הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

נטשה פולי

ארץ לאום : רוסיה
נולד : יום שישי, יולי 12, 1985
תחום : דוגמנות


לגלריית התמונות        
נטשה פולי
צפיות : 3391

נטליה סרגייבנה פוליבציקובה בדרך כלל מקוצר לנטשה פולי (באנגלית: Natasha Poly, ברוסית: Наталья Серге́евна Полевщикова) היא דוגמנית רוסיה. ‏
פולי נולדה ב-12 ביולי 1985 בפרם, רוסיה והחלה לדגמן באזור מגוריה בשנת 2000. היא הופיעה לראשונה על המסלול בתצוגה של עמנואל אונגרו ב-2004. זו הייתה שנת הפריצה שלה, היא צעדה ב-54 תצוגות אופנה בין השאר במילנו, פריז וניו יורק, ‏ ותמונתה עיטרה את שערו של ווג הפריזאי פעמיים ברציפות.

מאז 2004 הופיעה פולי בפרסומות רבות, בכללן לגוצ'י, לאנוון, לואי ויטון, רוברטו קוואלי, H&M ‏, סוניה ריקיאל, ניין וסט ודולצ'ה וגבאנה וצעדה בתצוגות אופנה של מותגים כמו באלנסיאגה, אלכסנדר מקווין, שאנל, גוצ'י, ורסצ'ה וויקטוריה'ס סיקרט. פולי צעדה בתצוגת האופנה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט פעמיים, ב-2005 וב-2006.

פולי הופיעה במאמרי מערכת בווג הרוסי, הצרפתי, האיטלקי, הסיני, היפני והאמריקני. מגזין אמנות האופנה First Face הקדיש את גיליון סתיו 2009 לפולי וצילמו אותה Sølve Sundsbø, טרי ריצ'רדסון ו-Craig McDean. כתב העת גם הביא עבודות של ג'ף קונס, סדריק ריוורן, ריצ'רד פיליפס, Billy Sullivan, מרקו ברמבילה ושנטל ג'וף (Chantal Joffe).

היא חתומה בסוכנות הדוגמנות Women Management בניו יורק, פריז ומילנו, בסוכנות הדוגמנות; Select Model Management בלונדון, בסוכנות Mega Model Agency בהמבורג ובסוכנות Traffic Models בברצלונה.

ווג פריז הכריז עליה כעל אחת מ-30 הדוגמניות של שנות האלפיים. ‏

Natasha Poly for S ModaNatasha Poly for S ModaNatasha Poly for S ModaNatasha Poly for S Moda
לחץ על אחת התמונות לצפייה בגלרייה המלאה ...
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר