הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

קלי ברוק

ארץ לאום : אנגליה
נולד : יום שישי, נובמבר 23, 1979
תחום : דוגמנות,סרטים


לגלריית התמונות        
קלי ברוק
צפיות : 7144

קלי היא שחקנית ודוגמנית בריטית, בשנת 2010 היא עשתה את הפריצה הבינלאומית הגדולה שלה, אחרי שהופיעה בשער המגזין פלייבוי באותה שנה ששיחקה בסרט פיראנה, בתור שחקנית השתתפה בכ-8 סרטים, סרטה הראשון בו השתתפה כשחקנית היה אבסולון, הסרט האחרון בו שיחקה הוא פיראנה 3D, קלי ברוק נטלה חלק בכ-2 פרקים מסדרות כגון  וBritain's Got Talent.

Kelly Brook - New Look Bikini PhotoshootKelly Brook - New Look Bikini PhotoshootKelly Brook - New Look Bikini PhotoshootKelly Brook - New Look Bikini Photoshoot
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
שם הסרט שנת הוצאה  
פיראנה 3D 2010
הוסף תיאור לסרט
הסרה 2010

קול הוא בחור נורמלי, אך מאז שהיה עד לרצח נוראי, העניינים לא חזרו למצבם הרגיל. אשתו נטשה אותו, הוא סובל מהזיות ועובד בעבודות מזדמנות. בדיוק כשהוא חושב שהמצב לא יכול להיות גרוע מזה, בעל בית איטלקי ועשיר אשר קול עובד עבורו, גורם לו להאמין שהוא רצח את אשתו. כתם על השטיח, סכין מגואלת בדם, פלאפון שלא מפסיק לצלצל.
במאי: ניק סימון
שחקנים: בילי בורק, מארק קאלי, אוז פרקינס, אמה כולפיאלד, קלי ברוק, אליוט גולד, שרון אומי

הוסף תיאור לסרט
מעשיות דגים 2007
הוסף תיאור לסרט
בית של תשעה 2005 במאי:סטיבן ר. מונרו
שחקנים: דניס הופר, קלי ברוק, היפולייט גיררדוט, סוזי איימי, מורבן כריסטי, פיטר קפלדי, אשלי וולטרס
הוסף תיאור לסרט
שלושה 2005
הוסף תיאור לסרט
פיתוי 2004
הוסף תיאור לסרט
אבסולון 2003

 מותחן מדע בדיוני של הבמאי דיוויד ברטו. העתיד נהרס על ידי מגפות ומחלות. אדם אחד יכול לרפא אותן ולהשאיר שביב קטן של תקווה למין האנושי ההולך ומתדלל. עם כריסטופר למברט (איש הנצח), לו דיאמונד פיליפס (אקדוחנים צעירים) ורון פרלמן (הלבוי)

במאי: דוויד דברטולום
שחקנים: כריסטופר למברט, לו דיאמונד פיליפס, קלי ברוק, רון פרלמן, רוברטה אנג'ליקה, נוויל אדוארדס, טרה סמית'

הוסף תיאור לסרט
הג'וב האיטלקי 2003 התכנית הייתה ללא רבב... הג'וב בוצע באופן מושלם... ההימלטות הייתה נקייה. צ'רלי קוקר (מארק וולברג) מעולם לא העלה על דעתו שהפגם היחיד בתוכניתו יהיה דווקא אחד מאנשי הצוות שלו. אחרי ששדדו מאות מטילי זהב ממבנה מאובטח בכבדות בונציה שבאיטליה, צ'רלי והחבר'ה שלו, סטיב "הכל יודע" (אדוארד נורטון), לייל גאון המחשבים (סת' גרין), איש הגלגלים רוב "הנאה" (ג'ייסון סטת'ם), מומחה חומרי הנפץ שמאל האוזן (מוס דף) ומפצח הכספות הותיק ג'ון ברידג'ר (דונלנד סאת'רלנד), לא האמינו כשהסתבר שאחד מהם משחק משחק מלוכלך. סטלה (שרליז טרון), מפצחת כספות יפהפייה, מצטרפת לצ'רלי וחבורתו במהלך המעקב אחר הבוגד לקליפורניה. התוכנית: לגנוב מחדש את הזהב על ידי חדירה למערכת בקרת התחבורה של לוס אנג'לס, שיבוש התדרים ויצירת אחד מפקקי התנועה הגדולים ביותר בהיסטוריה של העיר.
במאי: פ. גארי גריי.
שחקנים: מארק וולברג, שרליז ת'רון, דונאלד סת'רלנד, ג'ייסון סטאת'אם, סת' גרין, מוס דף, אדוארד נורטון,קלי ברוק.
סלבס נוספים: שרליז ת'רון, אדוארד נורטון ,
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר