הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

אנג'לינה ג'ולי

ארץ לאום : ארה"ב
נולד : יום רביעי, יוני 4, 1975
תחום : דוגמנות,סרטים


לגלריית התמונות        
אנג'לינה ג'ולי
צפיות : 17625

אנג'לינה ג'וֹלי (במקור ג'ולי וויט, או באנגלית: Angelina Jolie Voight; נולדה ב-4 ביוני 1975) היא שחקנית קולנוע אמריקאית. ג'ולי זכתה בשלושה פרסי גלובוס הזהב וגם בפרס האוסקר לשחקנית המשנה על תפקידה בסרט "נערה בהפרעה". סרטים רבים בכיכובה היו לשוברי קופות ברחבי העולם, והמוצלח שבהם עד כה, קונג פו פנדה, גרף למעלה מ-400 מיליון דולר ברחבי העולם‏‏. מלבד הצלחותיה הקולנועיות נודעה ג'ולי גם ביופיה, ובשיא תהילתה הוכתרה לא פעם כאחת מהשחקניות היפות ביותר בעולם הבידור.

פרסומה הרב של ג'ולי משך תשומת לב תקשורתית רבה לחייה הפרטיים במהלך השנים ומערכת היחסים שלה עם בן זוגה הנוכחי, השחקן בראד פיט, ומשפחתם המשותפת זכו לסיקור תקשורתי נרחב. תהילתה והצלחת סרטיה הביאוה למעמד של כוכבת הוליוודית ואחת השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר בתעשיית הקולנוע האמריקאית‏‏. בתחום הציבורי ג'ולי ניצלה תהילתה זו, בין השאר, לקידום מפעלים הומניטרים בחסות קרנות שונות.

ג'ולי נולדה למשפחה ברוכת כשרון. אביה הוא השחקן ג'ון וויט ואימה הדוגמנית והשחקנית מרצ'לין ברטרנד; דודה הוא הזמר צ'יפ טיילור ורבים מבני משפחתה, לרבות אחיה, עוסקים אף הם באמנויות הבמה. ב-1976, שנה לאחר הולדתה, נפרדו הוריה של ג'ולי והיא ואחיה עברו להתגורר עם אמם בעיירה הקטנה פליסיידס שבמדינת ניו יורק. במהלך שהותה בניו יורק נחשפה ג'ולי לעולם הקולנוע והוקסמה ממנו‏‏‏‏. 10 שנים מאוחר יותר, כאשר חזרה ג'ולי, אז בת 11, ללוס אנג'לס עם משפחתה, החלה את צעדיה הראשונים בעולם המשחק.

עם המעבר ללוס אנג'לס נרשמה ג'ולי למכון לאמנות המשחק אשר הקים הבמאי והמפיק הנודע לי סטרסברג. עם זאת, בראיונות עמה היא מספרת על תחושת דחייה חברתית אותה חשה באותן שנים, מאחר ומשפחתה לא הייתה עשירה או בעלת אמצעים כאלו של חבריה לספסל הלימודים, וכן כי אלו צחקו על מראה הרזה ועל משקפיה וגשר השיניים אשר הרכיבה באותו זמן. בגיל 14 ניסתה מזלה בקריירת דוגמנות, אך משזו לא פרחה התערערה תחושת הביטחון העצמי של ג'ולי. בתקופה זו חלה טלטלה בחייה של ג'ולי - היא פרשה מלימודי המשחק והדרמה והחלה לבלות בהופעות רוק כבד וריקודי פוגו אלימים. לימים סיפרה כי באותן שנים צילקה עצמה באמצעות סכין בניסיון מזוכיסיטי להרגיש כאב‏‏, לבשה בגדים שחורים וצבעה שערה לסגול וכי שאפה להיות קברנית‏‏.

בגיל 16 נפרדה מחברה לחיים באותה תקופה ושכרה דירה בקרבת מגוריה של אימה. היא סיימה את לימודיה התיכוניים וחזרה ללימודי המשחק. דמותו של אביה נפקדה זמן רב מחייה של ג'ולי, על אף מספר ניסיונות לקרב בין השניים ואף שיתוף פעולה קולנועי מאוחר יותר. על אף שבתחילת הקריירה שלה עדיין נשאה את שם אביה, היא הופיעה תחת שם הבמה ג'ולי. ב-2002 הגדילה לעשות ושינתה השם באופן רשמי, ללא שם המשפחה וויט. לימים טען אביה כי לג'ולי בעיות רגשיות קשות, בעוד שג'ולי אמרה כי על אף שאינה כועסת על אביה, הרי שאיננה מעוניינת לפתח עימו מערכת יחסים קרובה.

תחילת הקריירה
לאחר סיום התיכון החלה ג'ולי להתמקד בקריירת הדוגמנות והמשחק. ג'ולי החלה לדגמן עוד בגיל 14, עת חתמה על חוזה ראשון בתחום. בצעירותה הרבתה לדגמן בארצות הברית ובאירופה, בעיקר בלונדון ואף הופיעה במספר וידאו קליפים. עם התמקדותה מחדש במשחק בגיל 16 החלה לאמץ את שיטת המשחק של אביה - התבוננות באנשים כדי להדמות להם. לאחר סיום התיכון והתנסות קצרה במשחק בסרטי הסטודנטים העצמאיים שהפיק אחיה, פנתה ג'ולי להופיע בסרטי קולנוע מסחריים.

הופעתה הראשונה הייתה ב-1993 בסרט מדע בדיוני דל תקציב בשם "מכונת תופת 2", שם שיחקה פאם פאטאל אנדרואידית. מאוחר יותר זכתה לראשונה לתשומת לב ציבורית נרחבת יותר, בסרט "מרדף ממוחשב" - בו גילמה את דמותה של האקרית מושכת. ביקורת בניו יורק טיימס ציינה אותה לטובה הן בזכות מראה והן בזכות כישורי המשחק שהפגינה‏‏. הסרט, אשר נחל כשלון קופתי באקרנים, זכה לתחייה מחודשת בהפצה מסחרית לווידאו. במהלך צילומי הסרט פגשה בבעלה הראשון, השחקן ג'וני לי מילר, לו נישאה כשנה לאחר צילומי הסרט.

הופעותיה בשנים שלאחר מכן התרבו עד מאוד, ובין 1995 ל-1997 הופיעה ג'ולי במספר רב של סרטים. בבולט שבהם, "פוקס פייר", שיחקה ג'ולי דמות משנית ושוב זכתה לביקורות מהללות מקרב העיתונים אשר טענו כי כישוריה ומראה מאפילים על אלו של הכוכבים הראשיים‏‏. לקראת סוף תקופה זו בקריירת המשחק של ג'ולי הייתה זו דווקא הופעה בקליפ לשירם של חברי להקת האבנים המתגלגלות "Anybody Seen My Baby" עליה ניתן היה להצביע כהופעתה הבולטת ביותר, ואולי הראשונה ביצירה מצליחה במיוחד. ג'ולי גילמה את הדמות הנשית הראשית, אחריה רודף סולן הלהקה מיק ג'אגר, והצלחת השיר במצעדים הובילה לשידורים חוזרים ונשנים של הקליפ.

פריצת הדרך
שנת המפנה בקריירה של ג'ולי הייתה 1997, בה כיכבה בסרט הטלוויזיה Geroge Wallace באחד התפקידים המשניים. הפעם שבחי העיתונאים לא נעצרו בדפי העיתון ובטורי הביקורת, וג'ולי קיבלה עבור תפקיד זה את פרס גלובוס הזהב, וכן מועמדות לפרס אמי. בשנה העוקבת גילמה ג'ולי את דמותה של הדוגמנית ג'יה קרנג'י בסרט הטלוויזיה אשר נשא את שמה - "ג'יה". הסרט, אשר זכה לביקורות נלהבות, כלל סצינות פרובוקטיביות וכן סצינות עירום של ג'ולי וזיכה אותה בשנית בפרס גלובוס הזהב.

ג'ולי ניצלה את נסיקת הקריירה שלה דווקא למיתון מספר הסרטים בו הופיעה. אם בשנים הקודמות הייתה מופיעה בכ-4 סרטים בשנה, הרי שמספר זה החל לרדת ל-3 ול-2. במקום השתתפות בהפקות נוספות החליטה ג'ולי להשקיע זמן רב יותר בלימודים והיא נרשמה ללימודי קולנוע ותסריטאות באוניברסיטת ניו יורק.

ב-1999 הופיעה ג'ולי ב"מגדל פיקוח", אשר כשל הן בקופות והן בביקורות, אך תחנה זאת בקריירה של ג'ולי ראויה לציון כיוון שבו גילמה את אשתו המפתה של בן דמותו של בילי בוב ת'ורנטון, אשר לימים יהיה בעלה השני. הופעות בולטות יותר שלה באותה שנה היו בסרט "אספן העצמות", אשר הצליח בקופות אך כשל בביקורות, ו"נערה בהפרעה" - עליו הורעפו ביקורות מהללות רבות. בזה האחרון גילמה ג'ולי צעירה חולת נפש כתפקיד משנה לגיבורת הסרט, אשר גולמה על ידי וינונה ריידר. על אף שרבים ציפו שהסרט יסמן את חזרתה של ריידר, בעברה כוכבת מצליחה ופופולרית, למרכז הבמה ההוליוודית, הרי ששוב דמותה של ג'ולי האפילה על אלו של חבריה לסרט‏‏. ג'ולי זכתה בגלובוס הזהב בפעם השלישית עבור תפקידה זה והוסיפה למניינה גם את פרס האוסקר בקטגוריית שחקנית המשנה.


ההצלחה הגדולה
נדמה היה שהזכייה בפרסי האוסקר וגלובוס הזהב יהוו נקודת השיא עבור ג'ולי, אך תשומת הלב התקשורתית לה זכתה וההכרה בה ככוכבת הוליוודית גרמו לקריירת הקולנוע שלה לנסוק לגבהים חדשים. על אף שרבים מסרטיה בתקופה זו לא זיכו אותה בביקורות חיוביות רבות, הרי שבתוך שנים מספר הפכה ג'ולי לאחת מהשחקניות היקרות ביותר בהוליווד ועד מהרה קיבלה בממוצע יותר מ-15 מיליון דולר עבור הופעותיה‏‏.

סרטה הראשון בתקופה זו היה העיבוד הקולנוע למשחק המחשב המצליח "טומב ריידר" ב-2001. בעבור גילומה את גיבורת הגרסה הקולנועית למשחק, לארה קרופט, ג'ולי קיבלה 7.5 מיליון דולר ‏‏. הסרט זכה לביקורות שליליות רבות וכך גם הופעתה של ג'ולי, אך לא היה די בהן כדי להשפיע על הביקוש אליו בקופות הקולנוע, והסרט היה ללהיט בינלאומי וגרף יותר כ-275 מיליון דולר באקרנים ברחבי העולם.

לאחר מספר סרטים פחות מצליחים סרט ההמשך של טומב ריידר - "טומב ריידר 2 - סוד החיים" שוב היה להצלחה כבירה עבור ג'ולי בשנת 2003 והיא קיבלה עבורו 12 מיליון דולר. סרטה המצליח הבא, בשנת 2004, היה סרט ההנפשה "תפוס ת'כריש", בו תרמה את קולה לאחת מדמויות המשנה. באותה שנה הופיעה גם בסרט "אלכסנדר", כאולימפיאס, אימו המניפולטיבית של אלכסנדר מוקדון. על אף שהסרט כשל בקופות בארצות הברית, הרי שזכה להצלחה רבה בהקרנות במדינות אחרות וגרף למעלה מ-100 מיליון דולרים.

ב-2005 ג'ולי זכתה למשכורת הגבוהה ביותר שלה עד כה, כאשר בעבור הופעתה בחידוש לסרט של אלפרד היצ'קוק - "מר וגברת סמית" גרפה לכיסה 20 מיליון דולר‏‏. בסרט גילמה ג'ולי רוצחת שכירה לצד כוכב הוליוודי אחר - בראד פיט, אשר גילם את בעלה, רוצח שכיר אף הוא. מערכת היחסים הבדיונית הפכה במהרה למציאותית והשניים הפכו לזוג מתוקשר, בזמן שהסרט עצמו נחל הצלחה עצומה וגרף כ-478 מיליון דולר ברחבי העולם.

סרטה הבולט הבא היה ב-2007, עת שיחקה בסרט "בכוח הלב", אודות העיתונאי היהודי דניאל פרל. ג'ולי שיחקה בתפקיד הראשי בסרט, כאשתו של פרל, וזכתה בעבור הופעתה בפרס גלובוס הזהב, הרביעי בקריירה שלה. לצד סרט זה המשיכה לככב בשוברי קופות, בהם "בייוולף" (עיבוד קולנועי לאפוס ההיסטורי "ביוולף") מאותה שנה ו-"מבוקש" ו-"קונג פו פנדה" בשנה העוקבת. זה האחרון, סרט הנפשה בו נתנה את קולה לאחת מדמויות המשנה העיקריות, היה לסרטה המצליח ביותר עד כה וגרף למעלה מ-200 מיליון דולר בארצות הברית בלבד‏‏.
 
ג'ולי ופיט, 2007במהלך חייה הבוגרים נודעו שלוש מערכות יחסים עיקריות של ג'ולי, שלושתן עם בני זוג אותם הכירה על סט צילומי אחד מסרטיה. כך היה עם בעלה הראשון, השחקן הבריטי ג'וני לי מילר, אשר שיחק לצידה בסרט "מרדף ממוחשב". השניים נישאו ב-28 במרץ 1996, שנה לאחר עליית הסרט לאקרנים, אך הנישואין הדרדרו במהרה. השניים החלו לחיות בנפרד שנה לאחר טקס נישואיהם, עת הקריירה הקולנועית של ג'ולי החלה לנסוק, ולבסוף התגרשו ב-1999. חבריה של ג'ולי להפקות הסרטים העירו כי הייתה נוהגת "להיכנס לדמות" באופן מוקצן ולעתים סירבה לדבר עם בעלה כדי לא "לצאת מהדמות". באותן שנים גילמה ג'ולי דמות סוציפתית ב"נערה בהפרעה" ואת הדוגמנית המכורה לסמים ג'יה, דבר אשר הקשה התקשורת עימה, הן עבור עמיתיה המקצועיים והן עבור בעלה‏‏.

שנה לאחר גירושיה הראשונים נישאה ג'ולי בשנית, הפעם לשחקן האמריקני בילי בוב ת'ורנטון. נישואים אלו התחילו והסתיימו באופן דומה לראשונים - ג'ולי הכירה את ת'ורנטון על סט סרטם המשותף "מגדל פיקוח" והשניים התגרשו שלוש שנים לאחר שנישאו. אך לא ק' בזאת נדמו הנישואין, אלא גם במפגן האהבה והמסירות הפומבי אשר הפגינה ג'ולי עם כל אחד מבני זוגה, לעתים עד למידות פרובוקטיביות. כך, לדוגמה, בטקס נישואיה עם מילר עטתה ג'ולי מכנסי עור וחולצת טריקו לבנה ועליה כתוב שמו של מילר בדמה שלה‏‏. עם ת'ורנטון חלקה ג'ולי תליונים ובתוכם דמם של בני הזוג, אותם ענדו השניים לצוואריהם כאות לאהבתם‏‏. בראיונות לאחר כל אחת מתקופות הנישואין הקצרות ציינה ג'ולי כי חוסר החלטיות בדבר זהותה או חוסר בגרות הם שתרמו לפרידות המהירות‏. קו דמיון נוסף בין שתי מערכות יחסים אלו הוא המשך היחסים הטובים והידידותיים בין בני הזוג לשעבר וג'ולי גם לאחר התפוררות מערכת היחסים הרומנטית.

ג'ולי לא הביאה לעולם ילדים עם שני בעליה. עם זאת, בעודה נשואה לת'ורנטון אימצו השניים את מדוקס צ'יוון, תינוק קמבודי יתום. ג'ולי החליטה לאמץ את הפעוט הקמבודי, שהיה באותה העת בן 7 חודשים, לאחר שביקרה פעמיים במדינה, לראשונה בעת צילומי הסרט "טומב ריידר" ומאוחר יותר בשליחות הומניטרית של האו"ם. לאחר גירושיה מת'ורנטון אימצה ג'ולי תינוקת אתיופית בת 6 חודשים, לה קראה זהרה מרלי, אך באותה העת התקשורת כבר החלה לשער לגבי מערכת יחסים חדשה של ג'ולי.

במרץ 2005 הגישה השחקנית האמריקאית ג'ניפר אניסטון בקשה לגירושין מבעלה דאז - השחקן בראד פיט. צהובונים אמריקאיים העלו השערות כי בין הסיבות לגירושין היה רומן מחוץ לנישואין של פיט - עם ג'ולי. השניים נפגשו במהלך 2004 כאשר גילמו זוג נשוי בחידוש לסרטו של היצ'קוק - "מר וגברת סמית'". צלמי פפראצי פרסמו תמונות של השניים עם בנה המאומץ של ג'ולי על חוף הים בקניה כחודש לאחר תחילת הליך הגירושין של פיט, דבר אשר הגדיל הסערה בתקשורת הצהובה בנושא. באותה התקופה סירבו ג'ולי ופיט להגיב לשאלות העיתונאים בדבר מערכת היחסים האפשרית ביניהם. ג'ולי כן הגיבה להשערה כי זו התחילה בעת צילומי הסרט, כאשר פיט היה עדיין נשוי, באומרה כי לעולם לא הייתה מנהלת רומן עם גבר נשוי, מאחר ואביה בגד באימה בעודם נשואים. היא סיכמה דבריה בהסתייגויות חריפות מהרעיון: "זה לא משהו שאוכל לסלוח עליו. לא אוכל להסתכל על עצמי במראה בבוקר שלאחר מכן. לא אמשך לגבר שבגד באשתו."‏‏

על כל פנים, ג'ולי ופיט אכן הפכו ברבות הימים לזוג. פיט הגיש בקשה להוסיף את שמו כהורה מאמץ למדוקס וזהרה בדצמבר 2005, וזו אושרה בינואר 2006, זמן קצר לאחר שג'ולי התוודתה בראיון כי היא נושאת את ילדתם המשותפת. זו נולדה במאי 2006 בנמיביה וקיבלה השם שילה נובל. ג'ולי ופיט המשיכו לאמץ, וקיבלו למשפחתם את פקס ת'יין, יתום וייטנאמי, אשר היה בן 3 בעת האימוץ. עם הזמן הזוג הפך לאייטם תקשורתי בפני עצמו, והכיסוי החדשותי בעניינם הלך וגבר.

בני הזוג זכו לכינוי "ברנג'ילנה", כמעין הלחם של שני שמותיהם, ותצלומים שלהם ושל ילדיהם הפכו למוצרים יקרי ערך עבור עיתוני הבידור והצהובונים. ההורים פתרו הבעיה עם שילה בכך שמכרו התמונות ישירות למפיצים, במקום להמתין שצלם פאפארצי זה או אחר יתגנב "לתפוס" תמונה. העניין התקשורתי אך גבר עם הודעתה של ג'ולי ב-2008 כי היא נושאת זוג תאומים מפיט. השניים, בן ובת, נולדו ב-12 ביולי באותה שנה וזכו לשמות ויויאן-מרצ'לין ונוקס-לאון. את הזכות לצילומים ראשונים של השניים מכרו ג'ולי ופיט תמורת 14 מיליון דולר למגזין People, אותם ייעדו לצדקה.
 
הקעקועים על גבה, 2007עם עליית קרנה תדמיתה של ג'ולי הפכה למקור עניין בקרב העיתונות, ולעתים הרי שתדמיתה התקשורתית היא זו שעוררה את העניין התקשורתי. ג'ולי ניחנה לדעת רבים ביופי רב ותפקידים רבים אותם גילמה במהלך הקריירה שלה היו של נשים מפתות או דוגמניות. בין הבולטות שבדמויות אלה היא לארה קרופט, גיבורת הפעולה הבדיונית של סדרת משחקי המחשב "טומב ריידר". ג'ולי נבחרה מספר פעמים בסקרים שונים לאחת הנשים היפות בעולם, אם לא היפה שבהם‏‏. ג'ולי נודעה גם בקעקועיה הרבים, הכוללים ציטוטים ואימרות במספר שפות. עם הזמן הסירה חלק מקעקועיה, לרבות שמו של בעלה השני לאחר שהשניים התגרשו.

ג'ולי נהגה לעתים בפרובקטיביות במעמדים ציבוריים, אשר הלהיטו רבות את התקשורת הצהובה אשר החלה לעקוב אחר מעשיה. הצהרות אהבה והפגת חיבה רבה לאחיה במהלך טקס האוסקר התפרשו על ידם כרמיזה לגילוי עריות, על אף שהוכחשו נמרצות על ידי השניים. מנגד, ג'ולי סיפקה חומר רב לצהובונים לגבי חיי המין שלה ודיברה בפתיחות בראיונות על סקרנותה לגבי יחסים סאדו-מאזוכיסיטים ורמזה לגבי נטיות ביסקסואליות. מנהגים לא שגרתיים אחרים אשר אימצה, כגון התליונים מלאי הדם התואמים שחלקה עם בעלה השני, היוו מקור לסקרנות ציבורית ותקשורתית. ג'ולי סיכמה בעבר את תדמיתה הפרובוקטיבית באומרה כי בליבה נותרה כשם שהייתה בילדותה "סתם נערה פאנקיסיטית עם קעקועים"‏‏.

ג'ולי לצד קונדוליסה רייס, 2007לאחר צילומי הסרט "טומב ריידר", אשר נערכו בקמבודיה, החלה ג'ולי לעסוק במלאכה הומינטרית, וניצלה את החשיפה התקשורתית הרבה לה זכתה לקדם מטרות בתחום זה. מעבר לאימוץ ילדים מארצות העולם השלישי ערכה הכוכבת סיורים מתוקשרים במקומות אלו בחסות האו"ם. בין השר סיירה בטנזניה, סיירה ליאון ובמחנה פליטים אפגניסטנים בפקיסטן השכנה, גייסה כספים ותרמה משלה.

עם התגברות מפעליה אלו שמחה נציבות האו"ם לפליטים לצרף תחת חסותה את ג'ולי ולבסוף מינתה אותה ל"שגרירת רצון טוב" של הנציבות. במסגרת שליחות זו ג'ולי ביקרה בין השאר במחנות פליטים באקוודור, תאילנד, קוסובו, נמיביה, קניה, סרי לנקה, דרפור, טנזניה ואף מבקשי מקלט מדיני בארצות הברית. לדבריה, מטרתה במסעות וביקורים אלו הייתה נסיון לעורר מודעות לצרתם של האנשים אשר נאספו במחנות.

ג'ולי פעלה גם באופן פרטי ללא נציבות האו"ם וביקרה במחנות פליטים עיראקים וסודנים במזרח התיכון. עם הזמן לא הסתפקה רק בביקור במחנות פליטים והחלה להפגש עם מנהיגים פוליטים, הן אמריקאים והן זרים לה, והקימה מספר קרנות במטרה לעזור לפליטים ומבקשי מקלט מדיני. עוד הוציאה לאור ספר המתאר את חוויותיה ממסעות אלה והפיקה סדרה תעודית לערוץ MTV המתעדת את מסעותיה בקניה. כאשר ההמולה התקשורתית סביבה וסביב ילדיה ובן זוגה בראד פיט הגיעה לשיאה‏‏ ניצלו בני הזוג את הכספים הרבים ששולמו להם תמורת תצלומי תאומיהם המשותפים לכספי תרומה.

ג'ולי כובדה במספר תארים וכיבודים על מפעליה ההומינטרים. בין השאר זכתה לאזרחות של כבוד בקמבודיה, הייתה לראשונה שזכתה בפרס "אזרח העולם" מטעם האו"ם וב"פרס החירות" מאת "ועדת ההצלה הבינלאומית" (IRC).

מדוקס בן העשר שאומץ מקמבודיה, פאקס בן השבע שאומץ מוויטנאם, זאהרה בת השש שאומצה מאתיופיה ושלושת ילדיהם הביולוגיים, שיילו בת החמש והתאומים ויויאן ונוקס בני השלוש . 

בני הזוג זכו לכינוי "בראנג'לינה", כמעין הלחם של שני שמותיהם, ותצלומים שלהם ושל ילדיהם הפכו למוצרים יקרי ערך עבור עיתוני הבידור והצהובונים. ההורים פתרו הבעיה עם בתם המשותפת בכך שמכרו את התמונות ישירות למפיצים, במקום להמתין שצלם פאפארצי זה או אחר יתגנב "לתפוס" תמונה. העניין התקשורתי אך גבר עם הודעתה של ג'ולי ב-2008 כי היא נושאת ברחמה זוג תאומים מפיט. השניים, בן ובת, נולדו ב-12 ביולי באותה שנה. את הזכות לצילומים ראשונים של השניים מכרו ג'ולי ופיט תמורת 14 מיליון דולר למגזין People, ואת הסכום תרמו לצדקה.

ב-13 באפריל 2012, לאחר 7 שנות זוגיות ושישה ילדים, מתוכם שלושה מאומצים ושלושה ביולוגיים, הכריזו אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט על אירוסיהם.

במאי 2013 חשפה בטור בניו יורק טיימס כי עברה כריתת שדיים מלאה, של שני שדיה, לאחר שגילתה כי היא נושאת את גן ה-BRCA1, המגביר את הסיכוי ללקות בסרטן השד ובסרטן השחלות. במהלך הטיפולים גם עברה שחזור דו-צדדי של שדיה.‏ בטור עודדה נשים בעלות היסטוריה משפחתית של סרטן השד או השחלות (אמה של ג'ולי מתה בגיל 56 מסרטן השחלות), להיבדק בדיקת גנים כדי לדעת האם הן נמצאות בקבוצת הסיכון.‏

Angelina Jolie for DuJour MagazineAngelina Jolie for DuJour MagazineAngelina Jolie for DuJour MagazineAngelina Jolie for DuJour Magazine
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
שם הסרט שנת הוצאה  
Atlas Shrugged 2011 דרמה. במאי: ואדים פרלמן. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, ג'יימי קליי, אלברט ס. רודי, קלינט איסטווד, רוברט רדפורד, פיי דאנוויי.
סלבס נוספים: רוברט רדפורד, קלינט איסטווד,
הוסף תיאור לסרט
סולט 2010 כסוכנת CIA אוולין סאלט נשבעה לשרת ולכבד את מדינתה ארה"ב. נאמנותה עומדת במבחן כאשר עריק רוסי טוען שהיא מרגלת רוסיה שעומדת לבצע התנקשות.
במאי: פיליפ נויס
שחקנים: טרי ג`ורג`, מייקל מאן, פיטר ברג, אנג'לינה ג'ולי, דניאל אולבריצסקי, לייב שרייבר , צ'יווטל אז'יופור ,
הוסף תיאור לסרט
התייר 2010 "התייר" הוא חידוש ל"אנתוני זימר" הצרפתי, העוקב אחר סוכנת אינטרפול (ג'ולי) שמחפשת אחר פושע מבוקש איתו היה לה בעבר רומן, והיא משתמשת בתייר אמריקאי (דפ) כדי להשיג את מבוקשה.
במאי: פלוריאן הנקל וון דונרסמרק.
שחקנים: לאסה הלסטרום, בהארט נאלורי, אנג'לינה ג'ולי, פלוריאן הנקל וון דונרסמרק, סאם וורטינגטון, אלפונסו ק'אורון, פלוריאן הנקל וון דונרסמרק,ג'וני דפ.
סלבס נוספים: ג'וני דפ,
הוסף תיאור לסרט
שכיר החרב: אהבה וכבוד 2009 ז'אנר: דרמה, היסטוריה, הרפתקאות, רומנטיקה. במאי: רנדל וולס. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי.
הוסף תיאור לסרט
מבוקש 2008 ווסלי הצעיר (ג'יימס מקאבוי), חי חיי שגרה רגילים ובעיניו גם עלובים ופאתטיים...שהוא מתוסכל מעבודתו, חברתו בוגדת בו עם חברו הטוב ביותר (והוא יודע) והוא חי על כדורים כנגד הלחץ ההולך ומכרסם בו, הוא תוהה על משמעות קיומו, מה שהוא לא יודע שלא רחוק ממנו ישנו ארגון מתנקשים עתיק שרוצה לצרפו לשירותיו בגלל מורשתו, אביו - שאותו לא פגש מעולם. מכאן מתחיל סרט אקשן בהילוך גבוה,עם סצנות לוהטות על הכבישים וכדורים שמתעופפים לכל עבר. האם ווסלי יוכל להתפתח להיות מתנקש משובח כמו אביו בעזרתם של אנשי הארגון (אנג'לינה ג'ולי, מורגן פרימן, קומון) או שייכנע לבינוניות שאפיינה אותו עד עכשיו? במאי: טימור בקממבטוב. שחקנים: ג'יימס מקאבוי, מורגן פרימן, אנג'לינה ג'ולי, טרנס סטאמפ, תומאס קרצ'מן, קומון, כריסטן האגר.
הוסף תיאור לסרט
ההחלפה 2008 לוס אנג'לס, מרץ 1928: בבוקר שמש יפה של יום שבת ברובע הפועלים בפאתי העיר, האם החד-הורית כריסטין קולינס (אנג'לינה ג'ולי) נפרדת לשלום מבנה בן התשע וולטר, ויוצאת ליום העבודה שלה כמרכזנית. אך כשהיא חוזרת לביתה הצנוע, היא נתקלת בסיוט הנורא ביותר של כל הורה: בנה נעלם. מיד החל מסע חיפושים ארוך ומתיש, אך וולטר נעלם ללא עקבות... לאחר כחמישה חודשים, נמצא ילד – הטוען שהוא בנה – והוא מוחזר לאם על ידי המשטרה, שרוצה כל כך לקטוף את פירות יחסי הציבור הטובים של מעמד החזרת הבן האובד לאמו. כשהיא מסוחררת מהמולת השוטרים... במאי: קלינט איסטווד. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, גטלין גריפית, מישל מרטין, יאן דוורה, מייקל קלי, אריקה גרנט, אנטוניה בנט.
הוסף תיאור לסרט
קונג-פו פנדה 2008 אנימציה, דוב הפנדה הוא החיה העצלנית ביותר בעמק השלווה. להפתעת כולם דווקא הוא מתגלה כחיה הנבחרת שתלחם נגד האויבים המאיימים של חיי היושבים בעמק. מדבבים : ג'ק בלאק, דסטין הופמן, אנג'לינה ג'ולי, איאן מקשיין, ג'קי צ'אן, סת' רוגן, לוסי לו.
סלבס נוספים: דסטין הופמן,
הוסף תיאור לסרט
בכוח הלב 2007 מבוסס על ספרה של מריאן פרל אלמנתו של עיתונאי הוול-סטריט ג'ורנל, דניאל פרל שהוצא להורג בפקיסטן. הזוג הגיע לארץ המסוכנת בעקבות כתבת תחקיר של העיתונאי על המחבל ריצ'רד ריד. מריאן נשארה לבדה בחודש השישי להריונה בעיר זרה ועוינת כאשר עקבות בעלה נעלמו עד שהתפרסמה הקלטת המפורסמת ששינתה את חייה. במאי: מייקל ווינטרבוטום. שחקנים: דן פוטרמן, אנג'לינה ג'ולי, ארצ'י פאנג'בי, מוחמד אפזאל, מושטאק חאן, דאוד חאן, טלל סעיד.
הוסף תיאור לסרט
שומר המדינה 2006 סיפור הקמתה של סוכנות הביון ה CIA. אדוארד ווילסון, סטודנט מצליח באוניברסיטת ייל המגוייס לסוכנות הטרייה שמבססת את כוחה בעזרת המלחמה הקרה והקומוניזם. לתשוקתו של ווילסון מחזקת את מעמדו בסוכנות אך ישנו גם מחיר כבד כאשר הוא מאבד את האידיאלים שלו ואת משפחתו. במאי: רוברט דה נירו. שחקנים: מאט דיימון, אנג'לינה ג'ולי, אלק בולדווין, תמי בלאנצ'רד, בילי קרודאפ, רוברט דה נירו, קייר דולאה.
סלבס נוספים: רוברט דה נירו, מאט דיימון, אלק בולדווין,
הוסף תיאור לסרט
מר וגברת סמית 2005 מר וגברת סמית' הוא סרט קומדיית-פעולה משנת 2005. את הסרט ביים דאג לימן, וכיכבו בו בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, כבני זוג נשואים שלומדים ששניהם בעצם רוצחים שכירים שנשכרו על ידי סוכנויות מתחרות. במאי: דאג לימן. שחקנים: בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי, וינס ווהן, אדם ברודי, קארי וושינגטון, קית' דייויד, כריס וייץ.
סלבס נוספים: בראד פיט, וינס ווהן,
הוסף תיאור לסרט
תפוס ת'כריש 2004 סרט מצויר (אנימציה) שיצא לאקרנים ב-1 באוקטובר 2004. הסרט הופק על ידי חברת דרימוורקס והיה מועמד לפרס האוסקר לשנת 2004 בקטגורית סרט האנימציה הטוב ביותר. דיבוב : וויל סמית (אוסקר) אנג'לינה ג'ולי (לולה) מרטין סקורסזה (סייקס) רנה זלווגר (אנג'י) ג'ק בלאק (לני הכריש) רוברט דה-נירו (דון לינו)
סלבס נוספים: רוברט דה נירו, רנה זלווגר,
הוסף תיאור לסרט
לקחת חיים 2004 איליאנה סקוט (אנג'לינה ג'ולי) היא חוקרת אף.בי.איי מאוד לא שגרתית, שמתמחה בשרטוט פרופילים אישיותיים לרוצחים סדרתיים, באמצעות תובנות פנימיות מפותחות ושיטות מחקר ייחודיות. סקוט היא אישה מאוד ממוקדת מקצועית בעבודתה, והיא במיטבה כשהיא עובדת לבד. אולם, כשרוצח סדרתי ערמומי משתולל במונטריאול בירת קנדה, סקוט נקראת לסייע לצוות החקירה בפענוח זהותו, ומוצאת עצמה לבד בעיר זרה, נאלצת לעבוד עם צוות משטרתי שהיא לא לגמרי מרגישה שהיא משתלבת בתוכו. עקבות החקירה מובילות לרוצח סדרתי בעל מוח מעוות, שמבצע תהליך שנקרא 'לקיחת חיים' - זה 19 שנים הוא רוצח אנשים ושואב לתוכו את אישיותם לתקופה מסוימת, עד שהוא עובר הלאה, לקורבן הבא. ככל שחקירת הפרשה מתקדמת, סקוט נוכחת לדעת שהפעם, זה אישי מתמיד. איתן הוק מגלם את אחד העדים היחידים למעשי הרוצח שנותר בחיים, שמנודב לעזור לצוות החקירה; אוליבר מרטינז הוא איש משטרת מונטריאול; וקיפר סאתרלנד מגיח להופעה קצרה ואיכותית בתפקיד מפתיע, במותחן-פסיכולוגי מסוגנן ומלוטש זה. במאי: די.ג'יי. קרוסו. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, אית'ן הוק, קיפר סאת'רלנד, ג'ינה רולנדס, אוליביה מרטינז, צ'אקי קאריו, ג'ין-היוס אנגלד.
הוסף תיאור לסרט
אלכסנדר 2004 הסאגה החדשה מבית היוצר של אוליבר סטון מתארת את חייו של אחד המצביאים הגדולים ביותר בהיסטוריה של האנושות ? אלכסנדר מוקדון. סיפור אפי נועז ואמביציוזי על כובש חסר מנוחה שבגיל 32 הפך לשולט הבלתי מעורער של האימפריה הגדולה ביותר שהעולם ידע. עבר והווה מתנגשים זה בזה כדי ליצור את הפאזל המרתק של חייו ודמותו של אלכסנדר. קולאז' של ילדות, התבגרות, הפיכתו לגבר, עלייתו לשלטון, אהבות, בגידות, מלחמות, ניצחונות ולבסוף נפילתו הבלתי נמנעת. במאי: אוליבר סטון. שחקנים: קולין פארל, אנג'לינה ג'ולי, ואל קילמר, אנתוני הופקינס, ג'רארד ליטו, רוסאריו דאוסון, ג'ונת'ן רייס מאיירס.
הוסף תיאור לסרט
הצלה מעבר לגבול 2003 מעבר לגבולות הוא מעשייה אפית המעמידה רומן תוסס בין שני נאהבים אל מול כמה מהמקומות המסוכנים בעולם. זוכת האקדמייה, אנג'לינה ג'ולי, מככבת כאן בתפקיד שרה ג'ורדן, אמריקנית החיה בלונדון בשנת 1984. היא נשואה להנרי באופורד (לינוס רואץ'), בנו של תעשיין בריטי אמיד, כאשר היא פוגשת את ניק קלהאן (קלייב אוון), רופא שערק. תחינותיו מלאות הלהט לעזרה באפריקה שלאחר המלחמות נוגעות בה עמוקות. כתוצאה מכך, שרה יוצאת למסע של גילויים המובילים לסכנה, שברון לב ורומנטיקה בפינות הרחוקות של העולם. במאי: מרטין קמפבל. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, קלייב אואן, טרי פולו, לינוס רואצ'ה, נוח אמריש, יוריק ווגנינגן, טימותי ווסט.
הוסף תיאור לסרט
טומב ריידר 2: סוד החיים 2003 ארכיאולוגית וחוקרת, הטיולים הנדירים של לארה קרופט אל המקדש של אלכסנדר מוקדון, מסתיימים בשקיעת המקדש מתחת למים ומציאת כדור שמוליך לתיבת פנדורה, רק שצ'אן לו גונב לה את הכדור, שהוא זה המפקד של חבורת השילינג (שודדים סינים ידועים), צ'אן לו אשר נמצא בקשר עם המדען רייס אשר רוצה להשתמש בתיבה כנשק להשמדה המונית. תוך כדי להתמודד עם האתגרים הקשים ביותר שהיו לה עד כה, לארה קרופט אמיצת הלב רודפת אחר צ'אן לו, במטרה להשיג את השיך לה ולשים את ידייה על תיבת פנדורה.
במאי: י'אן דה בונט.
שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, ג'רארד באטלר, סייראן היינדס, כריס ברי, נועה טיילור, דימון האונסון, טיל שוויגר.
סלבס נוספים: ג'רארד באטלר,
הוסף תיאור לסרט
החיים או משהו כזה 2002 עיתונאית מראיינת הומלס, והוא אומר לה שהיא עומדת למות ושהחיים שלה הם חסרי משמעות,ואז מתחיל כמובן מפנה בחיים שלה. במאי: סטפן הרק. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, אדוארד ברנס, טוני שאלוב, כריסטיאן קיין, ג'יימס גאמון, מליסה אריקו, סטוקארד צ'אנינג.
הוסף תיאור לסרט
טומב ריידר 2001 אקשן עתיר פעלולים. עיבוד למשחק המחשב-וידאו הנודע על מעלליה והרפתקאותיה של לארה קרופט, הארכיאולוגית האמיצה, הסקסית, המבריקה ובעלת החזה המפואר. במהלך הסרט היא נלחמת ברעים ומנסה להציל את העולם. היא צריכה למצוא שני חלקים של חפץ קדום, הקבורים בחלל ובזמן. בעלות על שני החלקים תעניק כוח עצום לאדם שישלוט בהם. היא מתרוצצת בים קמבודיה לסיביר. אנג'לינה ג'ולי מגלמת את לארה, וגם אביה ג'ון ווייט משחק כאן. במאי: סימון ווסט. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, ג'ון ווייט, איאן גלן, נועה טיילור, דניאל קרייג, ריצ'רד ג'ונסון, כריס ברי.
הוסף תיאור לסרט
החטא הראשון 2001 כוחה המסוגן והקטלני לעיתים של האהבה בא לידי ביטוי בקובה של שלהי המאה ה-18. לואיס אנטוניו וארגאס (בנדרס) הוא סוחר קפה עשיר המחליט להתחתן עם אשה אמריקאית, אך כשהוא מגיע לפגוש את ג'וליה ראסל, כלתו המיועדת (ג'ולי), הוא מופתע לגלות כי היא אינה אותה אשה פשוטה אותה הוא ציפה למצוא. כשלואיס מאושר מתמיד, הוא ואשתו החדשה מתחילים בהרפתקאת חייהם החדשים, אך עד מהרה ההפתעות מתחילות להגיע עד שהסיפור מקבל תפנית הרסנית, בלתי נמנעת והרת גורל.
במאי: מייקל כריסטופר.
שחקנים: אנטוניו בנדרס, אנג'לינה ג'ולי, תומאס ג'יין, ג'ק תומפסון, גרגורי ייצין, אליסון מקי, ג'ואן פרינגלה.
סלבס נוספים: אנטוניו בנדרס,
הוסף תיאור לסרט
עקיצה בשישים שניות 2000 סרט פעולה אמריקני בכיכובו של ניקולס קייג', אשר מבוסס על להיט קולנועי משנות השבעים. הסרט החדש בבימויו של דומיניק סנה, יצא לאקרנים בשנת 2000.
סלבס נוספים: ניקולאס קייג',
הוסף תיאור לסרט
אספן העצמות 1999 לינקולן ריים (וושינגטון) הוא מלך החוקרים המשטרתיים מהמחלקה לזיהוי פלילי. הוא מגיע לזירת הפשע וסורק כל ס"מ - משתלט על האיזור ומוצא את כל העדויות המרשיעות שמשאיר הפושע. אבל לאחר תאונת עבודה מצערת, מוצא עצמו ריים מרותק למיטה עם היכולת לדבר, להסתכל ולתחקר, אך הכל בשלט רחוק ממקום הפשע. אמיליה דונאגי (ג'ולי) הופכת להיות הידיים והעיניים שלו במסגרת חקירה מתמשכת של רוצח מטורף שמענה אנשים למוות. השניים הופכים להיות צוות מקצועי ומשופשף, למרות האימה של הרוצח שמתקרבת ומתחילה לאיים עליהם באופן אישי. ריים המרותק למיטה הופך ליריב של הרוצח ובו זמנית למתחרה בחוקר המשטרה שמנסה במקביל לפתור את פרשיות הרצח בדרכים פשוטות יותר. אד או'ניל (אל באנדי מ"נשואים פלוס") מופיע גם הוא בתפקיד משנה. במאי: פיליפ נוייס. שחקנים: דנזל וושינגטון, אנג'לינה ג'ולי, קווין לאטיפה, מייקל רוקר, מייק מקגלון, לואיס גוזמן, ללנד אורסר.
סלבס נוספים: דנזל וושינגטון,
הוסף תיאור לסרט
מגדל פיקוח 1999 קומדיה מטורפת. סרט חביב להפליא במרכזו עולמם המוזר ושופע האדרנלין של פקחי הטיסה, מקצוע תובעני ומלחיץ להפליא. ניק פלזון הוא פקח הטיסה הטוב והעסוק ביותר במגדל הפיקוח של לונג איילנד, הוא משעשע, שנון, "קול", ונחשב ל"כוכב המחלקה". לעולמו של ניק חודר ראסל בל, מעין קאובוי על אופנוע, ממוצא חתי אינדיאני, הנשוי לאישה יפייפיה וסקסית ביותר. ראסל וניק הופכים לצמד יריבים מתודלקים בקפאין, סיגריות, והרבה מצ`ואיות, שבתחרות ביניהם יפגע הכל, החל מעבודתם דרך נשותיהם, ועד לכבודם. קומדיה מיוחדת ושנונה, משופעת בכוכבים מוכשרים ומפורסמים. במאי: מיק ניאל. שחקנים: ג'ון קיוזאק, בילי בוב תורנטון, קייט בלאנשט, אנג'לינה ג'ולי, ג'ייק וובר, קורט פולר, ויקי ליוויס.
הוסף תיאור לסרט
נערה בהפרעה 1999 סוזאנה בת ה-17 היא צעירה נבוכה, שנראה כאילו ניסתה להתאבד. היא מאושפזת במוסד לחולי-נפש, שם מאבחן אצלה הרופא הפרעה נפשית גבולית, המתבטאת בחוסר ביטחון, אי בהירות לגבי מטרות ארוכות טווח והתנהגות שלוחת רסן. במהלך האישפוז היא מתעדת ביומנה את חוויותיה, את יחסיה עם חברותיה למחלקה ואת האחות הראשית והפסיכיאטרית הראשית של המחלקה. דרמה רבת עוצמה המבוססת על ספרה האוטוביוגרפי של סוזאנה קייסן, שחקרה את הגבולות שבין הסגר לחופש, חברות לבגידה ושיגעון מול שפיות. במאי: ג'יימס מנגולד. שחקנים: וינונה ריידר, אנג'לינה ג'ולי, קליאה דובאל, בריטני מרפי, אליזבט מוס, ג'רארד ליטו, ג'פרי טמבור.
הוסף תיאור לסרט
ג'יה 1999 סרט המבוסס על חייה של ג'יה קראנגי, דוגמנית אופנה עילית מסוף שנות השבעים. במאי: מייקל כריסטופר. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, אליזבת מיטשל, אריק מיכאל קול, קיילי טרוויס, לואיס גיאמבאלבו, ג'ון קונסידיין, סקוט כהן.
הוסף תיאור לסרט
החוזה 1998 מאבק בין טוב ורע, שקר ואמת, אהבה ושנאה, עם צוות שחקנים מן השורה הראשונה. ג'וני, היידן ופאטי מעורבים בעסקת סמים שמשתבשת. היידן נורה ונהרג בשוגג על ידי פאטי. ג'וני נפצע, פאטי חושב שהוא מת ובורח מהמקום. הוא מספר לחברתו של ג'וני, גלוריה שג'וני הוא שהרג את אחיה, היידן. חמש שנים מאוחר יותר, ג'וני משתחרר מהכלא ומגלה כי גלוריה הוציאה עליו "חוזה". במאי: טוני קינקירפיני. שחקנים: רוזאנה ארקוויט, וויליאם פורסייט, אנג'לינה ג'ולי, מקי פייפר, ג'וני ווית'וורת', סטפן פיין, ג'ייד יורקר.
הוסף תיאור לסרט
משחקים מהלב 1998 קומדיה רומנטית. במאי: ווילארד קארול. שחקנים: אנג'לינה ג'ולי, שון קונרי, ג'ינה רולנדס, ג'יליאן אנדרסון, מדיין סטו, ריאן פיליפה - סבסטיאן ואלמונט, דניס קוויד.
הוסף תיאור לסרט
רופא במילכוד 1997 רישיונו של דוקטור יוג'ין סנדס נשלל לאחר שביצע ניתוח בהיותו מסטול. מדוכא ומתגולל בביבים הוא נמצא על ידי מנהיג המאפיה, הממנה אותו לרופא של עולם הפשע. הרופא הופך לאלוהים הנדכאים, מציל חיים ומתאהב באשת הבוס. הטוב בשירות המוות. עם דיוויד דוקובני (תיקים באפילה), אנג'לינה ג'ולי (לקחת חיים). ביים: אנדי וילסון (המפצח 2). במאי: אנדי ווילסון. שחקנים: דיויד דוכובני, טימוטי האטון, אנג'לינה ג'ולי, מייקל מאסי, פיטר סטורמר, אנדר טיירנן, גארי דורדן.
הוסף תיאור לסרט
פוקס פייר 1996 סיפורן של חמש נערות שגיבש ביניהן קשר מיוחד ולא סביר אחרי שהכו מורה שהטריד אותן מינית. הן הקימו מערכת יחסים מוצקה אבל הדרכים הפרועות שלהן מתחילות לצאת מכלל שליטה. במאי: אנט הייווד-קרטר. שחקנים: האדי בורס, אנג'לינה ג'ולי, ג'ני לואיס, ג'ני שימיזו, שרה רוזנברג, פיטר פסינלי, דאש מיהוק.
הוסף תיאור לסרט
ירח מעל המדבר 1996 דני איילו משחק את אל מקורד, גבר נחמד שנכנס לסוף שבוע מטורף ומעניין, זאת בעקבות טרמפ שהוא נותן לאלי (אנג'לינה ג'ולי) מלוס אנג'לס למדבר מוג'ב. אל מעולם לא חשב שאלי תתאהב בו, וגם לא ציפה שהוא יתאהב באימא של אלי, ג'ולי (אנה ארצ'ר)! כשחברה הפסיכי של ג'ולי, בויד (מייקל ביין) מופיע, אל נכנס ליותר אקשן משאי פעם ציפה לו. הוא נלכד באירועים ביזרים שיכולים להיות מוסברים רק על ידי הירח המדברי. החיים של אל ואהבותיו לעולם לא יחזרו למסלולם הקודם. במאי: קווין דאולינג. שחקנים: דני איילו, אן ארצ'ר, מייקל ביין, אנג'לינה ג'ולי, אלפרד מולינה, ג'אק נוסוורת'י, זאק נורמן.
הוסף תיאור לסרט
מרדף ממוחשב 1995 סרט פעולה ממוחשב של איאן סופטלי ("קיי-פקס", "סודות נעולים"). נער צעיר נעצר על ידי השרות החשאי באשמת תכנות וירוס, ונאסר עליו להשתמש במחשב עד שימלאו לו 18 שנים. שנים לאחר מכן, הוא וחבריו החדשים עולים על מזימה שבסופה עתיד להיווצר וירוס חזק וחדשני, ועתה הם צריכים להשתמש בכישורי המחשב שלהם בכדי להוכיח את טענותיהם. הבעיה שבעקבותיהם השירות החשאי, וגם האיש שתכנת את הוירוס. במאי: איאן סופטלי. שחקנים: ג'וני לי מילר, אנג'לינה ג'ולי, ג'סי ברדפורד, מתיו לילארד, לורנס מייסון, רינלו סנטיאגו, פישר סטבנס.
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר