הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

איתי תורג'מן

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום רביעי, אוקטובר 26, 1983
תחום : סרטים,טלויזיה


לגלריית התמונות        
איתי תורג'מן
צפיות : 3247
נולד בקרית מלאכי , הוא שחקן ישראלי ,  סיים לימודי משחק במגמת התיאטרון של קריית החינוך רבין בגן יבנה. תורג'מן הופיע לראשונה על המרקע בשנת 2000, כשהיה בן 16 בלבד, בסדרת הטלוויזיה של איתן פוקס "פלורנטין", בה התארח מספר פעמים בדמותו הקומית של שוקו, ילד בן 13 המנסה ליצור מערכת יחסים עם דמותה של איילת זורר, המסרבת ל"הצעותיו", כמובן. לאחר שהופיע בקמפיין לפלאפון שיחק בסדרות שונות, בהן לא בלט, כמו "צימרים" של הערוץ הראשון ו"כן או לא".
 
תורג'מן התפרסם לראשונה בשנת 2002 כאשר גילם את דמותו של שלומי חזי, כדורגלן צעיר בעל שאיפות גדולות ואמצעים מעטים, לצד זאב רווח ודאנה איבגי ב"בית"ר פרובנס". הסרט זכה בשלושה פרסי אופיר לאותה שנה, מתוכם פרס אופיר בקטגוריית שחקן המשנה עבור תורג'מן, ובכך נהפך לשחקן הצעיר ביותר שזכה אי-פעם בפרס אופיר.
 
בשנת 2003 החל להופיע בתיאטרון הקאמרי בהצגה "אישה בעל בית" לצד רבקה מיכאלי וקרן מור ובהצגה "מילאנו" לצד דב נבון.
 
בשנת 2004 שיחק תורג'מן תפקיד משנה בסרטו של יוסף סידר "מדורת השבט" לצד חני פירסטנברג ומאיה מרון. באותה שנה השתתף בסדרת הטלוויזיה המותחת של אורי ענבר "בזמן אמת" המשודרת בשידור חי, לצד מירב גרובר.
 
בשנת 2006 הצטרף לצוות המנחים של תוכנית הנוער "אקזיט" והופיע בתפקיד משנה בסרט "אביבה אהובתי" בכיכובן של אסי לוי ורותם אבוהב.
 
בשנת 2007 הופיע בסרטו של יוסף סידר "בופור" לצדם של איתי טיראן, אלי אלטוניו ואושרי כהן. השתתפותו בסרט זה עוררה ויכוח ציבורי לאור העובדה שתורג'מן עצמו לא שירת בצה"ל.‏ בנוסף, שיחק בעונה השנייה של הטלנובלה "האלופה" החל ממרץ של אותה שנה. הוא שיחק גם בסדרה "הכל דבש" בערוץ 2 ובסדרה "מסכים" שמשודרת בלוויין.
 
בשנת 2009 שיחק ב"שירות חדרים" כשחקן אורח.
 
משחק בעונה השנייה של הסדרה "דאוס", המשודרת בערוץ הילדים.
 
בשנת 2010 שיחק בסדרות "הכל דבש" ו"חסמבה דור 3", ובשנת 2011 שיחק בסדרה "סימני שאלה".
 
בשנת 2011 שיחק בסדרה "ילדי ראש הממשלה".
 
2011 - 2012 משתתף בתוכנית הריאליטי "הישרדות V.I.P".
אנה ארונוב עם איתי תורג'מן - הישרדותאיתי תורג'מןאיתי תורג'מן למען העלאת המודעות לסרטן השד
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר