הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

איתי שגב

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום רביעי, מרץ 8, 1972
תחום : טלויזיה


לגלריית התמונות        
איתי שגב
צפיות : 3239
שגב נולד וגדל ברחובות. הוא התחיל את דרכו כסטנדאפיסט, משם הגיע לקומדי סטור והופיע לצידם של צביקה הדר, אסף אשתר, רובי דואניס וגיל ססובר. דמויותיו הזכורות של שגב מהתוכנית הם הכתבת ג'ודי לוץ, לולו, האמא הפולניה וילד יום ההולדת. לאחר שעזב את הקומדי סטור, עבר שגב להנחות בערוץ הילדים בין השנים 1994 -1999 ובמקביל שיחק במחזמר "הקוסם", בהצגות "בגדי המלך החדשים", "פינוקיו", "שלושת המוסקטרים" ובהצגות ילדים רבות. בנוסף השתתף שגב במספר תכניות טלוויזיה, ביניהן "שחר" (על מורה שמתחפש לאישה) ו"בעקבות הסיפורים הקסומים" אשר השתתף גם ביצירתה. שגב הופיע בערוץ הופ במסגרת תכניות הקיץ לקטנטנים, והגיש בערוץ את תוכנית הילדים "איתי ולילי".
 
ב-1996 הוא השתתף בפסטיגל עם השיר "ילד טוב" שזכה במקום השלישי. באותה שנה הוא הנחה בערוץ הילדים את התוכנית "איתי שמח" והגיש לצד רמה מסינגר את התוכנית "שובו של השריף" בטלוויזיה החינוכית לרגל 30 שנה להווסדה.
 
בשנת 1997 הנחה שגב את תוכנית הבידור לילדים "איתי ורבותיי" בערוץ הילדים. את התוכנית הפיקה חברת ההפקות "טדי". כמו כן, היה בין צוות העורכים של הסדרה "שמש". שגב הופיע בעונה הראשונה של "השיר שלנו" ובמקביל הגיש תוכנית ב־yes בה אירח את שחקני "השיר שלנו".
 
בקיץ 2005 ערך שגב את תוכנית הסאטירה "מכת מדינה" בערוץ ביפ שבה מתאבקות דמויות שונות מההווי הישראלי בזירה. שנה אחר כך ערך את תוכנית הראיונות "קאובוי 2006" שבערוץ אגו.
 
כיום עובד שגב בעיקר מאחורי הקלעים כעורך, אך עדיין מופיע בהצגות ילדים, ביניהן ההצגה "ספר הג'ונגל 2" ובמופעי סטנד אפ. בנוסף שגב עורך תוכנית חדשה שתשודר בערוץ 2 ושמה היא "זוהי ילדותי". שגב שימש כבמאי ועורך ב"כוכב נולד 6".
 
בשנת 2008 ביים וערך את הסדרה הדוקומנטרית "אבי ביטר חי בסרט" בערוץ ביפ. בשנת 2009 שימש כמראיין באודישנים של התוכנית כוכב נולד 7, וכן הגיש יחד עם יואב צפיר את אחד השידורים הליליים מ"האולפן השקוף" בערוץ 24.
 
בשנת 2010 השתתף בתוכנית ההומוריסטית "חומר טוב" בערוץ ביפ והנחה את התוכנית "קן הקוקיה", בצוותא עם שי נובלמן וימית סול, ששודרה באתר פייסבוק ובסלולר. בקיץ של אותה השנה ערך את עונתה השלישית של תוכנית הספורט הסאטירית "בראש ובראשונה", ששודרה באתר וואלה!.
 
בשנת 2011 החל להשתתף בתוכנית הקומית "האיש הכי מטומטם בעולם" ברצועת "לילה ביפ" בערוץ 2.
 
2011-2012 - השתתף בתוכנית הריאלטי הישרדות V.I.P .
איתי שגב - stopאיתי שגבאיתי שגב
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר