הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

יובל דיין

ארץ לאום : ישראל
נולד : יום רביעי, דצמבר 28, 1994
תחום : זמר/זמרת


לגלריית התמונות        
לערוץ היוטיוב יובל דיין
צפיות : 5159

דיין היא זמרת ישראלית שאת הפריצה הראשונה שלה עשתה בהשתתפותה בעונה הראשונה של תוכנית המוזיקה The Voice ישראל.
באודישן שרה את השיר "שאריות של החיים" מהפרויקט של עידן רייכל, והביאה לכך שכל ה"מנטורים" (היועצים המוזיקליים שעוזרים למתמודדים בבחירת השירים ובהכנתם) ביקשו לעבוד איתה. בסופו של דבר בחרה בשלומי שבת כיועץ שילווה אותה במהלך התוכנית. בשלב חצי הגמר פרשה דיין בשידור חי באופן מפתיע מהתחרות, לאחר שהייתה בעיני רבים מועמדת מרכזית לזכייה.

עד כה הוציאה ארבעה שירים, שניים עצמאיים ושני סינגלים. שני השירים העצמאיים הם "מסונוורת"‏ו"יותר מדי"‏. הסינגל הראשון שהוציאה מאז פרישתה מהתוכנית, יצא בפברואר 2013 ונקרא "לאסוף". עם שיר זה הופיעה בתוכנית רבע הגמר של העונה השנייה של The Voice ישראל. ב-22 בפברואר היא עלתה למקום הראשון במצעד ההשמעות ברדיו.

דיין זכתה להצלחה רבה מבחינת צפיות ביוטיוב, כאשר זכתה ליותר מ-3 מיליון צפיות (נכון למרץ 2013) באודישן שלה לשיר "שאריות של החיים". גם השירים העצמאיים שלה, "מסונוורת" ו"יותר מדי" זכו לצפיות רבות. סינגל הבכורה שלה, "לאסוף", זכה ליותר מחצי מיליון צפיות ביוטיוב (נכון לאפריל 2013).

במאי 2013 הוציאה דיין את הסינגל השני שלה מתוך האלבום, "עד שתחזור", שכתב והלחין הזמר עידן חביב וביוני באותה השנה פורסם הקליפ ברשת. באוגוסט 2013 הוציאה דיין את הסינגל השלישי "פעם אחת", אותו כתבה בעקבות ויכוח שהיה לה בעבר עם אחיה הגדול. ב-2013 קריינה יובל מיני סדרה "טיילור סוויפט המסע לתהילה" בערוץ זום ובסוף אוקטובר 2013 יצא לאור הסינגל הרביעי של יובל דיין "אל תאמר" אותו כתבו עבורה גלעד כהנא ודודו טסה.

יובל דיין - אל תאמריובל דייןיובל דיין - פעם אחתיובל דיין - עד שתחזור
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר