הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

הישרדות 5 איי קמרינס / יום ראשון, ינואר 30, 2011

הישרדות 5 איי קמרינס
צפיות : 7644
עונה החמישית של הישרדות התחילה , העונה מצולמת באיי קמרינס שבקריביים, התוכנית עלתה לשידור ב 14.2.2011 , הגמר הגדול ב 19.6.2011 , אירית היא הזוכה.
מערכת ראשי : עודכן ב - יום ראשון, יוני 19, 2011

אירית רחמים בסיס - היא הזוכה בהישרדות 5 - איי קמרינס !

15.6.2011:
ההכנות לגמר בעיצומן , נטלי כבר מובטחת לשלושת האחרונים , אבל גב , אירית ויניב , מחכים לקהל ולאס אם אסים שלכם . אז מי הפייבוריט שלכם ? תכנסו לנענע 10 ותוכלו להצביע דרך האתר או דרך אס אם אס.
 
12.6.2011:
אתי היא המודחת האחרונה מהישרדות איי קמרינס , ואלו הם רביעיית הגמר : גב , נטלי , אירית , יניב . עוד הגדילה נטלי לעשות שזכתה במשימת הגנה מהדחה מהקהל בגמר הגדול , מה שישאיר אותה להיות בין שלושת הגדולים .
הישרדות 5 הפיינליסטים

5.6.2011:
אירית זוכה במשימת החסינות האחרונה ומבטיחה לעצמה את המקום בגמר , אתי מנסה להראות שיש לה פסלון חסינות , ובינתיים לא כל כך הולך לה , נטלי ואתי על הכוונת , לא ברור מי ילך הבייתה ומי יעלה לגמר .

הגמר יהיה ב 19.6.2011 !  

30.5.2011:
שונית הודחה הערב מהישרדות , חברתו של כוכב מכבי חיפה , תומר חמד , אתי לקחה טריפל דאבל : חסינות , ניצחון בדו קרב , על יניב , וניצחון במשימת הוטו . עוד היום , יניב מצא את פסלון החסינות והעביר אותו המועצה לגב , לכאורה הדבר שהציל את גב מהדחה , הוא קיבל 3 קולות שבוטלו.

23.5.2011:
גיורא - הוא המודח ה 14 מהתוכנית , למרות צמיד הוטו ( שהוא העביר לשונית ) , גיורא לא היה בתוכניות של שאר השבט והודח. יניב ניצח את אירית באי הגלות והוא לקח איתו רמז , נותרו לנו עוד 6 מתמודדים בלבד.

 22.5.2011:
משימת הפרס הערב , גב זכה בארוחת 7 מנות שהוא היה צריך לחלק בין כל חברי השבט , הוא לקח לעצמו צלחת ריקה ( כצפוי ... ) , לנטלי הוא נתן רק תפוחים והיא די נעלבה ( חוצפנית ) , עוד הערב הייתה גם משימת חסינות אישית שבה זכה יניב , שגם נידב את עצמו ואירית ללכת לאי הגלות.

16.5.2011:
פרק הדחה : אוהד הודח הערב , אחרי שנוצרה חלוקה בין המחנות ואוהד נותר במיעוט , לא היה מנוס מההדחה שלו , אחריו הייתה מועמדת אתי ( שניצלה בהדחה הקודמת , בזכות יאנה ) , דם צמיד הווטו לא עזר .
העניינים מתחממים לקראת הגמר והשלישייה האחרונה. 

 15.5.2011:
אחרי פגרה קצרה הישרדות חוזרת , הערב הייתה מכירה פומבית , יניב היחידי שדי נהנה מהמכירה , והצליח לנפח את המכירות של כולם , צעד לא מבריק זה , לא קנה לואן ואן הרבה כבוד , אבל בהחלט הוא נהנה.
עוד בפרק , הבנות השתכרו קצת ממעט וודקה , נטלי שהייתה קצת שיכורה הייתה צריכה ללבוש בייבי דול ( ששונית קיבלה במכירה הפומבית) , והיא הורידה את החזייה ולבשה את הבייבי דול השקוף ללא בושה , אחר כך היא רדפה אחרי ואן ואן , שדי נבהל מהעניין.
עוד היום - > גב זכה במשימת החסינות ויהיה כמובן מוגן בהדחה הקרובה.  

  2.5.2011:
יאנה היא המודחת הטרייה , אחרי מהלך די מוזר שבו היא העבירה את פסלון החסינות האישי שלה לאתי , על מנת להציל אותה מהדחה , ובפועל יאנה קיבלה רק שני קולות אבל היא הייתה השנייה אחרי אתי ...

11.4.2011: יונתן ורועי הודחו בהדחה כפולה על האי , הם הצטרפו למושבעים יחד עם לירון.

3.4.2011 : לירון הודח הערב , משימת חסינות אישית , משימת ווטו , קרב בין יאנה לאירית באי הגלות , כל הדברים הרגילים , אף אחד לא טורח למצוא את פסלון החסינות ולירון שהצליח לא להתחבב על כולם הודח הערב.

27.3.2011 - האיחוד:
הגיע העת לאיחוד , שני השבטים התאחדו ובנוסף חזרו יניב ויולה לדו קרב על המקום האחרון בשבט המאוחד , יניב רוחן ניצח בקרב וחזר למשחק. בהמשך קיבלו המתמודדים אוכל מהבית כאשר בני המשפחה שלהם הכינו להם וצולמו בוידאו.
יניב ויולה בהישרדות - דו קרב

21.3.2011 הדחה כפולה:
הדחה כפולה ביומיים , מודח אחד מכל שבט לפני האיחוד . יולה הודחה וניב הודח היום , עוד היום ליניב נולדה ילדה והוא זכה להודעה המשמחת במועצת השבט וגם לשיחת טלפון עם אשתו , לבת קוראים אוריאן ונולדה במשקל 3.5 קילוגרם , שיהיה במזל.

14.3.2011 : בן מודח:
אחרי שניצל מהדחה בשבוע שעבר , ואחרי שגיורא הציל אותו בחלוקת השבטים כאשר הוא שיכנע את שבטו החדש לקחת את בן במקום את יגאל , ואחרי שיולה נראתה כאילו היא אבודה וכבר אורזת חפצים , בן הודח הערב מהאי.
בשבוע הבא תהיה הדחה כפולה , אחד מכל אחד מהשבטים.

13.3.2011: חלוקת שבטים חדשה:
הערב בהישרדות , השבטים התחלקו מחדש , נערכה בחירה אישית של השורדים עד שנותר שורד אחד ללא שבט , יגאל , הוא הודח מיידית מהאי. השבטים מתרגלים לחלוקה החדשה ומתקדמים לעבר המטרה : להיות השורד האחרון.

7.3.2011 :
אביב הודח הערב מהישרדות , אחרי שקיבל 5 קולות משבטו , שבט באנאו.

21.2.2011 : הדחה שנייה:
מוראל היא המודחת השנייה של הישרדות איי קמרינס .
משימת חסינות אישית בשבט באנאו , מוראל מחליטה שלא להשתתף במשימה ( בפעם הראשונה בתולדות הישרדות) , השבט גמל בהדחה ( 6 קולות מול 4 לאביב ). עוד הערב גב התמודד מול יונתן במשימה באי הגלות וזכה בברזנט עבור השבט שלו , בשבוע הבא השבטים צפויים להתחלף באיים.

20.2.2011 : שבט מריקודו מתעורר לחיים:
אחרי תחילת עונה מגומגמת , והפסדים בשלושת המשימות הראשונות , שני משימות פרס ומשימת חסינות ראשונה , שבט מריקודו זוכה במשימת החסינות ורוקד את הריקוד שאירית המציאה עבורם , התנאים במחנה שלהם די קשים ואילו בשבט השני יש "קלאב מד" , דברי חברי שבט באנאו.
מחר תהיה משימת חסינות אישית בשבט באנאו ונראה מי יהיה המודח השני של הישרדות איי קמרינס.הישרדות 5 - פרק 2

הישרדות 5 - פרק 2

הישרדות 5 - פרק 2 - הריקוד של אירית

14.2.2011 :
העונה החמישית נפתחה בסערה וכבר בשבוע הראשון הייתה מועצת שבט והדחה ראשונה , המתמודדים חולקו כבר מראש לשני שבטים ובינתיים השבט האדום ניצח גם בפרס וגם בחסינות , נטלי בן ארי הייתה הקורבן הראשון בהדחה , מחנות פנים שבטיים מתחילות להירקם בצורה טבעית אבל עדיין לא ברור לאן אנחנו הולכים , בכל מקרה ניתן לראות העונה שההפקה בחרה במתמודדים מגוונים ובינהם מלכת יופי לשעבר ( יאנה קלמן ) , שהראתה כבר במשימה הראשונה שהיא באה להילחם.

העונה החמישית של הישרדות נפתחה ומספר מתמודדים כבר מככבים בפרומואים של ערוץ 10 .
ואלו הם המתמודדים של העונה החמישית של הישרדות שצולמה באיי קמרינס , שונית פרג'י ,בן מלכא ,פנינית רוזנברג,מוראל בן חמו ,נטלי בן ארי ,אוהד אלון ,אירית רחמים בסיס,לירון שטראוס, יאנה קלמן ,גיורא רוטמן,יניב רוחן,רועי לולו,אתי חליווה,גבי פשטי ,נטלי כבסה,יגאל בן בנימין ,אביב בסיס,יונתן שמלא ,עפרי יריב,יולה קרביץ.


הישרדות 5 איי קמרינס

לחץ לתמונה מלאה
 

לינקים קשורים


כוכבי הריאליטי שעשו לנו את שנת 2011
ליניב רוחן נולד בן
אוהד אלון התחתן עם ליזי ז'אן
גב פשטי נכנס לוילת ה'דור הבא 24/7' כרווק טרי
אירית רחמים עם רועי לולו בים
נטלי כבסה חוגגות יום הולדת
אירית רחמים חוגגת עם חברים
גב פשטי ואירית רחמים בהשקה של TLV
אירית רחמים והמליון
הישרדות 5 - הגמר
הישרדות 5 - המתמודדים
אירית רחמים ורועי לולו לפייסבוק

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר