הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

עילי בוטנר

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום ראשון, פברואר 5, 1978
תחום : אחר
ארץ לידה : ישראל

לגלריית התמונות        
עילי בוטנר
צפיות : 3172
עילי בוטנר הוא מלחין וגיטריסט ישראלי מצליח, שכתב שירים עבור מיטב הזמרים בארץ ואף עשה שיתופי פעולה עם אמנים רבים.

עילי בוטנר נולד ב-5 בפברואר 1978 בקיבוץ עין כרמל. הוא החל לנגן בגיל צעיר ועוד לפני גיוסו לצבא ניגן בכמה הרכבים, בין היתר יחד עם שמוליק קראוס. בצבא בוטנר ניגן בלהקת חיל האוויר, ולאחר השירות התפרסם כנגן וניגן בהרכבים רבים, ביניהם בלהקת פאנקנשטיין, בהרכבים של עברי לידר, גלי עטרי וריקי גל ובתוכנית "כוכב נולד". הוא אף ניגן בהקלטות של אלבומים רבים, ביניהם אלבומי הפרוייקט של עידן רייכל, אלבומים של עברי לידר, שמוליק קראוס, ריטה ואחרים.

עילי בוטנר התפרסם במיוחד כמלחין וכותב שירים: ראשית היה זה שיתוף הפעולה עם הזמרת נינט טייב (בשירים "אם תבוא" ו-"היא יודעת" משנת 2006), וב-2007 יצא האלבום "שווים" של עילי בוטנר ורן דנקר. בוטנר כתב והלחין את שירי האלבום, וחיפש זמר שיבצע אותם - מה שהוליד את שיתוף הפעולה המצליח. דנקר ובוטנר זכו בתואר "הרכב השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של גלגל"צ ורשת ג'.

בוטנר המשיך להלחין לאמנים שונים, ובשנת 2009 זכה בפרס אקו"ם למלחין.

בשנת 2010 הוציא בוטנר את האלבום "עילי בוטנר", ובו 11 שירים שהוא כתב והלחין בביצועם של זמרים שונים: ריטה, רן דנקר, מוש בן ארי, קובי אפללו, גלי עטרי, נורית גלרון ואחרים. חלק מהשירים מופיעים באלבום גם בגירסה אינסטרומנטלית, כשעילי בוטנר מנגן בגיטרה.

עילי בוטנר נשוי לשירי חפר מאז 2008.
עילי בוטנרעילי בוטנרעילי בוטנר
שם האלבום שנת הוצאה  
עילי בוטנר 2010
אלבום הכולל 12 שירים של עילי בוטנר בביצועם של מיטב הזמרים בישראל, ביניהם: רן דנקר, מוש בן ארי, ריטה, גלי עטרי, קובי אפללו, נורית גלרון ואחרים. האלבום כולל גם גרסאות אינסטרומנטליות לשירים המבוצעות על ידי בוטנר עצמו.
עילי בוטנר
שווים 2007
אלבום של עילי בוטנר ורן דנקר בשיתוף פעולה ייחודי שזכה להצלחה אדירה: שירי האלבום נכתבו על ידי עילי בוטנר ובוצעו על ידי רן דנקר.
שווים
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר