הכי חדשים
הכי פופולריים השבוע
הכי נצפים

הישרדות וי. אי. פי. / שבת, יולי 2, 2011

הישרדות וי. אי. פי.
צפיות : 32269
הישרדות V.I.P.  - עונת הסלבס של הישרדות, מי יהיה השורד האחרון ? פסל החסינות שוב על הפרק, משימות בים וביבשה, משימות כוח ומשימות סיבולת, 16 שורדים יצאו לדרך ורק אחד ישאר!
מערכת ראשי : עודכן ב - יום רביעי, אוגוסט 29, 2012
הגמר הגדול: איתי שגב הוא הזוכה הגדול של עונת הישרדות וי. אי. פי. ברוב של 5 מול 3 !
ענת הראל
היא הראשונה שעולה להצבעת המושבעים, איתי שגב הוא העולה השני להצבעת המושבעים !
הערב הגמר הגדול של הישרדות וי. אי. פי. , אז מי יהיה השורד האחרון ? בעוד כמה שעות נדע , ענת הראל, אנה ארונוב, איתי שגב, בהצלחה לכל המתמודים !
פרק 30: פרק שמסכם את הדרך שעברו שלושת הפיינליסטים שהגיע לגמר הישרדות וי. אי. פי. בבריכת הסולטן בירושלים.
מחר ב29.8. הגמר  !
פרק 29: הערב פרק מתוך וילת המושבעים, תככים, מריבות, שמחות, ההישרדות עוברת מתנאי שדה לתנאים נעימים ונקיים יותר, מה שבטוח: לא יהיה מחסור באוכל וכולם יהיו אחרי מקלחת.

פרק 28: המודח האחרון מהישרדות וי. אי. פי. - בוקי נאה !
שלישיית הגמר הסופית : ענת הראל, אנה ארונוב, איתי שגב
משימת פרס : הפרס : מכונית שברולט קפטיבה suv עם 7 מושבים בשווי של כ 170 אלף שקלשברולט קפטיבה , ענת הראל מובילה כל הדרך אבל אנה ארונוב זוכה במכונית !

הערב תקבע שלישיית הגמר הסופית !
אנה, ארונוב איתי שגב, בוקי נאה, מי יהיו השניים שיצטרפו לענת הראל שכבר הבטיחה את מקומה ?

פרק 27: משימת חסינות אחרונה: בפעם האחרונה במשחק החסינות שוב על הפרק !  ענת הראל מנצחת ומבטיחה את מקומה בגמר ב 29.8 בבריכת הסולטן בירושלים.
דו קרב אחרון במשחק:
ענת הראל מנצחת את איתי תורג'מן במבחן אש משולש, הקרב על החזרה למשחק !  איתי שגב, בוקי נאה, אנה ארונוב, ענת הראל : אלו הארבעה שנשארו במשחק.
פרק 26: הדחה הערב: ענת הראל מודחת הערב מהתוכנית, לאחר מועצת שבט סוערת במיוחד שבה איתי שגב מוציא כל מה שיש לו על הלב. ענת עוברת לאי התקווה ועדיין לא ברור מי יחזור למשחק איתי או ענת, דו קרב אחרון יהיה בפרק הבא.
משימת צמיד הווטו: איתי שגב
שכבר מחזיק בשרשרת החסינות, זכה גם בצמיד הווטו, לקראת מועצת שבט מאד גורלית.
משימת הדו קרב:
איתי תורג'מן מנצח את משה פרסטר במשימת הדו קרב, משהרקולס מסיים את חלקו בשלב התחרותי של הישרדות ויעבור אל חברי המושבעים שימתינו לחלקם בגמר של הישרדות.
פרק 25: משימת חסינות אחרונה ? איתי שגב מנצח וזוכה בשרשרת החסינות ! נותרו 4 מתמודדים : ענת,אנה,איתי שגב,בוקי , חסינות שוב על הפרק, בנוסף להדחה אחרונה (כנראה) ממתינים עדיין תורג'י ומשה באי התקווה להזדמנות שלהם לחזור למשחק.
מיד אחרי גניבת הפסלון של ענת, ע"י בוקי נאה, ואחרי ההדחה הכואבת של איתי תורג'מן, תורג'י בוקי נאה במלון משכנות רות דניאל ביפועבר אל אי התקווה, שם פגש את משה פרסטר.
משימת פרס: משחק באולינג מאולתר בחוף הישרדות, ענת הראל מפילה את כל 10 הפינים בסיבוב הראשון, ואחרי סיבוב נוסף נשארת ענת מול איתי שגב לדו קרב אחרון וענת מנצחת, הפרס: שיחת טלפון הבייתה !  
רשמית : תאריך הגמר של הישרדות ויא אי פי - 29.8.2012 ! 

פרק 24: מועצת השבט: איתי תורג'מן הודח הערב ועבר מיידית לאי התקווה. השתלשלות האירועים: איתי ניסה לבצע חיפוש על בוקי לפני מועצת השבט, אבל בוקי התנפח ולא ממש נתן לו, במועצת השבט בוקי אמר שהוא לא גנב את הפסלון וסתם מאשימים אותו, בסופו של דבר אחרי ההצבעות, בוקי הוציא את הפסלון ואיתי תורג'מן התנפל עליו בצעקות משפילות, גיא זוארץ בחר להתעלם מהגניבה(הערת הכותב: שפל חדש לתוכנית), ובכך כל ההצבעות כנגד בוקי נפסלו ונותרנו עם הצבעה אחת כנגד תורג'י.
משימת השכר והעונש:
בוקי מפיל את הכד ראשון, די בכוונה,ו"זוכה" בצמיד השחור ואנה זוכה בצמיד הווטו הלבן, גם כאן תורג'י וענת הפילו בכוונה את הכד והשאירו לאנה את הזכייה.
בוקי נאה
רואה שהוא ומד להיות מודח ומחליט לעשות מעשה, הוא גונב לענת הראל את פסלון החסינות שלה, פעולה שתגרום לסערות במועצת השבט.
משימת דו קרב של אי התקווה
: משה פרסטר ניצח שוב, הפעם את נטלי דדון, נטלי מצטרפת אל המושבעים ומשה ממתין להזדמנות לחזור אל המשחק.
הערב : הדחה שוב על הפרק, האם בוקי הולך היום הבייתה ? מועצת שבט חמה במיוחד מחכה לנו הערב ...
פרק 23: משימת חסינות: ענת הראל שוב לוקחת את החסינות, אנה נכשלה אחרי שתורג'י התחיל לדבר על חתונה ועל אנה באותה נשימה, בוקי רצה לקחת סוף סוף חסינות, אבל זה לא ממש קרה.
משימת פרס
: איתי שגב זכה במשימת הפרס, 10000 באט לביזבוזים בתאילנד, הוא בחר במפתיע(אולי לא ..) להזמין את איתי תורג'מן שיבלה איתו, לשם כך הם קיבלו 20000 באט, 10 לכל אחד, ולא כמו שהובטח בהתחלת המשימה, וכמובן שהם ישהו בלילה בבית מלון מפואר ויזכו במקלחות ואוכל כיד המלך.
הערב: ההישרדות ממשיכה ...משימת חסינות שוב על הפרק, וגם: מה קורה עם נטלי דדון באי התקווה ?
פרק 22: דרמה בשבט סאנאי:
משה תיעד את עצמו מוצא צדדים אופטימיים באי התקווה, חברי השבט מנסים לעשות מהפכה כנגד אנה וענת, ולהביא להדחתה של אנה, ותורג'י מאויים מחוסר הנאמנות של חברותיו לברית ומרגיש בודד במשחק,
משימת הדו-קרב - יוליה פלוטקין מול משה פרסטר: במשימת הדחה סופית בהחלט, משה ויוליה התחרו על הזכות להישאר במשחק. לצורך העניין הם היו צריכים להרכיב חכה, לדוג איתה חמש טבעות ולהשיג את המפתח לשער הניצחון. משה הוא זה שפתח את השער ונשאר באי התקווה. יוליה הודחה סופית מהמשחק, אבל הפכה למושבעת השלישית של "הישרדות וי.אי.פי".
משימת השכר והעונש:
 ענת ניצחה במשימה וזכתה בצמיד הוטו. איתי שגב סיים במקום האחרון, וקיבל את הצמיד השחור.
מועצת השבט - ההדחה:
 המודחת במועצת השבט הפעם היא נטלי דדון, שלמרות שזו ההדחה השניה שלה, נחושה לנסות להגיע לגמר.
פרק 21: 21.7.2012 : הערב ההישרדות ממשיכה.
במשימת פרס זכתה אנה ארונוב, ניצחון ראשון לאנה במשחק, היא קיבלה ארוחה תאילנדית והזמינה את ענת הראל להצטרף אליה, הקולות המוזרים שעשו השורדים בפרומואים התבררו כמילים תאילנדיות שהם היו צריכים ללמוד ועכשיו אנה וענת יוכלו להזמין אוכל בתאילנדית.
במשימת חסינות זכתה ענת הראל, היה חשוב לה שהילדים יראו את זה (?!? היא לא ניצחה מספיק ?), מסתבר שבוקי נאה ירד כ 12 קילו בהישרדות, ואיתי שגב ירד 7 קילו, ממש יורדים בגדול.
 יוליה מגיעה לאי התקווה ופוגשת את משה פרסטר, משה דואג להכין לה אורז ... בפרק הבא הם ילחמו אחד בשניה.
פרק 20: יוליה פלוטקין היא המודחת הערב, היא תצטרף מיידית למשה פרסטר באי התקווה.
איתי תורג'מן
מנסה לצרף את יוליה לברית שלו, איתי שגב מנסה לצרף את ענת הראל ואנה ארונוב לברית שלו, בוקי נאה מספר לכולם שהוא מצא פסלון חסינות נוסף, וכולם מאשימים את יוליה בזגזגנות.
משימת השכר והעונש:
יוליה הגיע אחרונה כבר בשלב הראשון ולכן היא נענשת עם הצמיד השחור שמזכה אותה בקול הצבעה במועצת השבט, ענת ונטלי מגיעות לקו הסיום ויתחרו על צמיד הווטו - כאשר בסופו של דבר ענת הראל ניצחה.
דו הקרב של אי התקווה
: משה פרסטר שורד שוב כאשר הוא מנצח את אושרי כהן בחידון על סלבס ישראליים שהשתתפו בתוכנית.
פרק 19: משימת חסינות: המשימה המגעילה של העונה, על השורדים לאכול כל מיני מאכלים דוחים, בכל שלב יוצא מתמודד אחד עד שמגיעים לשניים האחרונים, אז מה בתפריט ? חתול ים, תולעת עץ הקוקוס, צדפות דם, דיונון, ג'וקים !, לקינוח הדו קרב בין נטלי ויוליה :צפרדע ועין של פרה : נטלי דדון לוקחת בגדול !
משימת פרס:
איתי שגב ניצח אחרי שענה על הכי הרבה שאלות נכונות בחידון רכילות ולא, נטלי דדון לא קיבלה הצעה לככב בפליבוי, אבל נטלי דדון ואיתי שגב הלכו לצילומים על האי בעקבות משימת הפרס שאיתי שגב זכה בה.
תורג'י
חוזר למחנה אחרי ההדחה הקשה של חברו אושרי במועצת השבט האחרונה, שתיקות ארוכות במחנה, אושרי מצטרף למשה פרסטר באי התקווה וימתין להזדמנות נוספת.


פרק 18: מועצת השבט: אושרי כהן הודח שוב ויעבור מיידית לאי התקווה לחבור למשה.
משימת השכר ועונש
: כל המתמודדים היו צריכים להתגלגל בבוץ ולאסוף כמה שיותר בוץ על גופם, לרוץ לצד השני ולסחוט את הבוץ אל תוך דלי, לבסוף שקלו את כל הדליים ואיתי תורג'מן זכה בצמיד הווטו, בוקי הגיע אחרון ו"זכה" בצמיד השחור, מיותר לציין שהבמאי התרכז בנטלי דדון ואנה ארונוב סוחטות את הבוץ מגופם.
הישרדות וי אי פי בבוץ

הישרדות וי אי פי בבוץ
צילום מסך : פרק 18

7.7.2012 הערב: הדחה על הפרק !
דו קרב - אי התקווה: משה פרסטר ניצח את עזאם עזאם ושלח אותו להיות המושבע הראשון של הישרדות vip.
פרק 17: משימת חסינות אישית שוב על הפרק: על המתמודדים להישאר במים מתחת לכלוב כאשר הגאות עולה והם מסתכנים בטביעה, תורג'י ונטלי דדון נשארו אחרונים כאשר לבסוף נטלי דדון זכתה בחסינות האישית ! נטלי ותורג'י בילו שעה 16 דקות מתחת לכלוב המים.
בוקי,אנה ואיתי שגב צופים בסרט:
צילומי כל המתמודדים מדברים על אנה,בוקי ואיתי ושאר המתמודדים, לפני שהגיעו לאי. אחרי שהם חזרו אל השבט הם סיפרו למתמודדים מה אמרו על כל אחד, על איתי תורג'מן אמרו שהוא מלא באגו וסנוביזם והוא לא אהב את מה שסיפרו עליו, עוד לאחר הסרט, ענת ואנה הסתודדו והעמידו את הברית שלהם עם תורג'י במבחן : במידה והוא לא ישפר ת התנהגותו אליהם הברית תתפרק.
משימת מכירה פומבית
: לכל מתמודד 1000 באט והוא יכול לרכוש כל מה שמוצע במכירה הפומבית, איתי תורג'מן קופץ ורוכש ארוחת פלאפל ישראלית ומגחך על המהלך, פעולה שמרגיזה את שאר החברים, אושרי כהן רוכש פיצה ב 700 באט, נטלי זוכה באמבטיה מפנקת ומזמינה את יוליה להצטרף, איתי שגב קונה חול מארץ ישראל, בוקי נאה רוכש סרט עם חטיפים ומזמין את איתי שגב ואנה להצטרף אליו, הסרט כולל בירה . איתי זכה במסג', אבל את המסג' נטלי תעשה לו. נטלי דדון זכתה בבקבוק רום לכולם.
בתחילת הפרק עזאם עזאם מגיע אל אי התקווה ופוגש את משה פרסטר.
אנה ארונוב כועסת על איתי תורג'מן בטענה שהוא לא מתנהג אליה יפה, איתי מצחקק עם אושרי כהן וזה מציק לשאר חברי השבט.
פרק 16: הדחה:עזאם עזאם הוא המודח הערב, אחרי שהברית של תורג'י ממשיכה לצבור כוח, הפעם בהצטרפות של אושרי כהן וכאשר ענת ממשיכה לזכות במשימות.
משימת שכר ועונש:
היא הגרסה של משימת צמיד הווטו שבו זכתה ענת הראל שממשיכה לקטוף כל פרס, מי הגיע האחרון במשימה זו קיבל "עונש" צמיד שחור שמזכה את בעליו בקול הצבעה אוטומטי במועצת השבט, והזוכה המפוקפק הוא איתי שגב.
נטלי דדון 
חזרה למשחק כאשר היא מוגנת מההדחה הראשונה בשבט סאנאי, אושרי כהן חזר למשחק ללא חסינות, משה פרסטר חזר לאי התקווה לבדו וימתין להזדמנות נוספת לחזור למשחק.
הערב 30.6.2012: 
שלושת המודחים מאי התקוה, אושרי כהן, נטלי דדון ומשה פרסטר,יתמודדו בעצמם, ללא גלדיאטורים, על הזכות לשבו למשחק ואי התקווה יסיים את חלקו במשחק, או שלא.

פרק 15: בפרק הבא: שלושת המודחים מאי התקוה, אושרי נטלי ומשה, ילחמו על הזכות לחזור לשבט המאוחד, סאנאי, עוד בשבת פרק ההדחה הראשון משבט סאנאי !
משימת חסינות: ענת הראל
זכתה בחסינות האישית ותהיה מוגנת במועצת השבט הראשונה של השבט המאוחד סאנאי.
משימת פרס
: הקרב על ארוחת בוקר ישראלית, כל המתמודדים צריכים להחזיק בשתי ידיים לפיד מפורזל ואסור להם לעזוב, איתי וענת נשארו כחצי שעה ולבסוף איתי תורג'מן ניצח ! בנוסף לארוחת הבוקר, איתי היה צריך להזמין חבר נוסף לארוחה, בשלב זה האסטרטגיות מתחילות, ולבסוף הוא בחר בענת הראל.
האיחוד הגיע ואיתו משימות חסינות אישיות שקובעות את גורל המשחק !
בינתיים כולם התחילו ללכלך על כולם, ושני השבטים זכו להפיל את החומה שהפרידה בין המחנות, מה קורה עם אי התקווה ?
ההפתעה היום היא שמשה פרסטר, המודח הטרי, הגיע לאי התקווה ופגש את נטלי דדון ואת אושרי כהן, וכעת הם שלושה באי התקווה !
 
פרק 14: וילת הסלבס: הערב בפרק מיוחד נראה את הסלבס המודחים מגיעים אל וילת הסלבס, שם הם קודם כל יתרחצו כמו בבית, אחר כך ישתתפו בכל מיני משימות וכמובן יפתחו את ליבם על כל מה שמציק להם ונוכל לפגוש את הדעות האמיתיות של כל אחד מהמודחים, החל מדורון ג'מצ'י שהיה ראשון המודחים ועד הראל מויאל שהיה המודח האחרון שהגיע לוילה בשלב זה של העונה.
פרק 13: לשבט החדש והמאוחד קוראים שבט סאנאי, וכמובן שאחריו הייתה מסיבת איחוד מסורתית, והבונוס הנוסף: צילומים מהבית של האנשים הקרובים אל השורדים ששלחו דרישות שלום בוידאו.
מועצת השבט הגורלית של האיחוד: משה פרסטר החליט להדיח את חברו הטוב, איתי שגב, והוא החליט גם להכריז על זה מול כולם,  בעקבות מהלך זה, שבט טיניום לא אהב את המהלך והחליט לתת את החסינות לאיתי שגב, שסופו של יום בוקי ומשה פרסטר קיבלו שני קולות כל אחד ועברו למשימת האש ששלחה את משה פרסטר לאי התקווה, רגע לפני האיחוד המיוחל !
משימת חסינות שבטת אחרונה: שני השבטים היו צריכים להחזיק 3 לפידים באויר ואחרי כחצי שעה שבט דאנג נשבר ושבט טיניום זכה בפסל החסינות האחרון לפני האיחוד, בנוסף לפסל החסינות, שבט טיניום יכול להעניק לאחד מחברי שבט דאנג חסינות אישית.

ברביעי : פרק האיחוד מגיע, שני השבטים מגיעים אל מועצת השבט ויצאו משם שבט אחד מאוחד, אך לבטהראל מויאלח מפולג, אז מי יהיה השורד האחרון ?
בינתיים הראל מויאל מגיע לוילת המודחים וזוכה סוף סוף לנחת ולמקלחת, הוא מצטרף לשאר המודחים שנאספים בוילה ונהנים מהחיים.

פרק 12: מועצת השבט: אחרי דיון סוער כולם ניגשו להצבעות וכמובן שיוליה מחוסנת בזכות שרשרת החסינות, לאחר ההצבעות יוליה שלפה את פסל החסינות עבור בוקי ובכך שמרה אותו במשחק, מי שכן תעזוב את האי היא: נטלי דדון.
משימת חסינות אישית: יוליה ניצחה במשימת שיווי משקל, ויחד עם פסלון החסינות שלה הוא ממש מחוסנת.
הפרק נפתח בדו קרב של אי התקווה, יוליה מול עזאם במאבק של שיווי משקל ויוליה, שהייתה רקדנית בעברה, ניצחה עבור אושרי כהן את המשחק שיחזור לבדו  לאי התקווה, כאן מסתיים פרק ההישרדות של הראל מויאל בהישרדות vip.
עוד הערב : משימת חסינות אישית בשבט דאנג והדחה גורלית בשבט דאנג.
פרק 11: משימת חסינות : שבט טיניום זוכה בפעם השנייה ברציפות אחרי שהצליחו לגבור על שבט דאנג במתיחת חבל באנג'י במים, שבו כל שבט היה צריך למתוח את החבל עד שהם יאספו 3 דגלים. אושרי והראל מויאל עדיין לא התמודדו בדו קרב גלדיאטורים שיקבע מי ילך הבייתה כבר עכשיו, אבל אושרי למרות התלבטות קשה בחר ביוליה שתייצג אותו.  
משימת משא ומתן : משה פרסטר נפגש עם איתי תורג'מן על שולחן משא המתן, מפה אל פסלוני החסינות על הפרק, כל אחד מהנציגים יבחר חבר אחד מהשבט השני שהוא יזכה במפה, פרסטר בחר בענת ואילו תורג'י בחר ביוליה, בשלב זה משה פרסטר חזר לשבט דאנג והביא ליוליה את המפה לפסלון החסינות, מהלך שהשבט שלו לא ממש אהב. בשבט טיניום היה מעניין לא פחות,  איתי חזר מאושר כשבידו מפת רמז לפסלון החסינות, הוא סיפר לכולם שהוא זכה במפה במשחק קוביות. בפועל הדברים היו קצת אחרת, הוא סיפר לענת את כל הסיפור והוא תכנן להיחשף מול השבט השני ולהראות לכולם שאין לו ברית עם אנה וענת כאשר כולם יחשבו שהוא "גנב" לענת את הפסלון.
משימת הפרס שוב על הפרק : שבט טיניום מנצחים במשימת הפרס, כאשר איתי תורג'מן מרוצה מהניצחון בגלל ששבט דאנג הדיחו את חברו אושרי והוא רוצה להראות להם שהם לא יכולים להסתדר ללא אושרי.
אחרי ההדחה של אושרי שבט דאנג עדיין לא מעכל את זה שאושרי לא איתם, בוקי לא מבין ממה הם מתרגשים, בינתיים אושרי פוגש את הראל מויאל באי התקווה, גשמים חזקים יורדים בכל האי.
פרק עשירי: אושרי כהן הוא המודח הערב מהישרדות vip ,הוא כמובן לא אהב את ההדחה ורוצה לחזור למשחק כדי לנקום בחברים, הוא יעבור אל אי התקווה לפגוש את הראל מויאל.
משימת חסינות אישית בשבט דאנג, יוליה זוכה בשרשרת החסינות ולא תהיה מודחת הערב, אושרי לא יודע מה מתוכנן נגדו ועדיין חושב שבוקי הוא המועמד היחיד להדחה.
האם אושרי בסכנת הדחה? חברי שבט דאנג שיגש היום למועצת השבט ויצטרך להדיח את אחד מחבריהם מתלבטים האם להדיח את אושרי מהמשחק, מובילי המהלך הם איתי שגב ומשה פרסטר והם בעצם ה"יורמים" של המשחק, האם זאת נקמת היורמים.
אחרי 9 ימים באי התקווה הראל מויאל מקבל מההפקה גיטרה על מנת שיהיה לו קצת פחות משעמם על אי התקווה.
פרק תשיעי: משימת חסינות: שני זוגות מכל שבט היו צריכים להחזיק ביחד כדור בין שני מקלות, שבט טיניום מצליח לזכות במשימה אחרי 3 הדחות רצופות !
משימת משא ומתן: יוליה ועזאם נפגשו, כל אחד היה צריך לרשום על פתק חפץ אחד שהוא יקח מהשבט השני אם הוא ינצח במשחק ששבש/ארץ עיר, בסופו של דבר יוליה רשמה מחצלת ועזאם רשם סיר, בפועל עזאם לקח לשבט דאנג את הסיר היחיד שלהם, ועכשיו אין להם עם מה לבשל, שבט דאנג מאד כעס על המהלך והתעמת עם עזאם על הנושא.
משימת הפרס: אנה ארונוב ונטלי דדון היו שוערות בכדורגל מים מאולתר, כאשר שניהן מענטזות בביקיני, הבנים קצת התבלבלו ולבסוף שבט דאנג ניצח את המשימה וזכה בארוחה תאילנדית מסורתית.
עזאם עזאם
חזר לשבטו המקורי, שבט טיניום , וכמובן שמשה פרסטר עשה את הדרך ההפוכה אל שבט דאנג, שלישיית טיניום : תורג'י, ענת ואנה תככנו להשלים עם עזאם כדי להרגיע אותו, אבל בפועל רק להעמיד פנים, אבל עזאם קצת הפתיע שעשה סלחה מיוזמתו.
מיכל הגיעה לאי התקווה ופגשה את הראל מויאל, כאשר את השלווה שלהם הפריעו חבורת קופים זועמים, אל תדאגו, שלום לכוחותנו.
פרק שמיני: מיכל זוארץ מודחת הערב מהישרדות vip , היא עוברת לאי התקווה ותחבור להראל מויאל שממתין לה שם.
בינתיים עזאם נשאר בשבט דאנג והוא התחרה איתם במשימת החסינות, כאשר גם השבוע דאנג ניצח במשימת החסינות, במשימת הדו קרב של אי התקווה ניצח משה פרסטר, הגלדיאטור הנבחר של הראל מויאל, את מיכל זוארץ, הגלדיאטורית של ענבל גבריאלי, ובכך ענבל גבריאלי מסיימת את חלקה בתוכנית ותצטרף לדורון ואיריס בוילת המושבעים.
הערב משימת חסינות על הפרק , וכנראה הדחה נוספת, ועוד היום דו קרב של אי התקווה בין ענבל גבריאלי והראל מויאל.

בנות טיניום נהנות מהספה החדשה
מקור: יוטיוב הישרדות וי אי פי
פרק שביעי: 30.5.2012 : במשימת הפרס זכו שבט טיניום , הם קיבלו ספות, שולחן וערסלים למנוחה , במשימת המשא ומתן מיכל שלחה את עזאם לשרת את שבט דאנג ואיתי שגב שלח את משה פרסטר לשרת את שבט טיניום.
בשבת האחרונה לא שודרה התוכנית עקב ערב השבועות , הערב אנחנו חוזרים לקרבות ההישרדות של הסלבס.
במרכז העניינים בשבט טיניום עומד היום עזאם עזאם שאיכשהוא הצליח להיכנס למלחמה עם איתי תורג'מן , שלהזכירכם : כל מי שעמד מול איתי נפרד מהמשחק , ראשון היה הראל מויאל ושניה הייתה ענבל גבריאלי שניהם עכשיו באי התקווה.
פרק שישי: 23.5.2012 : הדחה נוספת על הפרק , ענבל גבריאלי הודחה הערב ותעבור לאי התקווה לפגוש את הראל מויאל.
ענבל גבריאלי ואנה ארונוב קיבלו מספר זהה של קולות והתמודדו במבחן האש , שהיה ארוך ומייגע , שבסופו אנה ניצחה !
איריס נפרדה סופית מהמשחק אחרי שענבל גבריאלי הפסידה בדו קרב מול עזאם (צליפות שוט בפירות), בינתיים בשבט טיניום מתכוננים למועצת השבט , איתי תורג'מן שנמצא בברית עם אנה וענת , פונה למיכל זוארץ שתצטרף איתו להדחה של ענבל גבריאלי , אבל מסייג את זה שהוא עדיין לא מוכן לצרף אותה לברית שלו , רק עוד כמה ימים , מיכל זוארץ הצטרפה לשבט טיניום בפרק שעבר לאחר החלפה עם משה פרסטר.
בפרק הבא עזאם ואיתי תורג'מן נכנסים למלחמה , והאם עזאם יהיה משרת בשבט דאנג
פרק חמישי: 19.5.2012 : משימת חסינות : שבט דאנג זוכה בחסינות בפעם השנייה ברציפות! נטלי דדון עם חמי בראל - דאנג נגד טיניום, הפעם ענבל גבריאלי פרשה בתחילת המשימה (משיכת חבל) ולא הותירה לחברי שבט טיניום סיכוי לניצחון, איתי תורג'מן מתכנן כבר את ההדחה של ענבל.
משימת פרס על הפרק, שבט טיניום זוכה בארוחה מלאה בבשרים , אושרי כהן נהנה למרוח את נטלי דדון בסבון על מנת להחליק במשחק , ואילו תורג'י ואנה מורחים אחד את השניה בהנאה מרובה.
בינתיים הראל מויאל מוחת באי התקווה ופוגש את איריס שממתינה לבד על האי. ועוד , עזאם עזאם מתעצבן על חברי השבט שלו שלא עוזרים לו לחפש את פסלון החסינות האישי,  אחרי שהוא קיבל רמז מההדחה של דורון ג'מצ'י.
במקום אחר לגמרי, ג'מצ'י מתמקם בוילת המודחים ואוכל מכל הבא ליד.
פרק רביעי:

16.5.2012 :הראל מויאל הוא המודח ויעבור לאי התקווה(פרטים למטה), הדחה נוספדורון ג`מצ`י ת , הפעם משבט טיניום שהפסידו במשימת החסינות האחרונה, היום הייתה גם משימת חסינות אישית שבה זכתה ענבל גבריאלי.
עוד בפרק הזה , ההתחממות ביחסים בין אנה ארונוב לאיתי תורג'מן שהביאה לרומן שהמשיך גם לאחר צילומי התוכנית. 

יום רביעי , 19:30 , תוכנית הרדיו של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' , דורון ג'מצ'י עולה לשידור ורומז שהוא עדיין במשחק , האם יש לנו אי המתים בהישרדות vip ? הפעם קוראים לזה אי התקווה , כאשר איריס וג'מצ'י התחרו בדו קרב על הישרדות במשחק , הם היו צריכים לבחור "גלדיאטורים" שיתחרו במקומם בדו קרב , איריס בחרה את עזאם , דורון בחר את אושרי כהן , ובסופו של דבר אושרי הפסיד בכוונה ואיריס שרדה את המשחק !


פרק שלישי: 12.5.2012: במשימת החסינות בשבת ניצח שבט דאנג את שבט טיניום , אחרי שאיתי תורג'מן החליט לוותר על ההשתתפות ולא עזר לחברים , אנה ארונוב ניסתה לקלוע למטרה אבל אושרי כהן, משבט דאנג, השיג אותה בקליעה למטרה. ביום רביעי הבא בנוסף להדחה אחת משבט טיניום, שהפסיד בחסינות , תהיה הדחה נוספת, מתמודד אחד יודח במשימת חסינות של שני השבטים ביחד.
עוד בשבת הייתה גם משימת פרס, שבה שבט טיניום זכה בשק של תירס,שוקולד נוטלה,קמח ושמן (להכנת פיתות), משימת משא ומתן תהפוך לנוהל קבוע והפעם חברת הכנסת לשעבר, ענבל גבריאלי, התמודדה מול אושרי כהן ולקחה אל השבט שלה ברזנט ואת אבן האש, תמורת שליש מהתירס,קמח והשמן , כאשר השוקולד נשאר בשבט שלה.
בשבת הפרק השלישי בהישרדות vip , האם קרבות הבריתות כבר מתחילות ? לפי סרטונים ראשונים שרשת מפרסמת , הראל מויאל חושש למעמדו ומנסה לייצר בריתות כנגד איתי תורג'מן , המהלך לא היה ברו לכל החברים בשבט , מכוון שהם עדיין לא היו מועמדים לאיזשהיא הדחה.
עוד מעניין יהיה איך שבט דאנג יסתדר ללא דורון ג'מצ'י שהודח במועצת השבט הראשונה בעונה הנוכחית. 
חסינות ? שוב על הפרק !
פרק שני: דורון ג'מצ'י הוא המודח השני של הישרדות.
משימת חסינות ראשונה , שבט טיניום ניצח , תרגיל משא ומתן בין ענבל גבריאלי לבוקי נאה : ענבל ניצחה ושלחה את בוקי עם רבע שק אורז .
פרשת מייקל לואיס: למי שהיו ספקות , מייקל לואיס לא יחזור אל האי , עקב מצבו הבריאותי , למי שלא מעודכן , למייקל לואיס יש פגם בלב שנקרא WPW שגורם לו מדי פעם לאירועי לב, פגם זה גם פטר אותו מהשירות הצבאי, למרות שמייקל רצה להתנדב לצבא.
עוד הערב : תהיה הדחה ראשונה (בהנחה שלא מחשיבית את ההדחה של אריס שהייתה עוד לפני חלוקת השבטים) , אבל בשביל כל זה נצטרך לראות את הפרק המותח הערב ( אולי אולי רק לקרוא את הסיכומים שאחרי הפרק ...).
פרק ראשון: 16 מתמודדים : העונה של הישרדות vip התחילה בסערה , כל המתמודדים הגיעו ביאכטה היישר למשימה הראשונה , הם היו צריכים למצוא פסלי חסינות בתוך ביצה , בפועל היו רק 15 פסלים , ואיריס בר-און שנותרה ללא פסלון הודחה כבר ביום ראשון וחזרה אל היאכטה.
חלוקת השבטים :
דאנג ( השבט האדום) : אושרי כהן, דורון ג'מצ'י, מייקל לואיס, יוליה פלוטקין, בוקי נאה , איתי שגב, נטלי דדון ,  מיכל זוארץ.
טיניום (השבט הכחול): איתי תורג'מן , אנה ארונוב, ענת הראל , עזאם עזאם , הראל מויאל , משה פרסטר, ענבל גבריאלי.

משימת חסינות ראשונה : כבר הדרמה מתחילה , מייקל לואיס שהפעיל מאמץ פיזי גדול במשימה , התמוטט והמשימה הופסקה !  מייקל פונה ע"י הפרמדקים שהיו בשטח.
  


העונה מתחילה: רשמית העונה תתחיל ב 2.5.2012 , אז כולנו מחכים בציפייה לראות את הסלבס שלנו מתפלשים קצת בבוץ ואוכלים מעט מאד אורז עם קצת ג'וקים !
בקרוב השידור מתחיל: העונה צלמה כבר מזמן , הסלבס כבר עברו לפרוייקטים חדשים , אבל הפרומואים מתחילים השבוע ובקרוב מאד התוכנית תעלה על המסך הקטן.
קחו הצצה קטנה למה שמחכה לנו:
הישרדות וי אי פי - של מי התחת הזה ?
צילום מסך:פרומו רשמי  

רשימת השורדים : דורון ג'מצ'י , מייקל לואיס , נטלי דדון , אנה ארונוב , מיכל זוארץ , בוקי נאה , עזאם עזאם , יוליה פלוטקין, איתי שגב , איתי תורג'מן, אושרי כהן, ענת הראל , הראל מויאל , ענבל גבריאלי , משה פרסטר,איריס בר-און .

  עדכון חם: מייקל לואיס פרש מהתוכנית , אחרי שנצפה בשדה התעופה בבנגקוק שהוא בדרכו לארה"ב , לא ברור שאיזה שלב הוא פרש , אבל מקורבים טוענים שהוא פרש בגלל מצב בריאותו והתנאים הקשים על האי.

ליהוקו של לואיס כבר עורר מיני סערה בדמות קמפיין פייסבוקי שהתנגד לכך שלואיס, תורג'מן וכהן, שהוכרו כשלא כשירים להתגייס לצבא, יתמודדו עם הקשיים הפיזיים הדומים ב"הישרדות".

 הישרדות V.I.P. מתרחש עכשיו ...

הטיסה הראשונה של מתמודדי עונת הוי.אי.פי של "הישרדות" כבר המראיה . נכחו: האיש והקוביות מייקל לואיס, כדורסלן העבר דורון ג'מצ'י, הדוגמנית והביכיפית נטלי דדון, האסיר לשעבר עזאם עזאם, הסקסולוגית איריס בראון וכוכב "הקומדי סטור" וערוץ הילידם לשעבר איתי שגב.

אנה ארונוב, תגיע לטיסה השנייה שתצא הלילה, עליה צפויים לעלות גם צמד החברים והשותפים העסקיים אושרי כהן ואיתי תורג'מן, הראל מויאל, חברת הכנסת לשעבר ענבל גבריאלי, כוהנת הכושר ענת הראל, הדוגמנית יוליה פלוטקין, הקומיקאי משה פרסטר וכתב הפלילים לשעבר בוקי נאה.
 
מה אתה אומרים על הקאסט ? רוצים לראות את נטלי דדון שוב בביקיני ( ראה "הביכיפיות" ) , רוצים לראות את מייקל לואיס עם הקוביות ? אתם יכולים להגיב בפיסבוק ...


 

לינקים קשורים


גיא זו-ארץ גיא זו-ארץ
משה פרסטר משה פרסטר
ענבל גבריאלי ענבל גבריאלי
אנה ארונוב אנה ארונוב
דורון ג'מצ'י דורון ג'מצ'י
מיכל זוארץ מיכל זוארץ
יוליה פלוטקין יוליה פלוטקין
אושרי כהן אושרי כהן
איתי תורג'מן איתי תורג'מן
איתי שגב איתי שגב
ענת הראל ענת הראל
נטלי דדון נטלי דדון
מייקל לואיס מייקל לואיס
הראל מויאל הראל מויאל
נטלי דדון מתארחת אצל קותי
כוכבי הישרדות VIP למען ערוץ 10
ענת הראל נפרדה מבן זוגה
קותי סבג לא יבקש מהמעריצים להצביע לענת הראל
ענת הראל מתאמנת לקראת הגמר
גמר הישרדות וי. אי. פי.
בוקי נאה צופה בפרק גניבת הפסלון
איתי תורג'מן ואנה ארונוב מאורסים?
קרב הריאליטי הגדול!
כוכבי "הישרדות" בערוץ הילדים: נטלי דדון מככבת, אושרי כהן מבריז
הבנות של הישרדות מסתבנות
נטלי דדון עם בוקי נאה
אנה ארונוב - מתאהבת בהישרדות וי.אי.פי.
הישרדות וי אי פי - פרומו רשמי
נטלי דדון מתפנקת בספא
הישרדות VIP- חוזרים לארץ

תגיות
קטגוריות
סלבס לפי מדינות

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2008 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר