הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

האח הגדול VIP / יום רביעי, אוגוסט 15, 2012

האח הגדול VIP
צפיות : 3986

פליקס חלפון מועמד רציני להיכנס לוילת האח הגדול,
מושיק עפייה יכנס לוילת האח הגדול בעונת הסלבס החדשה, האח הגדול וי. אי. פי. VIP בקרוב !


מערכת ראשי : עודכן ב - שבת, דצמבר 1, 2012
פלקס חלפון לאח הגדול ?: פליקס חלפון מועמד להיכנס לוילת האח הגדול, כאשר מצידו הוא די מעוניין וכרגע צריכים לחכות להחלטת ההפקה, פליקס הואשחקן כדורגל לשעבר שהגיע עד לנבחרת ישראל, לפני כמה שנים הוא הסתבך בפילים ואף ריצה עונש מאסר, היום הוא רוצה רק לשכוח את הזמנים הרעים האלו ואפילו משחק בליגות הנמוכות.
עוד מועמדת : העיתונאית ליאורה גולדנברג שטרן.
קובי פרץ בדרך לאח הגדול?: הזמר נמצא במגעים עם הפקת "האח הגדול" לגבי השתתפותו בעונה הקרובה של "האח הגדול VIP". בקרוב נדע אם הוא יצטרף לרשימת הסלבס שייכנסו לוילה.

אחרי שדודי מליץ זכה בעונת ה vip הקודמת של האח הגדול, העונה החדשה מתחילה להירקם.
אחרי התקרית שהייתה למושיק עפייה עם "חי בלה לה לנד", בה מושיק ביטל את השתתפותו בעונה השנייה ברגע האחרון, בטענה שיש לו פחד מטיסות, מושיק יהיה לסלבס הראשון שהוחתם לעונת ה vip של האח הגדול, או לפחות הראשון שפורסם.
בעקבות התקרית הקודמת שהייתה למושיק עפייה עם חברת ההפקה "קופרמן הפקות" ימושיק עפיהתכן שהשתתפותו בעונת ה vip של האח הגדול היא במסגרת פתוי לאותה חברת הפקות.

מי עוד ישתתפו באח הגדול vip שיהיה בחורף הקרוב ? איציק זוהר הכדורגלן לשעבר, דנה אשכנזי - מעצבת האופנה, והמנתח פלסטי של הסלבס : דב קליין, כל אלו קיבלו הצעות אבל עדיין לא ברור אם הם ישתתפן בסופו של דבר, מיקי בוגנים סירב להצעה, ואילו דנה אינטרנשיונל עדיין שוקלת את ההצעה.  
עוד מועמד הוא משה גרטל שהיה שחיין בעברו והיום הוא פרשן/שדרן בערוץ הראשון.

 

לינקים קשורים


אסי עזר אסי עזר
ארז טל ארז טל
מושיק עפיה מושיק עפיה

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר