בשלל פרסומות, ביניהן לדיאדורה, סלקום, עמינח, נגב קרמיקה וכיכבה בקמפיין לבירה מכבי ששודר גם בחו"ל. זכתה בתואר נערת פלפל של חברת בגדי-הים פלפל. יוצגה כדוגמנית ע"י סוכנות יולי. ב-2002 עברה ניתוח להגדלת חזה ב-255 סמ"ק בכל צד ולעיבוי שפתיים אצל ד"ר דב קליין.

ב-2007 החלה בלימודי משפטים. ויקה לוהקה לתוכנית המציאות "הישרדות 10" בערוץ 10 ולמרות ההדחה המוקדמת, חזרה לתודעה הציבורית. משימת ההדחה בה ניצחה ויקה בהישרדות הפכה לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית. במשימה היא התחרתה מול המתמודד עומר באכילת שרצים. ויקה אכלה ראש של דג, תולעת עצי הקוקוס בעודה בחיים, עין של שור וסרטן חי. לאחר מכן התחרו במי יסיים ראשון לשתות מיצי קיבה של בעלי-חיים. ויקה ניצחה בתחרות להפתעתם של רבים.

משמשת וכפרזונטורית בקמפיין קיץ 2008 של רשת נעלי מרקו ובקמפיין לבגדי הים של גלית לוי. מופיעה בתפקיד קבוע בתוכנית "גם להם מגיע" בערוץ 10.
 

ויקה פינקלשטייןויקה פינקלשטייןויקה פינקלשטייןויקה פינקלשטיין
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר