הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

גיא זו-ארץ

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום רביעי, מרץ 21, 1973
תחום : זמר/זמרת,אחר,טלויזיה
ארץ לידה : ישראל

לגלריית התמונות        
גיא זו-ארץ
צפיות : 3074
גיא זו-ארץ הוא שחקן, מנחה טלויזיה, במאי ומוזיקאי.

גיא זו-ארץ נולד וגדל בתל אביב. בצה"ל הוא שירת בלהקת חיל האויר, ולאחר שחרורו החל ללמוד משחק אצל הלל נאמן ורות דייכס ולקח שיעורי פיתוח קול.

הוא השתתף בהצגות תיאטרון רבות, במיוחד בתיאטרון הבימה, ואף בכמה מחזות זמר: "מרי לו", "הלהקה חוזרת" ו-"ברנשים וחתיכות" של תיאטרון בית לסין. הוא אף כתב וביים הצגות עבור נכי פיגור שכלי בעכו במסגרת עבודתו איתם, עליה קיבל בשנת 2007 אות הערכה מטעם קרן של"ם.

בתקביל לקריירה הבימתית שלו, זו-ארץ החל להופיע בסדרות טלויזיה כבר החל משנת 1997, אז השתתף באופרת הסבון המצליחה "רמת אביב ג'". מאז הוא שיחק בסדרות "חבורת בולדוזר", "טיפול נמרץ", "השיר שלנו", "גאליס" ועוד. הוא אף שיחק בתפקיד משנה בסרט "מינכן" של סטיבן שפילברג.

גיא זוארץ הנחה את התוכנית "מגזין החיים הטובים" ב-2006, מ-2007 הנחה את שש העונות הראשונות של תוכנית הריאליטי המצליחה "הישרדות" בערוץ 10, וב-2012 החל להנחות את התוכנית "רוקדים עם כוכבים" בערוץ 2.

ב-2009 הקליט גיא זו-ארץ את האלבום הראשון שלו בהפקתו של אחיו, רון זו-ארץ, אך האלבום לא יצא בשלמותו, אלא יצאו ממנו סינגלים בלבד. ב-2012 הוא הוציא אלבום יחד עם אחיו רועי זו-ארץ הכולל שירים בלאדינו.

גיא זו-ארץ נשוי לשחקנית ולדוגמנית יעל בר זוהר, ולהם 2 ילדים.

גיא זוארץ ויעל בר זוהרגיא זוארץ
שם הסרט שנת הוצאה  
מינכן 2005 סרטו של סטיבן שפילברג העוסק בסוכני מוסד ישראלים במשימתם לחסל אץ המחבלים האחראים להרג הספורטאים באולימפיאדת מינכן.
סלבס נוספים: אלון אבוטבול, אסי כהן, יהודה לוי, איילת זורר,
הוסף תיאור לסרט
שם האלבום שנת הוצאה  
לדינו ופיוט מבית אבא 2012
אלבומם המשותף של גיא זו-ארץ ואחיו רועי זו-ארץ, הכולל שירים בלאדינו.
לדינו ופיוט מבית אבא
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר