הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

כוכב נולד 10 / יום ראשון, מאי 6, 2012

כוכב נולד 10
צפיות : 4968
העונה העשירית של כוכב נולד 10, עם פאנל שופטים חדש ואתגרים חדשים!
מערכת סלבס : עודכן ב - יום רביעי, אוגוסט 29, 2012
28/8 - קבלו את שלישיית הגמר: אחרי שבוע דרמטי במיוחד וחצי גמר מותח, שלישיית הגמר של "כוכב נולד 10" הם אניטה גסין, איטן גרינברג ואור טרגן. ביום שלישי הקרוב נראה אותם בקרב על תואר הכוכב הנולד הבא.
21/8 - ספיישל בית ספר למוסיקה: המתמודדים ביצעו דואטים מיוחדים עם ילדי "בית הספר למוסיקה" - האחות הקטנה של "כוכב נולד" ששודרה השנה. בסוף הערב לינוי אקלה ורן שפיר הועמדו להדחה, ורן היה זה שעזב את הנבחרת.
19/8 - רבע הגמר: רבע הגמר של כוכב נולד קירב את המתמודדים הנותרים צעד נוסף אל סוף מסע העשור. אור בן ברוך היה זה שנפרד מהנבחרת בסוף הערב. בקרוב כבר נדע מי תהיה שלישיית הגמר.

13-14/8 - גלגל הצלה וספיישלים:: אור בן ברוך ואור טרגן חזרו לנבחרת בגלגל ההצלה, ונכנסו ישר לשבוע של ספיישלים. בספיישל בוגרי כוכב נולד, המתמודדים התחרו זה מול זה ראש בראש בהדרכת בוגרי העונות הקודמות, ובסוף הספיישל טל טרבלסי עזבה את הנבחרת. בספיישל אתניקס שהגיע אחר כך, הייתה זו אנה אקהרד שנפרדה מהנבחרת.
7/8 - ספיישל זיכרון ילדות: הנבחרת התמודדה הפעם עם שירי זיכרון ילדות וכל חברי הנבחרת הועמדו לראשונה להדחה. בסוף הערב הצבעות הצופים קבעו שאור טרגן ותום כהן יעזבו את הנבחרת. כעת הם יכולים לחזור רק בגלגל ההצלה...
5/8 - דו קרב באשקלון: 12 מתמודדים התחרו ביניהם בערב מותח במיוחד, שבסופו נקבע מי תהיה העשיריה הפותחת שתמשיך במסע העשור. אחרי 6 שירי דו קרב, שירן ועדי נאלצו לעזוב את הנבחרת. העשיריה האחרונה תמשיך לערב מיוחד שתוקדש לשירי זכרונות הילדות שלהם.
31/7 - דו קרב: חברי הנבחרת התמודדו לראשונה זה מול זה בדו קרב, ראש בראש: שרון מול עדי, אור מול איטן, שירן מול אנה, תום מול רן, סהר מול טל, לינוי מול אניטה, הדר מול קובי.  אחרי פרק מותח במיוחד, הנבחרת נפרדה משני מתמודדים שלא עברו את הדו קרב: קובי טמים וסהר טוויטו.
30/7/12 - 9 מתמודדים מהנבחרת התמודדו הפעם עם אתגר ההופעה האינטימית באולמות האבירים בעכו, כשבסוף הערב סהר טוויטו, חן פרויימוביץ' ובועז קראוזר הועמדו להדחה. אחרי 3 סולואים, בועז וחן היו אלה שעזבו את הנבחרת, וסהר המשיך אל האתגר הבא של מסע העשור.

25/7/12 - אולמות האבירים בעכו:

החלק הראשון של מתמודדי הנבחרת הגיע הפעם להופיע בעכו, כשהאתגר הפעם אינטימי במיוחד. גם הפעם 3 מהם הועמדו להדחה על ידי הועדה המקצועית: אסף ברמן, שרון קידושין ואור בן ברוך. לבסוף אור ואסף עזבו את הנבחרת אחרי סולו ההדחה.

22/7/12 - בית השיטה - החלק השלישי:

8 המתמודדים האחרונים בנבחרת עלו על הבמה בבית השיטה לסולו הרשמי הראשון של העונה. בסיום הביצועים, הועדה המקצועית העמידה להדחה את רימון כרמי, נועם פרנק ואור בן ברוך, ששרו סולו הדחה גורלי. הסולו הכריע את ההחלטה: רימון ונועם עזבו את הנבחרת, ואור המשיך הלאה. האתגר הבא: מבחן 100 השניות...

17/7/12 - בית השיטה - הופעה שניה:

8 מתמודדים נוספים צלחו את הופעת הבכורה שלהם במסגרת מסע העשור. בסוף הערב הועמדו להדחה שלושה מהם: טל טרבלסי, ספיר מסיקה וחמי בן דוד. השופטים החליטו שחמי בן דוד וספיר מסיקה לא ימשיכו הלאה עם הנבחרת, וטל עוברת לשלבים הבאים.

15/7/12 - הופעה ראשונה בבית השיטה!

8 מתמודדים ראשונים נתנו את הופעת הבכורה שלהם במסגרת מסע העשור של כוכב נולד: ההופעה הראשונה התקיימה באווירה כפרית בבית השיטה.
בסוף הערב שלושה מתמודדים הועמדו להדחה ושרו את סולו ההדחה שלהם: גיל נגר, חביבה מרקוביץ' ואסף ברמן. לבסוף אסף ברמן הוא זה שעבר הלאה עם הנבחרת, ונפרדנו מגיל וחביבה.


נבחרת העשור בשיר האודישנים: "זה הזמן"

קבלו את נבחרת העשור המלאה!
רשמית: 24 המופלאים שצלחו את מבחן הסולו הגורלי והגיעו אל הנבחרת:

איטן גרינברג - בן 18 מגבעתיים. בגמר של כוכב נולד!
טל טרבלסי
- בת 17 מצפת. לא ממשיכה עם הנבחרת.
רן שפיר
- בן 18 מראש העין. לא ממשיך עם הנבחרת.
אנה אקהרד
- בת 19 מתל אביב. לא ממשיכה עם הנבחרת.
שירן אסף
- בת 18 מחולון. לא ממשיכה עם הנבחרת.
חמי בן דוד
- בן 23 ממושב שדי חמד. לא ממשיך עם הנבחרת.
עדי ארגלזי
- בת 22 מתל אביב. לא ממשיכה עם הנבחרת.
חן פרויימוביץ'
- בת 18 ממודיעין. לא ממשיכה עם הנבחרת.
סהר טוויטו -
בן 20 מיפו. לא ממשיך עם הנבחרת.
קובי טמים
- בן 18 מלוד. לא ממשיך עם הנבחרת.
גיל נגר
- בן 20.5, ראש העין. לא ממשיך עם הנבחרת.
שרון קידושין
- בת 19, מקריית ביאליק. לא ממשיכה עם הנבחרת.
לינוי אקלה
- בת 21 מצופים. לא ממשיכה עם הנבחרת.
אסף ברמן
- בן 19 מראשון לציון (סטודנט לרפואה בירושלים).  לא ממשיך עם הנבחרת.
תום כהן - בת 20 מנשר. לא ממשיכה עם הנבחרת.
הדר עמרם -
בת 16.5 ממושב יגל. לא ממשיכה עם הנבחרת.
חביבה מרקוביץ' 
- בת 19 מנהריה. לא ממשיכה עם הנבחרת.
ספיר מסיקה
- בת 17 מאשדוד. לא ממשיכה עם הנבחרת.
אור בן ברוך
- בן 17 מדימונה. לא ממשיך עם הנבחרת.
אור טרגן  - בן 17 מהרצליה. בגמר של כוכב נולד!
אניטה גסין - בת 16 ממגדל העמק. בגמר של כוכב נולד!
בועז קראוזר - בן 17 מתל אביב. לא ממשיך עם הנבחרת.
נועם פרנק - בת 18 מתל אביב. לא ממשיכה עם הנבחרת.
רימון כרמי - בת 19ץ5 מראשון לציון. לא ממשיכה עם הבחרת.

כוכב נולד 10 מתחיל עכשיו...

כוכב נולד לוגו


רשימת ה-100 למחנה האימונים נסגרת!

קבלו את המחצית השניה של המתמודדים שיתחרו על כרטיס הכניסה לנבחרת העשור:
ממחוז הצפון: מרי מנסה, קסניה קורסוקוב, חביבה מרקוביץ', שני שבח, שרון קידושין, בן מימון, אביעד תורג'מן.
ממחוז ירושלים והדרום: אסף ברמן, יובל אסייג, רימון כרמי, חן פריימוביץ', אדל גיטמן.
ממחוז תל אביב-יפו: סהר טוויטו, אנה אקהרד, מוניק וינטראוב, חמי בן דוד, רון ביתן, שירן אסף, אביגל כהן (גם בעונה הזאת אליקו, המתמודד שמנסה כל פעם מחדש, לא הגיע למחנה האימונים).
והמתמודדים שסוגרים את ה-100: ערבה ואלה ויטנברג, יונתן ישראל, ספיר מסיקה, עדי ארגלזי, אור טרגן, קובי טמים, לינוי אקלה, עידן טנדלר.

מחנה האימונים יקבע מי יהיו הטובים ביותר שיגיעו לנבחרת...

מירי מסיקה וגידי גוב - כוכב נולד


29.5.12:
מחצית מהמקומות למחנה האימונים כבר נתפסו, ו-50 מתמודדים כבר קיבלו כרטיס טיסה לאילת! למחנה האימונים מצטרפים נוי שושן, נועם פרנק, גיל נגר, אניטה גסין, הדר עמרם, מאור מנשה שהגיע דרך המלשינון, ואדם הפטר המוסיקאי בן ה-59, שמוכיח שאף פעם לא מאוחר להגשים חלומות.

27.5.12:
מתמודדים נוספים מכל רחבי הארץ קיבלו אור ירוק מהשופטים וכרטיס למחנה האימונים באילת: גבריאל שרם, תום כהן, טל טרבלסי, קארין כרמלי, אור בן ברוך, רונן מבאר מילכה ונתנאל פורטל, המתמודד שקיבל את הצבעת הוטו של משה פרץ. מי מהם ייכנס בסופו של דבר לנבחרת העשור?

יום שלישי 22.5.2012 :
השידור מתחיל , העונה תתחיל מהאודישינים של המתמודדים ונראה מי הם המתמודדים שירכיבו את העונה עשירית של כוכב נולד , כוכב נולד 10 מתחיל עכשיו !

איטן גרינברג, יפית טימסיט, בועז קראוזר, רן שפיר שהגיע על ידי "המלשינון" ורוני בן עמי עם הסיפור האישי קורע הלב - צלחו את שלב האודישנים הראשון וזכו בכרטיס למחנה האימונים באילת. מי יהיו המתמודדים האחרים במחנה?

כוכב נולד רקע


התוכנית כוכב נולד אוטוטו פותחת את עונת העשור החגיגית!
האודישנים כבר בעיצומם, והמועמדים שצלחו את שלבי האודישן הראשונים התייצבו מול השופטים באודישן סולו מכריע מול קהל. בקרוב כבר נדע מי יהיו המאושרים שייכנסו לנבחרת העשור ויתחרו על תואר הכוכב הנולד...

פאנל השופטים של העונה עבר שינויים מאז העונה הקודמת, וכולל הפעם את מירי מסיקה, משה פרץ (שהיה חבר בפאנל השופטים של האחות הקטנה, "בית הספר למוסיקה"), גידי גוב והשופט הותיק צדי צרפתי.

עד שהעונה תצא לדרך, תהנו מקליפ העשור המיוחד עם הכוכבים מכל העונות:


התוכנית מבוססת על התוכנית הבריטית "פופ איידול" וכן על התוכנית האמריקנית "אמריקן איידול"; את צעדיה הראשונים ניתן למצוא בתוכנית "לא נפסיק לשיר", ששודרה בשנת 2002, גם היא במסגרת "קשת", גם התוכנית הזו היא בהנחייתו של צביקה הדר, שממשיך להנחות את כל תוכניות כוכב נולד עד היום. ב"לא נפסיק לשיר" התמודדו אנשים אלמוניים לצד אנשי בידור מוכרים בתחרות זיהוי וביצוע שירים עבריים.
בשנת 2003 פיתחו טדי הפקות את רעיון "לא נפסיק לשיר" לתחרות זמר לכל דבר. במהלך הפרקים השונים מבצעים קבוצת מתמודדים שירים עבריים מוכרים ונשפטים על-פי ביצועם. לבסוף, מחליט הקהל הצופה בבית ישירות, על ידי הצבעה באמצעות מסרון (SMS) מי המתמודד המועדף עליו,היו ניתן להצביע לכוכב נולד באתרי האינטרנט וגם בשיחת טלפון, ובאפליקציות מתדמות לסמארטפונים, והזוכה במספר ההצבעות הנמוך ביותר הוא המודח מהתוכנית. לבסוף, לאחר מספר ניפויים משמעותי, נבחרים שלושה מתמודדים אשר מבצעים את ביצועם האחרון בגמר בהופעה חיה.
"כוכב נולד" הפכה כבר בעונתה הראשונה להצלחה, ולאחר מכן לתופעה תרבותית רחבה. למרות הביקורות הרבות נגדה ונגד תרבות ה"אינסטנט" וייצור כוכבים,
שמרה על נתוני רייטינג גבוהים ולאהדת קהל רחבה. בין מבקריה החריפים נודעת במיוחד הזמרת חוה אלברשטיין שצוטטה בראיון עמה במוסף מעריב: "זה נגד כל החינוך שלי והגישה שלי למקצוע ולאמנות ולכל. זה משחקים, זה מין תיאטרון בובות כזה, שבו כל מיני כוחות עליוניים מושכים בחוטים, ואנשים מתנהלים לפי האופן שבו מושכים אותם. אותי זה די מדכדך". גם יהורם גאון תקף את התוכנית בכנס "תמוז" למוזיקה ישראלית בו זכה בפרס למפעל חיים כשבנאום התודה שלו פתח בסרקזם: "פרס זה ניתן לא רק לי אלא לדור שלם. דור ללא כוכבים נולדים, ללא פלייליסט, וללא יחצנים, אלא לאנשים שרכשו את ההוקרה והפרסום בעבודה קשה". ברם למרות הביקורות, "כוכב נולד" צולחת כל עונה את שיאי טבלות הרייטינג וזוכה לפרסים רבים בתעשייה. בשנת 2003 זכתה בטקס פרסי מסך הזהב "תוכנית
העשור". באותה שנה זכתה גם בקטגוריית תוכניות הבידור. בשנים 2004 ו-2005, בעונותייה השנייה והשלישית, זכתה בפרסים בקטגוריית תוכנית המציאות. במהלך העונות הושמעה ביקורת כנגד התוכנית על הפרסום הסמוי לטובת חברות כמו סלקום וקוקה קולה, נותנות החסות הרשמיות, אך לא נעשה דבר בעניין.
כוכב נולד 10

לחץ לתמונה מלאה
 

לינקים קשורים


צביקה הדר צביקה הדר
גידי גוב גידי גוב
מירי מסיקה מירי מסיקה
משה פרץ משה פרץ
גמר כוכב נולד 10: אור טרגן הוא הזוכה !
חן אהרוני סוגר מעגל בכוכב נולד 10
קרב הריאליטי הגדול!
נינט טייב מתקלטת במסיבת העשור של כוכב נולד
כוכב נולד 10 - אודישנים

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר