הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

אדם סנדלר

ארץ לאום : ארה"ב
נולד : יום שישי, ספטמבר 9, 1966
תחום : סרטים


לגלריית התמונות        
אדם סנדלר
צפיות : 5486

אדם ריצ'רד סנדלר נולד ב-9 בספטמבר 1966 בברוקלין, ניו יורק, למשפחה אמריקנית-יהודית. בילדותו הוריו עברו לניו המפשייר, שם גם התחנך.

לקראת סוף שנות ה-80 שיחק בתפקיד משני בסדרה משפחת קוסבי, ומאוחר יותר הופיע בתפקידי אורח בשעשועון "שלט רחוק" בMTV. בתחילת שנות ה-90 הופיע במועדוני סטנד אפ בבוסטון, ועד מהר גילה אותו הקומיקאי דניס מילר והמליץ עליו מיד למפיקי התוכנית סטרדיי נייט לייב, שם התחיל לכתוב ומאוחר יותר להופיע כשחקן וכזמר עד 1995. ב-1993 שיחק בסרטו הגדול הראשון "רוקנ'רול באוויר" לצד סטיב בושמי וברנדן פרייזר. שנה לאחר מכן כיכב לבדו בסרט "בילי מדיסון" שהוא עצמו יצר, ואף הכניס את סטיב בושמי בהופעת אורח. בשנה שלאחר מכן יצר סרט נוסף בשם "האפי גילמור" המדבר על שחקן הוקי קרח שהופך לשחקן גולף. ב-1998 כיכב בסרט "זמר החתונות" לצד דרו ברימור. ואותה שנה כיכב גם בסרט "נער המים". ב-1999 כיכב בסרט "ביג דדי" שהיה להצלחה גדולה בכל העולם, וב-2003 כיכב בסרט "סדנה לעצבים" לצד ג'ק ניקולסון. היה מועמד לדמות "ווילי וונקה" בסרט "צ'ארלי בממלכת השוקולד". בשנת 2004 כיכב בסרט 50 דייטים ראשונים (ביחד עם דרו ברימור), בשנת 2005 השתתף והפיק את הסרט משחק מכור ובשנת 2006 השתתף בסרט קליק - לזפזפ את החיים אותו כתב והפיק. ב-2007 השתתף בסרט הדרמטי שמור עלי המספר על אדם שאיבד את משפחתו בפיגועי 11 בספטמבר והתמודדותו עם האירועים.

סנדלר גאה ביהדותו וכתב מספר שירים קומיים (אך לא מזלזלים) על המסורת היהודית, והידוע שבהם הוא "שיר החנוכה" המונה את כל היהודים בתעשיית הבידור, ומעודד את המיעוט היהודי בארצות הברית. בכל סרטיו למעט הסרט "זמר החתונות" דמותו תמיד התחתנה בחתונה יהודית, גם בסרט "צ'אק ולארי" בו דמותו של סנדלר מתחתנת עם חברו בחתונה הומוסקסואלית. בנוסף, אדם סנדלר הציג זיקה רבה לעם בישראל: בזמן מלחמת לבנון השנייה הוא סיפק אלפי מערכות משחקים לשוהים במקלטים ואף תרם רבות לתושבי שדרות בזמנים קשים.

אדם סנדלר התחתן בשנת 2002 עם ג'קי טיטון. בשנת 2006 נולדה ביתם הראשונה, וכיום (2008) טיטון נמצאת בהריון השני שלה.

אדם סנדלראדם סנדלר
שם הסרט שנת הוצאה  
זורמים עם החיים 2011 אדם מגייס את עזרתו של אישה וילדיה על מנת להשיג את אשת חלומותיו.
במאי: דניס דוגאן.
שחקנים: אדם סנדלר, ג'ניפר אניסטון.
סלבס נוספים: ג'ניפר אניסטון,
הוסף תיאור לסרט
מגודלים 2010 "מגודלים" בכיכובם של אדם סנדלר ("ביג דדי"), קווין ג'יימס (מלך השכונה"), כריס רוק ("מדגסקר"), דיוויד ספיידס ("תהרוג אותי וזהו") ורוב שניידר ("הג'יגולו מת מצחוק"), היא קומדיה שמביאה סיפורם של חמישה גברים שהיו החברים הכי טובים בילדותם. כשמאמן הכדורסל  שלהם הולך לעולמו הם חוזרים עם משפחותיהם לעיירת הולדתם, ומבלים יחד את חופשת סוף השבוע של ה-4 ביולי, לאחר שלא התראו זה עם זה במשך 30 שנה. הם ממשיכים את היחסים שלהם מהמקום בו הפסיקו ומגלים שזה שהם גדלו זה לא אומר שהם התבגרו.
במאי: דניס דוגאן.
שחקנים: אדם סנדלר, דיוויד ספייד.כריס רוק, רוב שניידר, קווין ג'יימס.
הוסף תיאור לסרט
Funny People 2009 הסרט מתרחש בסצינת הסטנד אפ קומדי , שהגיבור חווה חויה של כמעט מוות. במאי: גו'ד אפטוו. שחקנים: סת' רוגן, אדם סנדלר, ג'ונה היל, אריק באנה, לסלי מאן, ג'ייסון שוורצמן, בילי קונצ'ה.
הוסף תיאור לסרט
ממזרים חסרי כבוד 2009 במלחמת העולם ה-II, סיפורו של טרנטינו סובב סביב קבוצת חיילים בדרכם להוצאה להורג, אלא אם יזכו לקבל המתקת עונש. הם מתוארים כ"לא הגיבורים הטיפוסיים אשר זרוקים לעסקה מטעה במלחמת העולם ה-II.
 במאי: קוונטין טראנטינו. שחקנים: בראד פיט, אדם סנדלר, סיימון פג, דיוויד קרומהולץ, אלי רות', בי.ג'יי. נובאק, נאסטסיה קינסקי.
סלבס נוספים: בראד פיט,
הוסף תיאור לסרט
אל תתעסקו עם הזוהן 2008 לדביר זוהן (אדם סנדלר, "זמר החתונות", "צ'אק ולארי"), סוכן המוסד הטוב ביותר בישראל, נמאס מהמלחמות בישראל והוא רק חולם על להתחיל חיים חדשים כמעצב שיער בארה"ב. בעודו נלחם שוב פעם ביריבו המושבע הפנטום (ג'ון טורטורו, "סדנה לעצבים"), מחליט זוהן לביים את מותו, ובכך בזמן שכל העולם חושב שהפנטום הביס את הזוהן, הוא מספיק לברוח לארה"ב. בארה"ב מנסה זוהן להתקבל לעבוד בסלון עיצוב השיער בו חלם לעבוד אך במקום, הוא פוגש את אורי (עידו מוסרי), בחור ישראלי שמתחבר לזוהן ומציע לו לנסות להתקבל לעבודה במספרה מקומית המנוהלת ע"י בחורה פלשתינאית (עמנואל שריקי, "הפמליה"). במאי: דניס דוגאן. שחקנים: אדם סנדלר, ג'ון טורטורו, עמנואל שיריקי, ניק סווארדסון, לייני קאזאן, עידו מוסרי, רוב שניידר.
הוסף תיאור לסרט
סיפורים לפני השינה 2008 קומדיה משפחתית על בחור (אדם סנדלר) שחייו משתנים כשסיפורים לפני השינה שהוא מספר לאחייניו מתחילים, באופן פלאי, להתגשם. במאי: אדם שנקמן. שחקנים: דנה גודמן, אדם סנדלר, קרי ראסל, גאי פירס, קורטני קוקס, תרזה פלאמר, ראסל בראנד.
הוסף תיאור לסרט
צ'אק ולארי 2007 צ'אק (אדם סנדלר) ולארי (קווין ג'יימס) הם שני חברים העובדים ככבאים בברוקלין. לארי, אלמן טרי עם שני ילדים, מוצא את עצמו מבלה יותר ויותר בחברתו של צ'אק, חברו הרווק, עד שלאחר שרשרת אירועים שטותיים השניים מוצאים את עצמם מתחת לחופה. אל תטעו לחשוב שבין השניים מתקיים רומן. החתונה היא חלק מתוכנית "גאונית" שאם תצליח תזכה את הזוג הטרי להקלות והטבות משמעותיות מצד הממשלה. אך עורכת דין יפה (ג'סקיה בייל) חושדת כי הזוג לא מספרים את כל האמת. במאי: דניס דוגאן. שחקנים: אדם סנדלר, קווין ג'יימס, ג'סיקה בייל, דן אקרויד, וינג ראמס, סטיב בושמי, ניקולס טורטורו.
הוסף תיאור לסרט
שמור עליי 2007 אדם (סנדלר) שאיבד את משפחתו באירועי ה-11 בספטמבר, נתקל בחבר ותיק מימי הקולג' (צ'ידל). הדבר שהצית את החברות הוא ניסיון להוציא אותו מיגונו. במאי: מייק ביינדר. שחקנים: אדם סנדלר, דון צ'ידל, ג'יידה פינקט סמית, ליב טיילר, ספרון בורוז, דונאלד סת'רלנד, רוברט קליין.
סלבס נוספים: ליב טיילר,
הוסף תיאור לסרט
קליק - לזפזפ את החיים 2006 מייקל ניומן, בגילומו של השחקן אדם סנדלר (מר דידס, סדנה לעצבים, גילמור המאושר), הוא ארכיטקט אשר בדר"כ מזניח את משפחתו לטובת עיסוקו בעבודה. הוא מקבל לידיו שלט אוניברסאלי ששולט לא רק על מכשירי חשמל אלא על כל האנשים הסובבים אותו. הוא יכול להחזיר את הזמן אחורה ולהריץ אותו קדימה. העניינים מסתבכים כשהשלט יוצא מכלל שליטה ואז ניתנת למייקל הזדמנות לבחון איך חייו יראו אם הם ימשיכו להתנהל בצורתם הנוכחית, וללמוד על המשמעות האמיתית של החיים. במאי: פרנק קוראצ'י. שחקנים: אדם סנדלר, קייט בקינסייל, כריסטופר ווקן, דיויד אסלהוף, הנרי ווינקלר, ג'ולי קבנר, שון אוסטין.
הוסף תיאור לסרט
משחק מכור 2005 בשנת 1974 כיכבו ברט ריינולדס ואד לותר בשובר קופות בעל אותו השם. בחידוש רב כוכבים זה מככב הקומיקאי היהודי הכי כשר בהוליווד, אדם סנדלר. פול היה בעברו כוכב קבוצת פוטבול אבל מאז עברו כמה שנים, הוא הפך לאלכוהוליסט ותאונת דרכים גרמה לכך שהוא ייזרק לתוך בית הכלא. מנהל בית הכלא דורש מפול לקחת קבוצה של אסירים בעייתיים ולא ממושמעים כדי להקים קבוצת פוטבול שתאבק מול קבוצה מרושעת של סוהרים סדיסטיים. בעזרתו של מאמן פוטבול קשיש הנמצא גם הוא מאחורי הסורגים הם מקימים קבוצה בלתי מנוצחת. במאי: פיטר סגל. שחקנים: אדם סנדלר, כריס רוק, בארט ריינולדס, נלי, מיכאל לרבין, וולטר ויליאמסון, ביל גולדברג.
הוסף תיאור לסרט
50 דייטים ראשונים 2004 מגלם סנדלר את הנרי רות', וטרינר העובד למחייתו באקווריום בהוואי, ונהנה מחברתן של הנשים היפות והרבות המגיעות לנפוש באי, אשר עם חלקן הוא מנהל רומנים קצרים ולוהטים בני יום אחד. חיי ההוללות של הנרי עומדים להשתנות מהקצה אל הקצה, כאשר הוא מתאהב בוקר אחד בתיירת בשם לוסי (הכוכבת דרו ברימור, שכבר כבשה בעבר את הקהל כזוגתו הקולנועית של סנדלר, בלהיט הענק 'זמר החתונות'). בין לוסי להנרי מתפתחת כימיה אמיתית ומיידית, והם קובעים להיפגש שוב למחרת. בשביל הנרי, זהו כבר צעד אחד קדימה לעומת רוב מערכות היחסים שלו, אולם, לתדהמתו הרבה, כשהוא פוגש בלוסי למחרת, מסתבר שהיא כלל איננה זוכרת אותו. מסתבר שלוסי סובלת מאובדן זיכרון לטווח קצר, עקב תאונה קשה בה הייתה מעורבת. משפחתה של לוסי (ובכלל זה שון אוסטין, סם מ'שר הטבעות', בתפקיד מפתיע והורס מצחוק כאחיה של לוסי) מנסה להקל עליה את החיים, וליצור עבורה את אשליית היום המשולם פעם אחר פעם אחר פעם. גם גיבורנו הנרי לא מוותר בקלות, ויוצא לחזר ולכבוש את ליבה של לוסי שוב ושוב, במטרה שאולי פעם הבאה שייפגשו, היא תיזכר בו ובאהבתם. במאי: פיטר סגל. שחקנים: אדם סנדלר, דרו ברימור, רוב שניידר, שון אוסטין, חוסיה סטרס, דן אקרויד, אמי היל.
סלבס נוספים: דרו ברימור,
הוסף תיאור לסרט
ספנגליש 2004 מהיוצר של הלהיטים "הכי טוב שיש" ו"תנאים של חיבה" מגיע סרט חדש מצחיק ומרגש. פלורה היא מהגרת מכסיקנית בלוס אנג'לס המחפשת אחרי חיים מאושרים לבתה ולה. היא נשכרת לעבוד כעוזרת בית בחבילה המפוארת של ג'ון ודבורה קלאסקי . פלורה נאלצת להתמודד עם מחסום השפה, בתה המתבגרת והמוזרויות של משפחת קלאסקי האמידה. הקומיקאי אדם סנדלר מנסה להוכיח בסרט זה שהוא שחקן דרמטי רציני ואילו לפז וגס הסקסית מהלהיט "סקס ולוסיה" זה סרט אמריקאי ראשון. במאי: ג'יימס ל. ברוקס. שחקנים: אדם סנדלר, טיה ליאוני, פז וגה, קלוריס ליכמן, שלבי ברוס, שרה סטיל, איאן הילנד.
הוסף תיאור לסרט
סדנה לעצבים 2003 דייב בוזניק מסתבך בתקרית אלימה במהלך טיסה ונשפט ל- 20 שעות תרפיה בקבוצת התמיכה של ד"ר באדי רידל, מומחה לשליטה עצמית. המפגש עם הטיפוסים המאכלסים את הקבוצה מוביל את גיבורנו, שוב שלא באשמתו, לעבור על החוק ולזכות בסדנה של אחד על אחד עם הדוקטור, טיפוס מוזר במקצת. מכאן כמובן העניינים רק הולכים ומסתבכים. כאשר באדי עובר את הגבול, דייב צריך לקבל כמה החלטות קשות. במאי: פיטר סגל. שחקנים: אדם סנדלר, ג'ק ניקולסון, מאריסה טומיי, לואיס גוזמן, ג'ונטן לופראן, קורט פולר, קריסטה אלן.
סלבס נוספים: ג'ק ניקולסון,
הוסף תיאור לסרט
מוכה אהבה 2002 אדם סנדלר. שכן מי אם לא סנדלר יכול לגלם בחור בן שלושים פלוס, מנהל מפעל קטן ומרוחק מהעיר, שכל עניינו הוא לאסוף כמה שיותר תלושים כדי לזכות בטיסות חינם. האובססיה הזו שולטת גם בחייו האישיים, או יותר נכון בחוסר חיים נורמליים. הוא מפחד מקשר ישיר. הוא מעדיף לנהל שיחות עם נשים דרך הטלפון בתשלום. הוא נהנה לפנטז על בחורה תמימה שעונה לו בצד השני של קו הטלפון, כזו שבאמת אכפת לה מחייו, ולא אחת שמוכנה להשמיע קולות חושניים כדי שיגיע לפורקן מהיר. את האשמה הוא בהחלט יכול להטיל על משפחתו מרובת האחיות, כשלכל אחת מהן יש עצה כיצד עליו לכלכל את מעשיו. השידוכים שהן מוצאות לו, מטרידים את מנוחתו לא פחות, אבל דווקא בתחום הזה יש אור בקצה המנהרה. ישנה בחורה אחת שמתעניינת בו למרות ואולי דווקא בגלל אופיו המיוחד, והוא גם יוצא מגדרו כדי להוכיח לה את אהבתו. הבחור מוכה האהבה, יעשה דברים שמעולם לא עלה על דעתו כי הוא מסוגל לעשות כדי לזכות באהבתה. במאי: פול תומאס אנדרסון. שחקנים: אדם סנדלר, ג'ייסון אנדרוז, דון מק'מנוס, אמילי ווטסון, לואיס גוזמן, דיויד שרצפט, שאון קונווי.
הוסף תיאור לסרט
שמונה לילות מטורפים 2002 אנימציה. קומדיה מצוירת עכשווית אשר מביאה את סיפורו של דייבי סטון, חיית מסיבות בן 33 אשר שונא את כל מה שקשור לחגים, ועושה את כל מה שאפשר כדי שגם כל מי שסביבו לא יוכל ליהנות משמחת החג. כאשר מעלליו כבר הרחיקו לכת, הוא נעצר ע"י המשטרה ומובא בידי שופט אשר קובע שעליו לבלות את החג בעבודות שירות למען הקהילה באמצעות עזרה לנבחרת הנערים בכדורסל או ללכת לכלא. דייבי בוחר לעזור לנבחרת הצעירים בכדורסל, חושב שיצא הפעם בצורה קלה, עד שהוא פוגש את וויטי דובל, מנהל הקבוצה המוזר. חוסר ההתאמה בין השניים מביא למצבים מוזרים ומצחיקים כאחד, בסרט האנימציה באורך מלא שעוסק בכדורסל, חברה לשעבר, רוח החג והקניון.... בקולותיו המצחיקים של אדם סנלר אשר מדבב את שלושת הדמויות המרכזיות בסרט. במאי: סט קירסליי. שחקנים: אדם סנדלר, ג'קי סנדלר, אוסטין סתיוט, קווין נילון, רוב שניידר, נורם קרוסבי, לון לוביטו.
הוסף תיאור לסרט
מיסטר דידס 2002 מיסטר דידס הוא אדם פשוט החי חיים פשוטים בעיר קטנה. אך כאשר הוא יורש חלק מחברת מולטימדיה רבת עוצמה, הוא נזרק לעולם העסקים עם תוצאות משעשעות ביותר. במאי: סטיבן בריל. שחקנים: אדם סנדלר, וינונה ריידר, ג'ון טורטורו, אלן קוברט, פיטר גלאהר, ג'רד הריס, אריק אברי.
הוסף תיאור לסרט
שטן על הזמן 2000 כשהשטן מסרב לפנות את כס מלכותו לשני בניו הבוגרים, הם עוזבים את ביתם בגיהנום, ומייצרים גיהנום פרטי משלהם ברחובות ניו יורק תוך כדי שהם מערערים את חוקי הקוסמוס. בלית ברירה פונה האב הגאה לבן הזקונים שלו-ניקי, על מנת ללמוד את "עסקי המשפחה" ולעצור את שני אחיו הפוחזים. השטן הגאה בונה על כישוריו השטניים המולדים של בנו, אך עולמו של ניקי לא דומה בכלום לרחובות הזועמים של ניו יורק. בעזרתם של כלבו המדבר, וולארי המקסימה, לומד ניקי להיות אנושי, אך הזמן לא עוצר והרוע הולך ומשתלט והגיעה שעתו של ניקי להשיב לעולם את האיזון בין הטוב והרע. במאי: סטיבן בריל. שחקנים: אדם סנדלר, פטרישה ארקט, הארווי קייטל, ריס איפנס, טומי ליסטר, רודני דנג'רפילד, אלן קוברט.
הוסף תיאור לסרט
ביג דדי 1999 בוגר עצלן של בית-ספר למשפטים מאמץ ילד כדי להרשים את חברתו, אבל לא הכל הולך כמו שהוא תכנן והוא הופך לאב המאמץ לא רגיל. במאי: דניס דוגאן. שחקנים: אדם סנדלר, ג'ואי לורן אדאמס, ג'ון סטיוארט, קול ספראוס, דילאן ספראוס, ג'וש מוסטל, לסלי מאן.
הוסף תיאור לסרט
זמר החתונות 1998 רובי הארט הוא זמר חתונות ושם הוא פוגש את ג`וליה, מלצרית מתחילה ונחמדה והם מוצאים שפה משותפת.שניהם עומדים להינשא, אבל כאשר ארוסתו של רובי נוטשת אותו, הוא מתחיל להרוס כל חתונה בה הוא מופיע. ג'וליה נחלצת לעזרתו ואז הוא מבין שהוא מאוהב בג`וליה. כעת, המשימה שלו היא לשכנע אותה להתחתן דווקא איתו. במאי: פרנק קוראצ'י. שחקנים: אדם סנדלר, דרו ברימור, כריסטין טיילור, אלן קוברט, מתיו גלייב, אלן אלברטיני דוו, אנג'לה פד'רסטון.
סלבס נוספים: דרו ברימור,
הוסף תיאור לסרט
נער המים 1998 בובי בושה (סנדלר) הוא נער המים של קבוצת הפוטבול המקומית - הוא מדבר מוזר, די מכוער וכולם יורדים עליו. יום אחד המאמן (וינקלר המצויין) מעצבן אותו, בובי מנגח את השחקן הגדול ביותר והופך לגיבור הקבוצה שמתחילה לנצח באליפויות - אבל אמא (בייטס) לא מרשהY לו! ככה מתנהל לו הסרט, בצורה די אדיוטית, בין הפוטבול של בובי, אמא בושה האוסרת עליו לשחק, ואפילו ויקי (באלק) השווה שמאוהבת בו. במאי: פרנק קוראצ'י. שחקנים: אדם סנדלר, קטי בייטס, פרוזה באלק, הנרי ווינקלר, ג'רי ריד, לארי גיליארד גר., בלייק קלארק.
הוסף תיאור לסרט
מבחן תחת אש 1996 פושעים רוק קיטס (דיימון וואינס) וארצ'י מוסיס (אדם סנדלר) הם חברים טובים והם גונבים מכוניות ביחד במשך שנה. ארצ'י מחליט לצרף את רוק לכנופית שר הסמים פראנק קולטון (ג'יימס קאן) בלי כל ידעה על זה שרוק זהו שוטר סמוי, ג'אק קרטר. במשך אחד מהניסיונות לתפוס את פראנק, ארצ'י בטעות יורה לג'אק כדור בראש. ברגע שג'אק חוזר לעצמו הוא רואה בארצ'י אויב ועוצר אותו. אבל ה"חבר'ה הטובים" צריכים לעבור הרבה עד שהם יסגרו את העסק שלהם עם קולטון. במאי: ארנסט ר. דיקרסון. שחקנים: דיימון וויאנס, אדם סנדלר, ג'יימס קאן, ג'יפ סוונסון, ג'יימס פרנטינו, קריסטין ווילסון, לארי מק'קוי.
הוסף תיאור לסרט
גילמור המאושר 1996 האפי גילמור הוא נער מתבגר, שגדל עם סבתו. הוא רוצה להיות שחקן הוקי, אך הוא לא יכול בגלל שאינו יודע להחליק. כשמעקלים את ביתה של סבתו, בגלל שהיא לא הצליחה לשלם את המיסים, היא עוברת לבית אבות. האפי חייב חייב למצוא דרך להשיג את הכסף. יום אחד במסלול נהיגה, האפי מגלה שהוא יכול לפגוע בכדור גולף ולהעיף אותו למרחק של 100 רגל. אחד השחקנים משכנע אותו להיות שחקן גולף מקצועי. בגלל שהוא מחשיב את עצמו לשחקן הוקי, הוא קצת מסתבך. אך ברגע שהוא מגלה שהוא יכול לעשות הרבה כסף מזה, הוא מנסה את זה ומגלה שבנוסף לזה שהוא נהג מצויין, הקהל גם אוהב אותו. במאי: דניס דוגאן. שחקנים: אדם סנדלר, כריסטופר מקדונלד, ג'ולי באוון, פרנסס בי, קארל ווטרס, אלן קוברט, רוברט סמיגל.
הוסף תיאור לסרט
בילי מדיסון 1995 אביו של בילי שולט באימפריית בתי המלון. הוא שוקל לפרוש ולהעביר אליו את הניהול, אך בילי שלא סיים שנה אחת בבית הספר בלי עזרה מאביו נאלץ לחזור לבית הספר ללמוד שבועיים בכיתה כיתה מתחילת כיתה א' ועד לסיום התיכון, במהלך דרכו בהשלמת לימודיו ישנם כאלו שמנסים להכשיל אותו ובכך לקבל לידיהם את הניהול באימפרייה. במאי: טמרה דיויס. שחקנים: אדם סנדלר, דרן מקגווין, ברידגט וילסון, בראדלי ויטפורד, ג'וש מוסטל, נורם מקדונלד, מארק בלצמן.
הוסף תיאור לסרט
משפחה מעורבת 1994 דרמה. במאי: נורה איפרון. שחקנים: סטיב מרטין, מדלין קהן, רוברט קליין, אנתוני לפגליה, ג'ולייט לואיס, רוב ריינר, אדם סנדלר.
הוסף תיאור לסרט
רוק'נרול באוויר 1994 צ'אז, רקס ופיפ הם חברי הלהקה בשם "הריינג'רים הבודדים" וכל מה שהם רוצים זה קצת תשומת לב. כאשר הם משתלטים על תחנת רדיו עם אקדחים מזויפים כדי שישמיעו את שירם, הם מקבלים יותר מאשר מה שקיוו לקבל. במאי: מייקל להמן. שחקנים: ברנדן פרייז'ר, סטיב בושמי, אדם סנדלר, כריס פרלי, מייקל מקיין, ג'וד נלסון, ארין הדסון.
הוסף תיאור לסרט
תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר